TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

464
TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het gonst al weken omtrent geruchten over een vertrek van Cyriel Dessers bij KRC Genk. En de aanvaller maakte na de partij tegen Eupen bekend dat hij de club eerstdaags gaat verlaten. "Het is geen geheim dat de transfer dichtbij is. Italië? Ja, die kans zit er in. Dat kan ik wel zeggen", aldus Dessers bij Eleven Sports. De verwachting is dat Serie A-promovendus US Cremonese zijn bestemming wordt. Zondag zouden beide clubs over de laatste details onderhandelen.



Club Brugge blijft doordrukken voor één van zijn toptargets: Rasmus Højlund. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en liet eerder al verstaan gecharmeerd te zijn door de Brugse interesse. Volgens Ekstra Bladet legde Club inmiddels al twee officiële aanbiedingen neer, waarvan het eerste al 8.5 miljoen euro bedroeg. Maar beide voorstellen werd geweigerd door Sturm Graz. De kans is dus groot dat Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord zal moeten breken om de 19-jarige spits binnen te halen.



Turkse media linkten Adrien Trebel onlangs aan een transfer Giresunspor, maar La Capitale meldt dat ze bij RSC Anderlecht voorlopig niets gehoord hebben van een club omtrent de ervaren middenvelder. Voorlopig lijkt Trebel dus gewoon in Anderlecht te blijven, waar Felice Mazzu duidelijk een fan is van zijn manier van spelen. Volgens het medium MSV Foot zou Benito Raman dan weer mogen vertrekken bij een goed bod.



Roman Bezus vertrok deze zomer bij AA Gent nadat zijn contract er niet verlengd werd. Deze week geraakte echter bekend dat de Oost-Vlamingen de Oekraïense spelmaker alsnog een nieuw voorstel hadden gedaan. Maar Bezus besloot daar niet op in te gaan en koos voor Omonia Nicosia, toevallig ook de Europese tegenstander van de Buffalo's.

BUITENLAND
Enkele dagen nadat hij formeel afscheid nam van SSC Napoli, lijkt Dries Mertens een nieuwe uitdaging beet te hebben. Nadat de voorbije maanden al heel wat clubs de revue passeerden, blijkt Galatasaray nu echt met de aanvaller aan de haal te gaan. De Rode Duivel reisde zaterdagavond af naar Istanbul. De deal zou nog niet helemaal rond zijn, maar enkel de laatste details moeten nog onderhandeld worden. Mertens zou er zo'n 4 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken.



Chelsea FC wil zijn defensie absoluut versterken met Wesley Fofana. Leicester City gaf de voorbije dagen nochtans meermaals aan dat de 21-jarige Fransman niet te koop is. Dat blijkt de Londenaren echter niet af te schrikken. Volgens Jacob Steinberg van The Times zou Chelsea bereid zijn om tot 85 miljoen pond, een slordige 100 miljoen euro te gaan voor de komst van Fofana.



Volgens The Mirror wil Manchester United deze zomer zeker nog één aanvaller naar de club halen, nadat de transfer van Antony (Ajax) (voorlopig) in het water is gevallen én omdat Cristiano Ronaldo nog steeds wil vertrekken. Daarvoor zou het vizier nu op Leroy Sané zijn gericht, die is bij Bayern München immers niet langer verzekerd van een vaste basisplaats.

LEES OOK: KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

1
1
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

9
9
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

10
10
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

97
97
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

168
168
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

57
57
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

485
485
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

159
159
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

68
68
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

59
59
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

167
167
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

255
255
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

468
468
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

328
328
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

298
298
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

755
755
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

678
678
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

81
81
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

318
318
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

109
109
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

299
299
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1446
1446
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

127
127
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

423
423

Meer sportnieuws