Ashimeru: "Hij wil terugkeren naar Anderlecht"

736 stemmen
Ashimeru:

Bij RSC Anderlecht heeft Felice Mazzu genoeg opties in de aanval. Als het van Majeed Ashimeru afhangt komt er echter nog een spits bij. Hij hoopt op de terugkeer van een aanvaller.


Anderlecht huurde Christian Kouamé vorig jaar van Fiorentina en de Ivoriaanse aanvaller deed het goed. Met zijn atletisch vermogen, diepgang en werkkracht was hij zeer belangrijk voor het toenmalige team van Vincent Kompany. De coach besefte dat hij dergelijke spelers nodig had in de Jupiler Pro League. Kouamé was geen goalgetter, maar met 13 goals en 10 assists in 36 wedstrijden was hij van grote waarde.

NOOD AAN DERGELIJK TYPE

Spitsen als Fabio Silva en Sebastiano Esposito zouden zo een spits wel kunnen gebruiken, want Kouamé knapte het vuile werk op voor Joshua Zirkzee. Benito Raman werkt ook hard, maar heeft niet die fysieke kwaliteiten. Ashimeru hoopt dat Kouamé alsnog terugkeert, want hij mag weg bij Fiorentina. Al is hij voorlopig veel te duur.

"Ik mis hem heel erg. Hij woonde vijf minuten van mij vandaan en we waren de hele tijd samen. We blijven in contact. Ik heb hem al gezegd dat hij geen keuze heeft: hij moet terugkeren. Het is zijn thuis hier, de fans vinden hem geweldig. Hij mist Anderlecht ook, we praten er vaak over. Als hij terugkeert, dan wordt het een groot feest”, aldus Ashimeru bij La Capitale. Kouamé lijkt enkel in aanmerking te komen als iemand als Raman alsnog zou vertrekken en als RSCA hem voor een zeer goede prijs kan kopen of eventueel opnieuw huren.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Moet RSCA hem toch proberen terug te halen?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

32
32
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

38
38
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

45
45
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

65
65
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

141
141
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

235
235
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

250
250
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

178
178
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

309
309
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

122
122
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

578
578
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

58
58
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

334
334
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

59
59
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

139
139
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

180
180
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

267
267
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

1000
1000

Meer sportnieuws