'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

271 stemmen
'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

Theo Bongonda vertoeft al een tijdje in de C-kern van KRC Genk nadat hij zelf aangaf de club te willen verlaten. Ondertussen blijft het opvallend stil rondom de flankaanvaller. De afgelopen dagen kwam er volgens Spaanse El Desmarque wel beweging in het dossier.


De krant meent te weten dat de Spaanse eersteklasser Cadiz Bongonda naar La Liga wil halen, maar hun eerste bod was nog ruim onvoldoende. Racing Genk wil de 7 miljoen euro die het betaalde voor de Congolese international graag terugverdienen, dus Cadiz weet ongeveer wat het moet betalen. Bongonda staat uiteraard open voor een transfer naar de Spaanse competitie, waar hij in het verleden al aan de slag was. Bongonda speelde in het verleden voor Celta de Vigo en daar liet hij toen een goede indruk achter met 5 goals en 9 assists in 77 wedstrijden.

GEEN KOOPJE

Bongonda lijkt toch een voorkeur te hebben voor een avontuur in Europa, aangezien er voorlopig niets meer werd vernomen over de concrete interesse van Al-Ain. Bongonda ligt nog één jaar onder contract bij Racing Genk en hij wil zelf de club verlaten. Na overleg met het bestuur werd besloten om niet meer met de A-kern aan te vatten, waardoor heel wat clubs wellicht denken dat Bongonda voor een prikje is weg te halen. Aangezien Racing Genk deze mercato al tientallen miljoenen euro's wist te verdienen, zal Genk hem enkel voor de juiste prijs willen laten gaan.

De 26-jarige Bongonda speelde 111 wedstrijden voor Genk, waarin hij 36 keer scoorde en 20 assists uitdeelde.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Zal Cadiz hem kunnen losweken?

Meest recent

Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

27
27
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

50
50
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

59
59
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

330
330
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

121
121
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

408
408
Basisploeg Duivels op helling: drie slachtoffers na Senegal?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

553
553
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

618
618
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

60
60
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

148
148
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

127
127
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

710
710
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

311
311
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

212
212
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

168
168
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

169
169
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

255
255
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

161
161
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

507
507
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

88
88
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

152
152
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

628
628
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

136
136
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1693
1693

Meer sportnieuws