Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

door
Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

Voor het eerst sinds lang spreekt men bij RSC Anderlecht terug over prijzen winnen. Met Felice Mazzu werd er deze zomer een coach aangesteld die resultaten moet koppelen aan aantrekkelijk voetbal. Maar dat loopt voorlopig niet van een leien dakje.


Anderlecht moet dit seizoen terug meespelen voor de prijzen en dat vind Bart Raes, presentator bij Play Sports, een goede zaak. “Ik hoop het voor de grandeur van Anderlecht en de spanning in onze competitie. Met Fábio Silva en Esposito trokken ze schoon volk aan, maar langs de andere kant dreigen ze nu toch weer Sergio Gómez te verliezen”, zegt hij aan De Zondag.

Raes is er dan ook niet helemaal zeker van dat Anderlecht dit seizoen zal meedraaien aan de absolute top van het klassement. “Kortom, ik heb er toch nog wel wat twijfels over. Voor onze competitie zou het tof zijn als ook Anderlecht de weg naar de absolute top terugvindt, maar ik vraag me af of het al voor nu is.” Mazzu heeft nog heel wat werk op de plank want voornamelijk op het offensief gebied draait het nog niet bij Sporting.

MAZZU VS. KOMPANY

De aanstelling van Mazzu als nieuwe hoofdcoach van RSC Anderlecht verdeelde de meningen bij de achterban van Sporting. Het ene kamp vond dat Kompany uitstekend werk leverde met zijn academisch en aanvallend voetbal, terwijl de andere groepering liever opteert voor resultaatgericht voetbal om eindelijk weer prijzen te kunnen winnen. Mazzu moest een gulden middenweg vinden tussen beide werelden, maar voorlopig is er van aanvallend voetbal en/of goede resultaten echter nog geen sprake.

LEES MEER: Mazzu bezorgt Anderlecht negatief unicum

LEES OOK: Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Speelt Anderlecht dit seizoen voor de titel?

Meest recent

Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

11
11
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

89
89
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

32
32
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

27
27
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

233
233
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

28
28
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

51
51
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

36
36
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

41
41
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

59
59
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

177
177
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

240
240
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

210
210
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

158
158
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

306
306
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

375
375
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

212
212

Meer sportnieuws