'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

door
'KRC Genk weigert Spaans bod op Bongonda'

Theo Bongonda vertoeft al een tijdje in de C-kern van KRC Genk nadat hij zelf aangaf de club te willen verlaten. Ondertussen blijft het opvallend stil rondom de flankaanvaller. De afgelopen dagen kwam er volgens Spaanse El Desmarque wel beweging in het dossier.


De krant meent te weten dat de Spaanse eersteklasser Cadiz Bongonda naar La Liga wil halen, maar hun eerste bod was nog ruim onvoldoende. Racing Genk wil de 7 miljoen euro die het betaalde voor de Congolese international graag terugverdienen, dus Cadiz weet ongeveer wat het moet betalen. Bongonda staat uiteraard open voor een transfer naar de Spaanse competitie, waar hij in het verleden al aan de slag was. Bongonda speelde in het verleden voor Celta de Vigo en daar liet hij toen een goede indruk achter met 5 goals en 9 assists in 77 wedstrijden.

GEEN KOOPJE

Bongonda lijkt toch een voorkeur te hebben voor een avontuur in Europa, aangezien er voorlopig niets meer werd vernomen over de concrete interesse van Al-Ain. Bongonda ligt nog één jaar onder contract bij Racing Genk en hij wil zelf de club verlaten. Na overleg met het bestuur werd besloten om niet meer met de A-kern aan te vatten, waardoor heel wat clubs wellicht denken dat Bongonda voor een prikje is weg te halen. Aangezien Racing Genk deze mercato al tientallen miljoenen euro's wist te verdienen, zal Genk hem enkel voor de juiste prijs willen laten gaan.

De 26-jarige Bongonda speelde 111 wedstrijden voor Genk, waarin hij 36 keer scoorde en 20 assists uitdeelde.

Zal Cadiz hem kunnen losweken?

Meest recent

Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

0
0
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

41
41
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

183
183
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

51
51
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

429
429
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

340
340
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

223
223
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

276
276
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

80
80
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

641
641
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

230
230
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

425
425
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

679
679
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

213
213
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

417
417
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

186
186
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

178
178
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

171
171
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

266
266
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

351
351
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

242
242

Meer sportnieuws