Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

door
Bart Raes heeft slecht nieuws voor Anderlecht

Voor het eerst sinds lang spreekt men bij RSC Anderlecht terug over prijzen winnen. Met Felice Mazzu werd er deze zomer een coach aangesteld die resultaten moet koppelen aan aantrekkelijk voetbal. Maar dat loopt voorlopig niet van een leien dakje.


Anderlecht moet dit seizoen terug meespelen voor de prijzen en dat vind Bart Raes, presentator bij Play Sports, een goede zaak. “Ik hoop het voor de grandeur van Anderlecht en de spanning in onze competitie. Met Fábio Silva en Esposito trokken ze schoon volk aan, maar langs de andere kant dreigen ze nu toch weer Sergio Gómez te verliezen”, zegt hij aan De Zondag.

Raes is er dan ook niet helemaal zeker van dat Anderlecht dit seizoen zal meedraaien aan de absolute top van het klassement. “Kortom, ik heb er toch nog wel wat twijfels over. Voor onze competitie zou het tof zijn als ook Anderlecht de weg naar de absolute top terugvindt, maar ik vraag me af of het al voor nu is.” Mazzu heeft nog heel wat werk op de plank want voornamelijk op het offensief gebied draait het nog niet bij Sporting.

MAZZU VS. KOMPANY

De aanstelling van Mazzu als nieuwe hoofdcoach van RSC Anderlecht verdeelde de meningen bij de achterban van Sporting. Het ene kamp vond dat Kompany uitstekend werk leverde met zijn academisch en aanvallend voetbal, terwijl de andere groepering liever opteert voor resultaatgericht voetbal om eindelijk weer prijzen te kunnen winnen. Mazzu moest een gulden middenweg vinden tussen beide werelden, maar voorlopig is er van aanvallend voetbal en/of goede resultaten echter nog geen sprake.

LEES MEER: Mazzu bezorgt Anderlecht negatief unicum

LEES OOK: TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

Speelt Anderlecht dit seizoen voor de titel?

Meest recent

Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

0
0
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

144
144
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

86
86
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

145
145
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

18
18
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

163
163
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

229
229
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

246
246
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

73
73
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

245
245
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

183
183
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

195
195
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

196
196
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

228
228
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

201
201
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

361
361
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

283
283
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

59
59
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

612
612
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

223
223
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

489
489
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

345
345
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

89
89

Meer sportnieuws