Kranten meedogenloos voor 'brokkenpiloot' Club Brugge

door
Kranten meedogenloos voor 'brokkenpiloot' Club Brugge

Club Brugge heeft een erg matige start van het seizoen genomen in de Jupiler Pro League. Vrijdagavond liep de landskampioen ook tegen zijn eerste puntenverlies voor eigen volk aan. Tegen Zulte Waregem bleef Blauw-Zwart steken op 1-1 en wederom was een sterke Simon Mignolet nodig om erger te voorkomen.


De landskampioen speelde dan ook een erg wisselvallige match en liet vooral achterin steken vallen. Door het vertrek van Stanley Nsoki en de verrassende niet-selectie van Jack Hendry, besloot coach Carl Hoefkens om Owen Otasowie achterin te posteren. Maar de zet van de trainer, die overigens beweert dat defensieve versterking geen absolute must is, pakte niet bepaald goed. Zo speelde de Amerikaan een erg belabberde wedstrijd. Van zijn degelijke optredens in de voorbereiding bleef niets meer over, Otasowie beging de ene fout na de andere.

Daags nadien krijgt hij dan ook de volle lading in de kranten. Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt hij een beoordeling van 2 op 10. "Hij stapelde de slechte keuzes op en bood zo grote kansen aan de aanvallers van Zulte Waregem aan. Wederom een kans voorbij, terwijl hij na het vertrek van Nsoki en afwezigheid van Hendry toch een troef had." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe Otasowie wel ietwat groeide in de match. "Dramatisch begin: twee keer stom balverlies, evenveel keer redde Mignolet de meubelen. Herpakte zich na de rust, maar werd geblesseerd gewisseld."

BETROUWBAARDER ALS MODEL
Otasowie moest inderdaad met een blessure naar de kant. De vraag is evenwel of hij snel weer terug in de basis zal staan, hoewel hij daar fysiek gezien wel de kwaliteiten voor heeft. "Een krachtpatser van z'n eightpack kunnen we alleen maar dromen", schrijft men bij Het Laatste Nieuws. "Helaas voor Club is Otasowie ook een brokkenpiloot. De jongeman is betrouwbaarder op de catwalk, als model van Burberry, dan in een defensie. Drie keer ging het licht gisteravond uit bij Otasowie. Alleen al in de eerste helft."

LEES OOK: 'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club moet zich achterin nog verder versterken ...

Meest recent

Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

3
3
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

67
67
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

177
177
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

42
42
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

243
243
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

179
179
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

298
298
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

146
146
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

63
63
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

170
170
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

64
64
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

342
342
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

509
509
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

80
80
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

277
277
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

230
230
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

466
466
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

425
425
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

658
658
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

565
565
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

152
152
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

505
505
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

189
189

Meer sportnieuws