Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

door
Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

Binnen een week trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang en de schijnwerpers zullen dan onder meer op Romelu Lukaku gericht zijn. De spits keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Daar zal hij zichzelf opnieuw moeten bewijzen na een uiterst tegenvallend seizoen bij Chelsea FC.


Een jaartje geleden betaalde de Engelse topclub nog ruim 100 miljoen euro om de spits over te nemen van Inter. Zijn start op Stamford Bridge was ook veelbelovend, maar daarna liep het helemaal fout. Mede door blessureleed geraakte Lukaku op een zijspoor terecht. Bovendien boterde het niet bepaald goed tussen hem en coach Thomas Tuchel, die zelf ook geen manier vond om de aanvaller optimaal te laten renderen.

Wederom dus een mislukte passage van Lukaku in de Premier League. Nochtans heeft hij op papier alle kwaliteiten om het daar te maken. Chelsea-aanwinst Kalidou Koulibaly, die de Rode Duivel goed kent van onder meer hun gemeenschappelijke periode in de Serie A, werd op zijn persbabbel dan ook gevraagd naar een mogelijke oorzaak voor het falen van Lukaku. En de Senegalese verdediger wees vooral naar extra-sportieve oorzaken.

PRIVÉLEVEN
Want ook volgens Koulibaly lag het niet aan zijn intrinsieke kwaliteiten. "Romelu is een goeie en getalenteerde speler", werd de verdediger geciteerd bij The Daily Mail. "Vorig jaar denk ik dat hij niet het vertrouwen had dat hij nodig heeft om te spelen zoals hij wil. Misschien speelden er ook andere zaken, dat weet ik niet. Maar voetbal draait niet alleen om wat er op het veld gebeurt. Ook je privéleven en andere zaken spelen een rol. Misschien was er zoiets dat niet werkte voor hem."

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Lukaku gaat het helemaal maken bij Inter ...

Meest recent

Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

2
2
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

110
110
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

554
554
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

17
17
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

73
73
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

180
180
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

54
54
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

122
122
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

259
259
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

61
61
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

168
168
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

81
81
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

542
542
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

327
327
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

282
282
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

296
296
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

558
558
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

274
274
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

63
63
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

179
179
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

96
96
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

598
598
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

176
176
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

111
111
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

181
181

Meer sportnieuws