'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

door
'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

Na het puntenverlies van vorige week op Cercle Brugge, wil RSC Anderlecht zondagavond voor eigen volk iets rechtzetten tegen RFC Seraing. Maar coach Felice Mazzu is dan mogelijk genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Zo is de kans reëel dat Francis Amuzu zijn laatste wedstrijd bij Paars-Wit heeft gespeeld.


Door de blessure van Sergio Gomez werd het 22-jarige jeugdproduct tot dusver nochtans uitgespeeld als vaste basiskracht in het elftal van coach Felice Mazzu. Maar donderdagavond geraakte bekend dat Amuzu deze zomer mogelijk nog vertrekt uit het Lotto Park. Zo meldde La Dernière Heure dat winger goed op weg is naar de Ligue 1. Het ambitieuze OGC Nice zou doordrukken voor zijn komst.

De club uit Zuid-Frankrijk is naar verluidt bereid om zo'n 8 miljoen euro neer te tellen voor de 22-jarige flankspeler; iets wat inmiddels ook bevestigd werd door verschillende andere bronnen. Die transfersom zou overigens nog kunnen stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hier en daar werd echter geopperd dat Anderlecht zou aarzelen om Amuzu te laten gaan. Maar die berichtgeving wordt nu tegengesproken door Saddick Adams.

TRANSFERSOM NOG HOGER
De gerenommeerde journalist uit Ghana beweert dat inmiddels een akkoord gevonden is. Hij zou daarover bevestiging hebben gekregen vanuit de omgeving van de speler zelf. Adams beweert dat de totale transfersom nog hoger uitvalt en uiteindelijk rond de 10 miljoen euro zou liggen. Voorlopig is het nog wachten op een bekrachtiging van die berichten. Normaal gezien maakt Mazzu zaterdag zijn wedstrijdselectie bekend voor het duel met Seraing, uitkijken dus of Amuzu dan nog van de partij zal zijn.

LEES OOK: Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Voor 10 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

9
9
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

18
18
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

34
34
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

75
75
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

168
168
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

55
55
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

68
68
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

42
42
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

181
181
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

36
36
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

63
63
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

101
101
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

291
291
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

130
130
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

176
176
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

137
137
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

103
103
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

481
481
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

92
92
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

165
165

Meer sportnieuws