Demy De Zeeuw zal ook het komende seizoen in het Astridpark te bewonderen zijn. De Nederlandse middenvelder wordt door RSC
Anderlecht gehuurd van het Russische Spartak Moskou. De Zeeuw was vorig seizoen al sinds januari aan de slag bij de landskampioen.
Lange tijd was het onduidelijk: zou De Zeeuw terugkeren naar Anderlecht of niet? Alle partijen zijn uiteindelijk toch tot een akkoord gekomen. De middenvelder wordt voor een jaar uitgeleend door de Russische topclub. Na aankomend seizoen is hij ook einde contract bij Spartak Moskou.
De Zeeuw definitief overnemen was schier onmogelijk voor
Paars-Wit. Vooreerst zou er een transfersom betaald moeten worden aan Spartak en daarbovenop komt ook nog eens het (royale) loon van de 27-voudig international van Nederland, die eerder voor de Nederlandse ploegen Go Ahead Eagles, AZ en Ajax speelde.
Sinds zijn komst naar Spartak medio 2011 kwam hij tot 25 competitieduels voor die ploeg. Voor Anderlecht speelde hij afgelopen seizoen twaalf competitieduels en hij scoorde één keer.
LEES OOK:
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht