'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

door
'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

Na het puntenverlies van vorige week op Cercle Brugge, wil RSC Anderlecht zondagavond voor eigen volk iets rechtzetten tegen RFC Seraing. Maar coach Felice Mazzu is dan mogelijk genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Zo is de kans reëel dat Francis Amuzu zijn laatste wedstrijd bij Paars-Wit heeft gespeeld.


Door de blessure van Sergio Gomez werd het 22-jarige jeugdproduct tot dusver nochtans uitgespeeld als vaste basiskracht in het elftal van coach Felice Mazzu. Maar donderdagavond geraakte bekend dat Amuzu deze zomer mogelijk nog vertrekt uit het Lotto Park. Zo meldde La Dernière Heure dat winger goed op weg is naar de Ligue 1. Het ambitieuze OGC Nice zou doordrukken voor zijn komst.

De club uit Zuid-Frankrijk is naar verluidt bereid om zo'n 8 miljoen euro neer te tellen voor de 22-jarige flankspeler; iets wat inmiddels ook bevestigd werd door verschillende andere bronnen. Die transfersom zou overigens nog kunnen stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hier en daar werd echter geopperd dat Anderlecht zou aarzelen om Amuzu te laten gaan. Maar die berichtgeving wordt nu tegengesproken door Saddick Adams.

TRANSFERSOM NOG HOGER
De gerenommeerde journalist uit Ghana beweert dat inmiddels een akkoord gevonden is. Hij zou daarover bevestiging hebben gekregen vanuit de omgeving van de speler zelf. Adams beweert dat de totale transfersom nog hoger uitvalt en uiteindelijk rond de 10 miljoen euro zou liggen. Voorlopig is het nog wachten op een bekrachtiging van die berichten. Normaal gezien maakt Mazzu zaterdag zijn wedstrijdselectie bekend voor het duel met Seraing, uitkijken dus of Amuzu dan nog van de partij zal zijn.

LEES OOK: ‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Voor 10 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

50
50
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

75
75
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

152
152
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

84
84
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

89
89
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

365
365
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

223
223
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

67
67
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

57
57
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

742
742
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

136
136
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

345
345
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

327
327
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

56
56
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

212
212
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

72
72
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

142
142
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

163
163
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

297
297
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

214
214
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

370
370
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

192
192
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

172
172
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

297
297
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

380
380

Meer sportnieuws