Spelers Anderlecht en KVO ontkennen: "Geen contact met Kompany"

door
Spelers Anderlecht en KVO ontkennen:

Vincent Kompany wordt met Burnley aan tal van spelers uit de Jupiler Pro League gelinkt. Uiteraard klopt niet elk gerucht. Zo was er sprake over interesse in Majeed Ashimeru en Makhtar Gueye en de twee reageren op die zogenaamde interesse van Burnley.


De middenvelder van Anderlecht laat in La Capitale weten dat hij heel erg verrast was dat Kompany vertrok en hij sms’te hem nadien en de coach reageerde. Burnley werd plots genoemd voor Ashimeru, maar de energieke middenvelder van RSCA laat weten dat er nooit concrete gesprekken waren met Kompany omtrent een overstap naar Engeland. De ex-Rode Duivel haalde met Samuel Bastien al snel een andere centrale middenvelder uit de Jupiler Pro League.

VIER SPELERS UIT DE JPL

Makhtar Gueye is nog zo’n speler die werd gelinkt aan Burnley. De spits van KV Oostende laat in een gesprek met La Dernière Heure weten dat hij nooit een gesprek heeft gehad met Kompany omtrent een overgang naar Burnley. De spits, die de deur openlaat voor een transfer naar een Belgische topclub, had voor het laatst een gesprek met Kompany na een match tussen KV Oostende en Anderlecht.

Burnley haalde tot op heden met Vitinho (Cercle Brugge), Manuel Benson (Royal Antwerp FC), Josh Cullen (RSC Anderlecht) en Samuel Bastien (Standard) vier spelers uit de Jupiler Pro League en Taylor Harwood-Bellis (ex-Anderlecht) is er ook aan de slag. Voorlopig lijkt het daar bij te blijven, al kan dat nog snel veranderen de komende maand.

LEES OOK: Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Zal Kompany nog gaan shoppen in de JPL?

Meest recent

Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

3
3
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

120
120
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

174
174
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

103
103
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

127
127
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

39
39
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

426
426
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

161
161
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

318
318
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

472
472
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

197
197
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

348
348
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

176
176
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

139
139
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

141
141
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

70
70
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

240
240
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

64
64
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

313
313
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

218
218
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

219
219
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

436
436
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

515
515
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

77
77
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128

Meer sportnieuws