Spelers Anderlecht en KVO ontkennen: "Geen contact met Kompany"

door
Spelers Anderlecht en KVO ontkennen:

Vincent Kompany wordt met Burnley aan tal van spelers uit de Jupiler Pro League gelinkt. Uiteraard klopt niet elk gerucht. Zo was er sprake over interesse in Majeed Ashimeru en Makhtar Gueye en de twee reageren op die zogenaamde interesse van Burnley.


De middenvelder van Anderlecht laat in La Capitale weten dat hij heel erg verrast was dat Kompany vertrok en hij sms’te hem nadien en de coach reageerde. Burnley werd plots genoemd voor Ashimeru, maar de energieke middenvelder van RSCA laat weten dat er nooit concrete gesprekken waren met Kompany omtrent een overstap naar Engeland. De ex-Rode Duivel haalde met Samuel Bastien al snel een andere centrale middenvelder uit de Jupiler Pro League.

VIER SPELERS UIT DE JPL

Makhtar Gueye is nog zo’n speler die werd gelinkt aan Burnley. De spits van KV Oostende laat in een gesprek met La Dernière Heure weten dat hij nooit een gesprek heeft gehad met Kompany omtrent een overgang naar Burnley. De spits, die de deur openlaat voor een transfer naar een Belgische topclub, had voor het laatst een gesprek met Kompany na een match tussen KV Oostende en Anderlecht.

Burnley haalde tot op heden met Vitinho (Cercle Brugge), Manuel Benson (Royal Antwerp FC), Josh Cullen (RSC Anderlecht) en Samuel Bastien (Standard) vier spelers uit de Jupiler Pro League en Taylor Harwood-Bellis (ex-Anderlecht) is er ook aan de slag. Voorlopig lijkt het daar bij te blijven, al kan dat nog snel veranderen de komende maand.

LEES OOK: Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

Zal Kompany nog gaan shoppen in de JPL?

Meest recent

Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

0
0
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

99
99
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

100
100
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

20
20
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

99
99
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

67
67
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

166
166
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

98
98
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

39
39
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

214
214
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

37
37
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

227
227
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

391
391
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

133
133
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

381
381
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

210
210
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

88
88
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

506
506
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

633
633
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

118
118
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

202
202
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

226
226
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

381
381

Meer sportnieuws