TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

464 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club richting recordtransfer, Dessers vertrekt'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het gonst al weken omtrent geruchten over een vertrek van Cyriel Dessers bij KRC Genk. En de aanvaller maakte na de partij tegen Eupen bekend dat hij de club eerstdaags gaat verlaten. "Het is geen geheim dat de transfer dichtbij is. Italië? Ja, die kans zit er in. Dat kan ik wel zeggen", aldus Dessers bij Eleven Sports. De verwachting is dat Serie A-promovendus US Cremonese zijn bestemming wordt. Zondag zouden beide clubs over de laatste details onderhandelen.



Club Brugge blijft doordrukken voor één van zijn toptargets: Rasmus Højlund. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en liet eerder al verstaan gecharmeerd te zijn door de Brugse interesse. Volgens Ekstra Bladet legde Club inmiddels al twee officiële aanbiedingen neer, waarvan het eerste al 8.5 miljoen euro bedroeg. Maar beide voorstellen werd geweigerd door Sturm Graz. De kans is dus groot dat Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord zal moeten breken om de 19-jarige spits binnen te halen.



Turkse media linkten Adrien Trebel onlangs aan een transfer Giresunspor, maar La Capitale meldt dat ze bij RSC Anderlecht voorlopig niets gehoord hebben van een club omtrent de ervaren middenvelder. Voorlopig lijkt Trebel dus gewoon in Anderlecht te blijven, waar Felice Mazzu duidelijk een fan is van zijn manier van spelen. Volgens het medium MSV Foot zou Benito Raman dan weer mogen vertrekken bij een goed bod.



Roman Bezus vertrok deze zomer bij AA Gent nadat zijn contract er niet verlengd werd. Deze week geraakte echter bekend dat de Oost-Vlamingen de Oekraïense spelmaker alsnog een nieuw voorstel hadden gedaan. Maar Bezus besloot daar niet op in te gaan en koos voor Omonia Nicosia, toevallig ook de Europese tegenstander van de Buffalo's.

BUITENLAND
Enkele dagen nadat hij formeel afscheid nam van SSC Napoli, lijkt Dries Mertens een nieuwe uitdaging beet te hebben. Nadat de voorbije maanden al heel wat clubs de revue passeerden, blijkt Galatasaray nu echt met de aanvaller aan de haal te gaan. De Rode Duivel reisde zaterdagavond af naar Istanbul. De deal zou nog niet helemaal rond zijn, maar enkel de laatste details moeten nog onderhandeld worden. Mertens zou er zo'n 4 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken.



Chelsea FC wil zijn defensie absoluut versterken met Wesley Fofana. Leicester City gaf de voorbije dagen nochtans meermaals aan dat de 21-jarige Fransman niet te koop is. Dat blijkt de Londenaren echter niet af te schrikken. Volgens Jacob Steinberg van The Times zou Chelsea bereid zijn om tot 85 miljoen pond, een slordige 100 miljoen euro te gaan voor de komst van Fofana.



Volgens The Mirror wil Manchester United deze zomer zeker nog één aanvaller naar de club halen, nadat de transfer van Antony (Ajax) (voorlopig) in het water is gevallen én omdat Cristiano Ronaldo nog steeds wil vertrekken. Daarvoor zou het vizier nu op Leroy Sané zijn gericht, die is bij Bayern München immers niet langer verzekerd van een vaste basisplaats.

LEES OOK: El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Genk had Dessers beter gehouden ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

58
58
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

35
35
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

103
103
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

300
300
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

80
80
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

425
425
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

288
288
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

606
606
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

133
133
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

360
360
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

161
161
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

66
66
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

109
109
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

104
104
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

281
281
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

306
306
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

428
428
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

457
457
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

468
468
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

170
170
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

208
208
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

86
86
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

457
457
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

509
509
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

39
39

Meer sportnieuws