De Ketelaere: "Kaka? Hoop hetzelfde te kunnen tonen"

57 stemmen
De Ketelaere:

Charles De Ketelaere heeft een hectische week achter de rug. Dinsdag werd zijn langverwachte transfer naar AC Milan afgerond, daags nadien trainde hij al meteen mee bij zijn nieuwe club. En vrijdag volgde dan weer zijn officiële presentatie, die kon rekenen op de nodige persbelangstelling.


De Ketelaere is dan ook met voorsprong de grootste zomertransfer van de Italiaanse kampioen tot dusver. Na weken van onderhandelen besloten de Rossoneri om een slordige 35 miljoen euro, bonussen inclusief, voor hem neer te tellen. Daarmee komt CDK terecht in de top 10 van duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis. Sinds Franck Kessié in 2019 betaalde de club nooit meer geld voor één speler.

De verwachtingen zijn dus behoorlijk hoog. Zo wordt hij bij de achterban al vergeleken met voormalig Gouden Bal-winnaar Ricardo Kaka. "Ik weet wat voor een geweldige speler hij was, ik heb veel video's van hem gezien", reageerde CDK tijdens zijn persvoorstelling op die vergelijking. "We zijn misschien wel vergelijkbare spelers, maar ik heb mijn eigen kwaliteiten. Ik hoop wel dat ik hetzelfde kan tonen."

ENKEL MILAN TELDE
De Ketelaere werd in de afgelopen periode ook aan andere ploegen gelinkt. Maar zodra Milan concreet werd, stond zijn keuze vast. "Er waren veel verhalen maar het was mijn keuze om naar Milan te gaan en vervolgens moesten mijn managers en de clubs tot een akkoord komen. Voor mij telde alleen AC Milan. Het is een team dat kansen geeft aan jonge spelers en dat heeft mijn keuze zeker beïnvloed. Jongeren krijgen hier de mogelijkheid om te groeien", werd hij geciteerd bij S/VM.

LEES OOK: ‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

De Ketelaere wordt een ster bij Milan ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

1
1
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

101
101
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

129
129
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

62
62
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

151
151
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

259
259
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

169
169
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

289
289
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

111
111
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

62
62
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

408
408
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

228
228
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1345
1345
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

62
62
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

121
121
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

55
55
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

451
451
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

404
404
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

314
314
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

363
363
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

65
65
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

241
241
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

115
115
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

504
504
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

173
173

Meer sportnieuws