'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

door
'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

Theo Bongonda vertoeft al een tijdje in de C-kern van KRC Genk nadat hij zelf aangaf de club te willen verlaten. Ondertussen blijft het opvallend stil rondom de flankaanvaller. De afgelopen dagen kwam er volgens Spaanse El Desmarque wel beweging in het dossier.


De krant meent te weten dat de Spaanse eersteklasser Cadiz Bongonda naar La Liga wil halen, maar hun eerste bod was nog ruim onvoldoende. Racing Genk wil de 7 miljoen euro die het betaalde voor de Congolese international graag terugverdienen, dus Cadiz weet ongeveer wat het moet betalen. Bongonda staat uiteraard open voor een transfer naar de Spaanse competitie, waar hij in het verleden al aan de slag was. Bongonda speelde in het verleden voor Celta de Vigo en daar liet hij toen een goede indruk achter met 5 goals en 9 assists in 77 wedstrijden.

GEEN KOOPJE

Bongonda lijkt toch een voorkeur te hebben voor een avontuur in Europa, aangezien er voorlopig niets meer werd vernomen over de concrete interesse van Al-Ain. Bongonda ligt nog één jaar onder contract bij Racing Genk en hij wil zelf de club verlaten. Na overleg met het bestuur werd besloten om niet meer met de A-kern aan te vatten, waardoor heel wat clubs wellicht denken dat Bongonda voor een prikje is weg te halen. Aangezien Racing Genk deze mercato al tientallen miljoenen euro's wist te verdienen, zal Genk hem enkel voor de juiste prijs willen laten gaan.

De 26-jarige Bongonda speelde 111 wedstrijden voor Genk, waarin hij 36 keer scoorde en 20 assists uitdeelde.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Zal Cadiz hem kunnen losweken?

Meest recent

'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

9
9
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

71
71
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

189
189
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

155
155
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

106
106
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

213
213
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

237
237
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

407
407
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

80
80
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

203
203
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

147
147
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

91
91
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

153
153
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

194
194
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

439
439
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

394
394
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

251
251
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

438
438
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

507
507
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

394
394
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

786
786
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

509
509
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

367
367

Meer sportnieuws