TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

464 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het gonst al weken omtrent geruchten over een vertrek van Cyriel Dessers bij KRC Genk. En de aanvaller maakte na de partij tegen Eupen bekend dat hij de club eerstdaags gaat verlaten. "Het is geen geheim dat de transfer dichtbij is. Italië? Ja, die kans zit er in. Dat kan ik wel zeggen", aldus Dessers bij Eleven Sports. De verwachting is dat Serie A-promovendus US Cremonese zijn bestemming wordt. Zondag zouden beide clubs over de laatste details onderhandelen.



Club Brugge blijft doordrukken voor één van zijn toptargets: Rasmus Højlund. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en liet eerder al verstaan gecharmeerd te zijn door de Brugse interesse. Volgens Ekstra Bladet legde Club inmiddels al twee officiële aanbiedingen neer, waarvan het eerste al 8.5 miljoen euro bedroeg. Maar beide voorstellen werd geweigerd door Sturm Graz. De kans is dus groot dat Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord zal moeten breken om de 19-jarige spits binnen te halen.



Turkse media linkten Adrien Trebel onlangs aan een transfer Giresunspor, maar La Capitale meldt dat ze bij RSC Anderlecht voorlopig niets gehoord hebben van een club omtrent de ervaren middenvelder. Voorlopig lijkt Trebel dus gewoon in Anderlecht te blijven, waar Felice Mazzu duidelijk een fan is van zijn manier van spelen. Volgens het medium MSV Foot zou Benito Raman dan weer mogen vertrekken bij een goed bod.



Roman Bezus vertrok deze zomer bij AA Gent nadat zijn contract er niet verlengd werd. Deze week geraakte echter bekend dat de Oost-Vlamingen de Oekraïense spelmaker alsnog een nieuw voorstel hadden gedaan. Maar Bezus besloot daar niet op in te gaan en koos voor Omonia Nicosia, toevallig ook de Europese tegenstander van de Buffalo's.

BUITENLAND
Enkele dagen nadat hij formeel afscheid nam van SSC Napoli, lijkt Dries Mertens een nieuwe uitdaging beet te hebben. Nadat de voorbije maanden al heel wat clubs de revue passeerden, blijkt Galatasaray nu echt met de aanvaller aan de haal te gaan. De Rode Duivel reisde zaterdagavond af naar Istanbul. De deal zou nog niet helemaal rond zijn, maar enkel de laatste details moeten nog onderhandeld worden. Mertens zou er zo'n 4 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken.



Chelsea FC wil zijn defensie absoluut versterken met Wesley Fofana. Leicester City gaf de voorbije dagen nochtans meermaals aan dat de 21-jarige Fransman niet te koop is. Dat blijkt de Londenaren echter niet af te schrikken. Volgens Jacob Steinberg van The Times zou Chelsea bereid zijn om tot 85 miljoen pond, een slordige 100 miljoen euro te gaan voor de komst van Fofana.



Volgens The Mirror wil Manchester United deze zomer zeker nog één aanvaller naar de club halen, nadat de transfer van Antony (Ajax) (voorlopig) in het water is gevallen én omdat Cristiano Ronaldo nog steeds wil vertrekken. Daarvoor zou het vizier nu op Leroy Sané zijn gericht, die is bij Bayern München immers niet langer verzekerd van een vaste basisplaats.

LEES OOK: 'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

KV Mechelen hakt knopen door: meubelstuk neemt afscheid

KV Mechelen hoopt straks het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook belooft ...

0
0
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

43
43
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

29
29
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

129
129
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

58
58
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

52
52
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

124
124
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

26
26
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

347
347
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

27
27
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

137
137
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

177
177
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

134
134
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

74
74
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

60
60
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

318
318
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

30
30
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

120
120
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

222
222
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

693
693
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

604
604
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

71
71
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

619
619

Meer sportnieuws