Kranten meedogenloos voor 'brokkenpiloot' Club Brugge

796 stemmen
Kranten meedogenloos voor 'brokkenpiloot' Club Brugge

Club Brugge heeft een erg matige start van het seizoen genomen in de Jupiler Pro League. Vrijdagavond liep de landskampioen ook tegen zijn eerste puntenverlies voor eigen volk aan. Tegen Zulte Waregem bleef Blauw-Zwart steken op 1-1 en wederom was een sterke Simon Mignolet nodig om erger te voorkomen.


De landskampioen speelde dan ook een erg wisselvallige match en liet vooral achterin steken vallen. Door het vertrek van Stanley Nsoki en de verrassende niet-selectie van Jack Hendry, besloot coach Carl Hoefkens om Owen Otasowie achterin te posteren. Maar de zet van de trainer, die overigens beweert dat defensieve versterking geen absolute must is, pakte niet bepaald goed. Zo speelde de Amerikaan een erg belabberde wedstrijd. Van zijn degelijke optredens in de voorbereiding bleef niets meer over, Otasowie beging de ene fout na de andere.

Daags nadien krijgt hij dan ook de volle lading in de kranten. Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt hij een beoordeling van 2 op 10. "Hij stapelde de slechte keuzes op en bood zo grote kansen aan de aanvallers van Zulte Waregem aan. Wederom een kans voorbij, terwijl hij na het vertrek van Nsoki en afwezigheid van Hendry toch een troef had." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe Otasowie wel ietwat groeide in de match. "Dramatisch begin: twee keer stom balverlies, evenveel keer redde Mignolet de meubelen. Herpakte zich na de rust, maar werd geblesseerd gewisseld."

BETROUWBAARDER ALS MODEL
Otasowie moest inderdaad met een blessure naar de kant. De vraag is evenwel of hij snel weer terug in de basis zal staan, hoewel hij daar fysiek gezien wel de kwaliteiten voor heeft. "Een krachtpatser van z'n eightpack kunnen we alleen maar dromen", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Helaas voor Club is Otasowie ook een brokkenpiloot. De jongeman is betrouwbaarder op de catwalk, als model van Burberry, dan in een defensie. Drie keer ging het licht gisteravond uit bij Otasowie. Alleen al in de eerste helft."

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Club moet zich achterin nog verder versterken ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

19
19
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

64
64
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

101
101
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

43
43
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

108
108
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

358
358
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

231
231
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

737
737
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

482
482
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

371
371
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

675
675
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

335
335
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2153
2153
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

184
184

Meer sportnieuws