'Chelsea maakt het bont met bod van 100 miljoen'

door
'Chelsea maakt het bont met bod van 100 miljoen'

Chelsea FC kwam eind vorig seizoen in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich in de komende weken nog flink laten gelden op de transfermarkt. Zo zijn de Blues momenteel bezig met versterken van hun achterhoede.


Eerder werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover volgde ook al wat versterking. Raheem Sterling (Manchester City) werd alvast aangekondigd als eerste topaanwinst. Hij tekende een contract tot medio 2027. Daarnaast werd Kalidou Koulibaly voor de nodige miljoenen overgenomen van SSC Napoli en vrijdag werd ook de komst van Marc Cucurella (Brighton) aangekondigd.

Maar coach Thomas Tuchel wil zijn defensie nog verder versterkt zien worden. Wat dat betreft kreeg hij afgelopen week alvast goed nieuws. Zo heeft César Azpilicueta dan toch zijn contract verlengd. De ervaren Spanjaard leek nochtans goed op weg naar FC Barcelona, maar besloot uiteindelijk om voor twee seizoenen bij te tekenen op Stamford Bridge. Desondanks willen de Blues na het mislopen van onder meer Jules Koundé nog een andere topverdediger aantrekken.

100 MILJOEN
En daarvoor blijft het vizier op Wesley Fofana gericht. Leicester City gaf de voorbije dagen nochtans meermaals aan dat de 21-jarige Fransman niet te koop is. Dat blijkt de Londenaren echter niet af te schrikken. Volgens Jacob Steinberg van The Times zou Chelsea bereid zijn om tot 85 miljoen pond, een slordige 100 miljoen euro te gaan voor de komst van Fofana. Een gigantisch bedrag, de club zou dan ook spelers moeten verkopen om in orde te blijven met de Financial Fair Play-regels.

LEES OOK: 'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Met zijn huidige kern moet Chelsea voor de titel kunnen gaan ...

Meest recent

Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

23
23
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

133
133
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

120
120
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

55
55
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

94
94
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

551
551
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

406
406
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

561
561
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

608
608
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

169
169
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

312
312
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

708
708
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1126
1126
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

154
154
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

121
121
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

311
311
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

80
80
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

293
293
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

106
106
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

980
980
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

541
541
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

245
245
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1793
1793
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

567
567
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

371
371

Meer sportnieuws