'Club Brugge drukt door: bod van 8.5 miljoen'

door
'Club Brugge drukt door: bod van 8.5 miljoen'

Met puntenverlies tegen op papier mindere tegenstanders zoals KAS Eupen en Zulte Waregem, kan Club Brugge niet tevreden zijn over zijn eerste drie speeldagen in de Jupiler Pro League. Maar de titelverdediger hoeft zeker niet te wanhopen. Zo komt er deze zomer sowieso nog extra kwaliteit bij in de spelersselectie.


Vincent Mannaert en co hebben een behoorlijke drukke week achter de rug aan het transferfront. Zo werd eindelijk een akkoord gevonden met AC Milan over de langverwachte transfer van Charles De Ketelaere. Daarnaast werd Stanley Nsoki voor een aardig bedrag verpatst aan TSG Hoffenheim. En ook rond Noa Lang zou stilaan één en ander bewegen. Blauw-Zwart ziet de miljoenen dus binnenstromen. Maar dreigt zo wel drie van de vaste steunpilaren te verliezen.

En dus moet er extra versterking volgen. Na het fiasco rond Jurgen Ekkelenkamp, speurt Club naar alternatieve aanwinsten op het middenveld. En hoewel coach Carl Hoefkens het niet als een must bestempelt, lijkt er ook achterin nog iets bij te komen. Maar dé prioriteit blijft het aantrekken van een nieuwe spits. De Bruggelingen volgden daarvoor al verschillende pistes. Maar een groot deel daarvan viel inmiddels in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe.

RECORD OP KOMST
Nu zou de landskampioen echter doordrukken voor één van zijn andere toptargets: Rasmus Højlund. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en liet eerder al verstaan gecharmeerd te zijn door de Brugse interesse. Maar Mannaert en co zullen geen cadeaus krijgen. Volgens Ekstra Bladet legde Club inmiddels al twee officiële aanbiedingen neer, waarvan het eerste al 8.5 miljoen euro bedroeg. Maar beide voorstellen werd geweigerd door Sturm Graz. De Bruggelingen zouden desondanks niet opgeven. De kans is evenwel groot dat Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord zal moeten breken om de 19-jarige spits binnen te halen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

De Brugse clubleiding heeft nood aan een nieuwe wind ...

Meest recent

Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

7
7
Vragen bij Antwerp: “Meer aan de hand dan cashprobleem”

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

72
72
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

235
235
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

11
11
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

22
22
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

486
486
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

162
162
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

43
43
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

65
65
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

168
168
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

66
66
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

118
118
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

649
649
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

168
168
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

95
95
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

299
299
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

311
311
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

253
253
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

261
261
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

724
724
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

420
420
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

360
360
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

352
352
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

257
257
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

383
383

Meer sportnieuws