'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

door
'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

Na het puntenverlies van vorige week op Cercle Brugge, wil RSC Anderlecht zondagavond voor eigen volk iets rechtzetten tegen RFC Seraing. Maar coach Felice Mazzu is dan mogelijk genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Zo is de kans reëel dat Francis Amuzu zijn laatste wedstrijd bij Paars-Wit heeft gespeeld.


Door de blessure van Sergio Gomez werd het 22-jarige jeugdproduct tot dusver nochtans uitgespeeld als vaste basiskracht in het elftal van coach Felice Mazzu. Maar donderdagavond geraakte bekend dat Amuzu deze zomer mogelijk nog vertrekt uit het Lotto Park. Zo meldde La Dernière Heure dat winger goed op weg is naar de Ligue 1. Het ambitieuze OGC Nice zou doordrukken voor zijn komst.

De club uit Zuid-Frankrijk is naar verluidt bereid om zo'n 8 miljoen euro neer te tellen voor de 22-jarige flankspeler; iets wat inmiddels ook bevestigd werd door verschillende andere bronnen. Die transfersom zou overigens nog kunnen stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hier en daar werd echter geopperd dat Anderlecht zou aarzelen om Amuzu te laten gaan. Maar die berichtgeving wordt nu tegengesproken door Saddick Adams.

TRANSFERSOM NOG HOGER
De gerenommeerde journalist uit Ghana beweert dat inmiddels een akkoord gevonden is. Hij zou daarover bevestiging hebben gekregen vanuit de omgeving van de speler zelf. Adams beweert dat de totale transfersom nog hoger uitvalt en uiteindelijk rond de 10 miljoen euro zou liggen. Voorlopig is het nog wachten op een bekrachtiging van die berichten. Normaal gezien maakt Mazzu zaterdag zijn wedstrijdselectie bekend voor het duel met Seraing, uitkijken dus of Amuzu dan nog van de partij zal zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Voor 10 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

52
52
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

119
119
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

38
38
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

42
42
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

331
331
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

35
35
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

26
26
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

119
119
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

118
118
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

110
110
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

102
102
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

238
238
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

321
321
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

317
317
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

210
210
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

327
327
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

593
593
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

692
692
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

280
280
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

294
294
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws