'Dessers heeft droomtransfer beet'

door
'Dessers heeft droomtransfer beet'

Na een succesvolle huurbeurt aan Feyenoord keerde Cyriel Dessers deze zomer terug naar KRC Genk. In Limburg zit aanvaller alweer aan 3 doelpunten in 2 wedstrijden, waardoor hij momenteel ook topschutter is. Desondanks blijft hij nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt worden.


Zo had hij vorige week nog een veelbesproken onderhoud met FC Kopenhagen. Maar zijn toekomst zou wel eens elders kunnen liggen. Begin deze week geraakte immers bekend dat US Cremonese stevig aan zijn mouw trekt. De Serie A-promovendus toont al een tijdje belangstelling en zou inmiddels een versnelling hoger zijn geschakeld. Volgens Het Laatste Nieuws toont Cremonese zich bereid om aan de vraagprijs van zo'n 6.5 miljoen euro te voldoen.

Die informatie werd ondertussen ook bevestigd bij Tuttomercatoweb. Volgens het Italiaanse medium zijn beide clubs er al in grote lijnen uit. Momenteel zou Cremonese aan het onderhandelen zijn met de entourage van Dessers over de persoonlijke voorwaarden. De bedoeling is dat hij in Lombardije een contract van vijf seizoenen zal tekenen. Men verwacht dat de deal begin komende week beklonken kan worden, Dessers zou bijgevolg wel nog in actie komen tegen Eupen.

DROOMTRANSFER DESSERS IN VERVULLING

En dat zou zijn laatste wedstrijd in Genkse loondienst worden. Het Belang van Limburg meldt namelijk dat de onderhandelingen tussen Genk en Cremonese in de juiste richting evolueren. Indien de gesprekken op deze manier blijven verlopen, dan lijkt de deal eerstdaags beklonken te zullen zijn. “Dan ziet het ernaar uit dat de Serie A-droom van de scherpschutter uit Vechmaal in vervulling kan gaan”, aldus HBVL.

LEES OOK: Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Zal Dessers slagen in de Serie A?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

180
180
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

77
77
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

75
75
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

37
37
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

174
174
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

266
266
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

85
85
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

159
159
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

498
498
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

121
121
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

217
217
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

407
407
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

267
267
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

270
270
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

531
531
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

92
92
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws