'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

door
'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

Theo Bongonda vertoeft al een tijdje in de C-kern van KRC Genk nadat hij zelf aangaf de club te willen verlaten. Ondertussen blijft het opvallend stil rondom de flankaanvaller. De afgelopen dagen kwam er volgens Spaanse El Desmarque wel beweging in het dossier.


De krant meent te weten dat de Spaanse eersteklasser Cadiz Bongonda naar La Liga wil halen, maar hun eerste bod was nog ruim onvoldoende. Racing Genk wil de 7 miljoen euro die het betaalde voor de Congolese international graag terugverdienen, dus Cadiz weet ongeveer wat het moet betalen. Bongonda staat uiteraard open voor een transfer naar de Spaanse competitie, waar hij in het verleden al aan de slag was. Bongonda speelde in het verleden voor Celta de Vigo en daar liet hij toen een goede indruk achter met 5 goals en 9 assists in 77 wedstrijden.

GEEN KOOPJE

Bongonda lijkt toch een voorkeur te hebben voor een avontuur in Europa, aangezien er voorlopig niets meer werd vernomen over de concrete interesse van Al-Ain. Bongonda ligt nog één jaar onder contract bij Racing Genk en hij wil zelf de club verlaten. Na overleg met het bestuur werd besloten om niet meer met de A-kern aan te vatten, waardoor heel wat clubs wellicht denken dat Bongonda voor een prikje is weg te halen. Aangezien Racing Genk deze mercato al tientallen miljoenen euro's wist te verdienen, zal Genk hem enkel voor de juiste prijs willen laten gaan.

De 26-jarige Bongonda speelde 111 wedstrijden voor Genk, waarin hij 36 keer scoorde en 20 assists uitdeelde.

Zal Cadiz hem kunnen losweken?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

124
124
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

21
21
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

19
19
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

46
46
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

65
65
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

148
148
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

73
73
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

15
15
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

50
50
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

90
90
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

204
204
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

94
94
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

79
79
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

159
159
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

140
140
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

31
31
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

35
35

Meer sportnieuws