'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

502 stemmen
'Akkoord Amuzu nadert: transfersom nog hoger'

Na het puntenverlies van vorige week op Cercle Brugge, wil RSC Anderlecht zondagavond voor eigen volk iets rechtzetten tegen RFC Seraing. Maar coach Felice Mazzu is dan mogelijk genoodzaakt om te schuiven met zijn pionnen. Zo is de kans reëel dat Francis Amuzu zijn laatste wedstrijd bij Paars-Wit heeft gespeeld.


Door de blessure van Sergio Gomez werd het 22-jarige jeugdproduct tot dusver nochtans uitgespeeld als vaste basiskracht in het elftal van coach Felice Mazzu. Maar donderdagavond geraakte bekend dat Amuzu deze zomer mogelijk nog vertrekt uit het Lotto Park. Zo meldde La Dernière Heure dat winger goed op weg is naar de Ligue 1. Het ambitieuze OGC Nice zou doordrukken voor zijn komst.

De club uit Zuid-Frankrijk is naar verluidt bereid om zo'n 8 miljoen euro neer te tellen voor de 22-jarige flankspeler; iets wat inmiddels ook bevestigd werd door verschillende andere bronnen. Die transfersom zou overigens nog kunnen stijgen via allerlei bonussen en variabelen. Hier en daar werd echter geopperd dat Anderlecht zou aarzelen om Amuzu te laten gaan. Maar die berichtgeving wordt nu tegengesproken door Saddick Adams.

TRANSFERSOM NOG HOGER
De gerenommeerde journalist uit Ghana beweert dat inmiddels een akkoord gevonden is. Hij zou daarover bevestiging hebben gekregen vanuit de omgeving van de speler zelf. Adams beweert dat de totale transfersom nog hoger uitvalt en uiteindelijk rond de 10 miljoen euro zou liggen. Voorlopig is het nog wachten op een bekrachtiging van die berichten. Normaal gezien maakt Mazzu zaterdag zijn wedstrijdselectie bekend voor het duel met Seraing, uitkijken dus of Amuzu dan nog van de partij zal zijn.

LEES OOK: Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Voor 10 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

7
7
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

5
5
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

71
71
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

24
24
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

126
126
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

74
74
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

288
288
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

85
85
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

591
591
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

170
170
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

285
285
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

505
505
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

138
138
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

91
91
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

560
560
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

228
228
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

552
552
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

407
407
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

743
743
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

225
225
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

629
629
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

169
169
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

889
889
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

282
282

Meer sportnieuws