'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

door
'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

RSC Anderlecht leek deze zomer al behoorlijk vroeg klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Maar met minder dan een maand te gaan tot de Deadline Day, dreigt RSCA opnieuw in actie te moeten schieten. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouwen van Sergio Gomez en Francis Amuzu.


Afgelopen week geraakte plots bekend dat Manchester City belangstelling toont in Gomez. De Engelse kampioen zou hem als een investering voor de langere termijn zien. Een uitleenbeurt aan zusterclub Girona wordt dan ook overwogen, maar een directe kans in de A-kern van City is eveneens een optie. Anderlecht zou wel willen meewerken aan een transfer op voorwaarde dat voldoende geld op tafel komt. Zo zouden de Brusselaars minstens 15 miljoen euro verlangen voor de Spaanse vleugelback.

Enkele dagen later kwam dan weer naar buiten dat OGC Nice wil doordrukken voor Francis Amuzu. De Franse subtopper volgt de pijlsnelle winger al een tijdje en hoopt deze zomer zijn komst af te ronden. Amuzu zou zo'n 8 à 10 miljoen euro moeten kosten. Maar dat lijkt Nice, in handen van het steenrijke Ineos, niet af te schrikken. Anderlecht zou dus wel eens fors kunnen verdienen aan beide spelers. Maar dan verliest het wel zijn twee belangrijkste opties op de linkerflank.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws heeft RSCA echter al een plannetje uitgedokterd voor die linkerflank. Indien zowel Gomez als Amuzu vertrekt, zal de recordkampioen sowieso een directe vervanger op links aantrekken. Maar wanneer slechts één van de twee andere oorden opzoekt, wordt naar verluidt intern een oplossing gezocht. Zo zou men vertrouwen hebben dat jongelingen Noah Sadiki, Nilsson Angulo en Julien Duranville deze positie ook naar behoren kunnen invullen.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

40
40
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

79
79
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

118
118
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

107
107
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

277
277
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

97
97
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

257
257
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

56
56
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

176
176
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

410
410
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

146
146
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

243
243
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

127
127
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

179
179
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

96
96
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1022
1022
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

101
101
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

354
354
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

343
343
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

256
256
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

254
254
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

282
282
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

495
495
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

620
620

Meer sportnieuws