Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

door
Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

Voor het eerst sinds lang spreekt men bij RSC Anderlecht terug over prijzen winnen. Met Felice Mazzu werd er deze zomer een coach aangesteld die resultaten moet koppelen aan aantrekkelijk voetbal. Maar dat loopt voorlopig niet van een leien dakje.


Anderlecht moet dit seizoen terug meespelen voor de prijzen en dat vind Bart Raes, presentator bij Play Sports, een goede zaak. “Ik hoop het voor de grandeur van Anderlecht en de spanning in onze competitie. Met Fábio Silva en Esposito trokken ze schoon volk aan, maar langs de andere kant dreigen ze nu toch weer Sergio Gómez te verliezen”, zegt hij aan De Zondag.

Raes is er dan ook niet helemaal zeker van dat Anderlecht dit seizoen zal meedraaien aan de absolute top van het klassement. “Kortom, ik heb er toch nog wel wat twijfels over. Voor onze competitie zou het tof zijn als ook Anderlecht de weg naar de absolute top terugvindt, maar ik vraag me af of het al voor nu is.” Mazzu heeft nog heel wat werk op de plank want voornamelijk op het offensief gebied draait het nog niet bij Sporting.

MAZZU VS. KOMPANY

De aanstelling van Mazzu als nieuwe hoofdcoach van RSC Anderlecht verdeelde de meningen bij de achterban van Sporting. Het ene kamp vond dat Kompany uitstekend werk leverde met zijn academisch en aanvallend voetbal, terwijl de andere groepering liever opteert voor resultaatgericht voetbal om eindelijk weer prijzen te kunnen winnen. Mazzu moest een gulden middenweg vinden tussen beide werelden, maar voorlopig is er van aanvallend voetbal en/of goede resultaten echter nog geen sprake.

LEES MEER: Mazzu bezorgt Anderlecht negatief unicum

LEES OOK: Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Speelt Anderlecht dit seizoen voor de titel?

Meest recent

Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

0
0
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

36
36
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

15
15
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

87
87
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

48
48
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

116
116
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

95
95
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

140
140
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

96
96
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

297
297
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

301
301
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

691
691
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

163
163
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

123
123
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

321
321
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

443
443
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

189
189
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

183
183
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

317
317
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50

Meer sportnieuws