'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

door
'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

RSC Anderlecht leek deze zomer al behoorlijk vroeg klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Maar met minder dan een maand te gaan tot de Deadline Day, dreigt RSCA opnieuw in actie te moeten schieten. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouwen van Sergio Gomez en Francis Amuzu.


Afgelopen week geraakte plots bekend dat Manchester City belangstelling toont in Gomez. De Engelse kampioen zou hem als een investering voor de langere termijn zien. Een uitleenbeurt aan zusterclub Girona wordt dan ook overwogen, maar een directe kans in de A-kern van City is eveneens een optie. Anderlecht zou wel willen meewerken aan een transfer op voorwaarde dat voldoende geld op tafel komt. Zo zouden de Brusselaars minstens 15 miljoen euro verlangen voor de Spaanse vleugelback.

Enkele dagen later kwam dan weer naar buiten dat OGC Nice wil doordrukken voor Francis Amuzu. De Franse subtopper volgt de pijlsnelle winger al een tijdje en hoopt deze zomer zijn komst af te ronden. Amuzu zou zo'n 8 à 10 miljoen euro moeten kosten. Maar dat lijkt Nice, in handen van het steenrijke Ineos, niet af te schrikken. Anderlecht zou dus wel eens fors kunnen verdienen aan beide spelers. Maar dan verliest het wel zijn twee belangrijkste opties op de linkerflank.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws heeft RSCA echter al een plannetje uitgedokterd voor die linkerflank. Indien zowel Gomez als Amuzu vertrekt, zal de recordkampioen sowieso een directe vervanger op links aantrekken. Maar wanneer slechts één van de twee andere oorden opzoekt, wordt naar verluidt intern een oplossing gezocht. Zo zou men vertrouwen hebben dat jongelingen Noah Sadiki, Nilsson Angulo en Julien Duranville deze positie ook naar behoren kunnen invullen.

LEES OOK: Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

69
69
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

10
10
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

39
39
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

120
120
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

53
53
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

30
30
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

109
109
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

183
183
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

279
279
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

146
146
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

81
81
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

360
360
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

544
544
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

133
133
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

152
152
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

137
137
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

115
115
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

236
236
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1886
1886
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

474
474
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

320
320
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

94
94
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

80
80
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

137
137
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

396
396

Meer sportnieuws