TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

464 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het gonst al weken omtrent geruchten over een vertrek van Cyriel Dessers bij KRC Genk. En de aanvaller maakte na de partij tegen Eupen bekend dat hij de club eerstdaags gaat verlaten. "Het is geen geheim dat de transfer dichtbij is. Italië? Ja, die kans zit er in. Dat kan ik wel zeggen", aldus Dessers bij Eleven Sports. De verwachting is dat Serie A-promovendus US Cremonese zijn bestemming wordt. Zondag zouden beide clubs over de laatste details onderhandelen.



Club Brugge blijft doordrukken voor één van zijn toptargets: Rasmus Højlund. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en liet eerder al verstaan gecharmeerd te zijn door de Brugse interesse. Volgens Ekstra Bladet legde Club inmiddels al twee officiële aanbiedingen neer, waarvan het eerste al 8.5 miljoen euro bedroeg. Maar beide voorstellen werd geweigerd door Sturm Graz. De kans is dus groot dat Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord zal moeten breken om de 19-jarige spits binnen te halen.



Turkse media linkten Adrien Trebel onlangs aan een transfer Giresunspor, maar La Capitale meldt dat ze bij RSC Anderlecht voorlopig niets gehoord hebben van een club omtrent de ervaren middenvelder. Voorlopig lijkt Trebel dus gewoon in Anderlecht te blijven, waar Felice Mazzu duidelijk een fan is van zijn manier van spelen. Volgens het medium MSV Foot zou Benito Raman dan weer mogen vertrekken bij een goed bod.



Roman Bezus vertrok deze zomer bij AA Gent nadat zijn contract er niet verlengd werd. Deze week geraakte echter bekend dat de Oost-Vlamingen de Oekraïense spelmaker alsnog een nieuw voorstel hadden gedaan. Maar Bezus besloot daar niet op in te gaan en koos voor Omonia Nicosia, toevallig ook de Europese tegenstander van de Buffalo's.

BUITENLAND
Enkele dagen nadat hij formeel afscheid nam van SSC Napoli, lijkt Dries Mertens een nieuwe uitdaging beet te hebben. Nadat de voorbije maanden al heel wat clubs de revue passeerden, blijkt Galatasaray nu echt met de aanvaller aan de haal te gaan. De Rode Duivel reisde zaterdagavond af naar Istanbul. De deal zou nog niet helemaal rond zijn, maar enkel de laatste details moeten nog onderhandeld worden. Mertens zou er zo'n 4 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken.



Chelsea FC wil zijn defensie absoluut versterken met Wesley Fofana. Leicester City gaf de voorbije dagen nochtans meermaals aan dat de 21-jarige Fransman niet te koop is. Dat blijkt de Londenaren echter niet af te schrikken. Volgens Jacob Steinberg van The Times zou Chelsea bereid zijn om tot 85 miljoen pond, een slordige 100 miljoen euro te gaan voor de komst van Fofana.



Volgens The Mirror wil Manchester United deze zomer zeker nog één aanvaller naar de club halen, nadat de transfer van Antony (Ajax) (voorlopig) in het water is gevallen én omdat Cristiano Ronaldo nog steeds wil vertrekken. Daarvoor zou het vizier nu op Leroy Sané zijn gericht, die is bij Bayern München immers niet langer verzekerd van een vaste basisplaats.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

37
37
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

246
246
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

258
258
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

22
22
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

196
196
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

553
553
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

50
50
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

226
226
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

291
291
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

190
190
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

189
189
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

207
207
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

590
590
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

273
273
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

337
337
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

349
349
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

601
601
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

417
417
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

158
158
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

203
203
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

449
449
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

581
581
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

395
395
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

196
196

Meer sportnieuws