'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

502 stemmen
'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

Na het puntenverlies van vorige week op Cercle Brugge, wil RSC Anderlecht zondagavond voor eigen volk iets rechtzetten tegen RFC Seraing. Maar coach Felice Mazzu is dan mogelijk genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Zo is de kans reëel dat Francis Amuzu zijn laatste wedstrijd bij Paars-Wit heeft gespeeld.


Door de blessure van Sergio Gomez werd het 22-jarige jeugdproduct tot dusver nochtans uitgespeeld als vaste basiskracht in het elftal van coach Felice Mazzu. Maar donderdagavond geraakte bekend dat Amuzu deze zomer mogelijk nog vertrekt uit het Lotto Park. Zo meldde La Dernière Heure dat winger goed op weg is naar de Ligue 1. Het ambitieuze OGC Nice zou doordrukken voor zijn komst.

De club uit Zuid-Frankrijk is naar verluidt bereid om zo'n 8 miljoen euro neer te tellen voor de 22-jarige flankspeler; iets wat inmiddels ook bevestigd werd door verschillende andere bronnen. Die transfersom zou overigens nog kunnen stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hier en daar werd echter geopperd dat Anderlecht zou aarzelen om Amuzu te laten gaan. Maar die berichtgeving wordt nu tegengesproken door Saddick Adams.

TRANSFERSOM NOG HOGER
De gerenommeerde journalist uit Ghana beweert dat inmiddels een akkoord gevonden is. Hij zou daarover bevestiging hebben gekregen vanuit de omgeving van de speler zelf. Adams beweert dat de totale transfersom nog hoger uitvalt en uiteindelijk rond de 10 miljoen euro zou liggen. Voorlopig is het nog wachten op een bekrachtiging van die berichten. Normaal gezien maakt Mazzu zaterdag zijn wedstrijdselectie bekend voor het duel met Seraing, uitkijken dus of Amuzu dan nog van de partij zal zijn.

LEES OOK: ‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Voor 10 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: Club legt feestplannen klaar

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

52
52
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

115
115
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

190
190
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

81
81
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

289
289
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

58
58
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

109
109
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

161
161
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

493
493
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

35
35
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

94
94
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

277
277
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

179
179
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

139
139
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

106
106
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

182
182
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

462
462
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

86
86
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

486
486
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

109
109
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

352
352
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

547
547
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

501
501

Meer sportnieuws