'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

522 stemmen
'Anderlecht heeft verrassende oplossing op linkerflank'

RSC Anderlecht leek deze zomer al behoorlijk vroeg klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Maar met minder dan een maand te gaan tot de Deadline Day, dreigt RSCA opnieuw in actie te moeten schieten. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouwen van Sergio Gomez en Francis Amuzu.


Afgelopen week geraakte plots bekend dat Manchester City belangstelling toont in Gomez. De Engelse kampioen zou hem als een investering voor de langere termijn zien. Een uitleenbeurt aan zusterclub Girona wordt dan ook overwogen, maar een directe kans in de A-kern van City is eveneens een optie. Anderlecht zou wel willen meewerken aan een transfer op voorwaarde dat voldoende geld op tafel komt. Zo zouden de Brusselaars minstens 15 miljoen euro verlangen voor de Spaanse vleugelback.

Enkele dagen later kwam dan weer naar buiten dat OGC Nice wil doordrukken voor Francis Amuzu. De Franse subtopper volgt de pijlsnelle winger al een tijdje en hoopt deze zomer zijn komst af te ronden. Amuzu zou zo'n 8 à 10 miljoen euro moeten kosten. Maar dat lijkt Nice, in handen van het steenrijke Ineos, niet af te schrikken. Anderlecht zou dus wel eens fors kunnen verdienen aan beide spelers. Maar dan verliest het wel zijn twee belangrijkste opties op de linkerflank.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws heeft RSCA echter al een plannetje uitgedokterd voor die linkerflank. Indien zowel Gomez als Amuzu vertrekt, zal de recordkampioen sowieso een directe vervanger op links aantrekken. Maar wanneer slechts één van de twee andere oorden opzoekt, wordt naar verluidt intern een oplossing gezocht. Zo zou men vertrouwen hebben dat jongelingen Noah Sadiki, Nilsson Angulo en Julien Duranville deze positie ook naar behoren kunnen invullen.

LEES OOK: ‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

20
20
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

206
206
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

208
208
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

262
262
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

66
66
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

434
434
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

82
82
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

299
299
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

42
42
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

82
82
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

130
130
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

263
263
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

77
77
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

821
821
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

223
223
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

308
308
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

451
451
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

313
313
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

317
317

Meer sportnieuws