'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

271 stemmen
'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

Theo Bongonda vertoeft al een tijdje in de C-kern van KRC Genk nadat hij zelf aangaf de club te willen verlaten. Ondertussen blijft het opvallend stil rondom de flankaanvaller. De afgelopen dagen kwam er volgens Spaanse El Desmarque wel beweging in het dossier.


De krant meent te weten dat de Spaanse eersteklasser Cadiz Bongonda naar La Liga wil halen, maar hun eerste bod was nog ruim onvoldoende. Racing Genk wil de 7 miljoen euro die het betaalde voor de Congolese international graag terugverdienen, dus Cadiz weet ongeveer wat het moet betalen. Bongonda staat uiteraard open voor een transfer naar de Spaanse competitie, waar hij in het verleden al aan de slag was. Bongonda speelde in het verleden voor Celta de Vigo en daar liet hij toen een goede indruk achter met 5 goals en 9 assists in 77 wedstrijden.

GEEN KOOPJE

Bongonda lijkt toch een voorkeur te hebben voor een avontuur in Europa, aangezien er voorlopig niets meer werd vernomen over de concrete interesse van Al-Ain. Bongonda ligt nog één jaar onder contract bij Racing Genk en hij wil zelf de club verlaten. Na overleg met het bestuur werd besloten om niet meer met de A-kern aan te vatten, waardoor heel wat clubs wellicht denken dat Bongonda voor een prikje is weg te halen. Aangezien Racing Genk deze mercato al tientallen miljoenen euro's wist te verdienen, zal Genk hem enkel voor de juiste prijs willen laten gaan.

De 26-jarige Bongonda speelde 111 wedstrijden voor Genk, waarin hij 36 keer scoorde en 20 assists uitdeelde.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

🚀

Zal Cadiz hem kunnen losweken?

Meest recent

Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

15
15
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

28
28
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

14
14
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

212
212
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

20
20
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

167
167
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

143
143
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

426
426
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

156
156
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

75
75
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

98
98
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

76
76
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

226
226
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

96
96
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

328
328
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

362
362
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

95
95
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

367
367
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

520
520
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

364
364
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

459
459
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

164
164
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82

Meer sportnieuws