Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

door
Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

Binnen een week trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang en de schijnwerpers zullen dan onder meer op Romelu Lukaku gericht zijn. De spits keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Daar zal hij zichzelf opnieuw moeten bewijzen na een uiterst tegenvallend seizoen bij Chelsea FC.


Een jaartje geleden betaalde de Engelse topclub nog ruim 100 miljoen euro om de spits over te nemen van Inter. Zijn start op Stamford Bridge was ook veelbelovend, maar daarna liep het helemaal fout. Mede door blessureleed geraakte Lukaku op een zijspoor terecht. Bovendien boterde het niet bepaald goed tussen hem en coach Thomas Tuchel, die zelf ook geen manier vond om de aanvaller optimaal te laten renderen.

Wederom dus een mislukte passage van Lukaku in de Premier League. Nochtans heeft hij op papier alle kwaliteiten om het daar te maken. Chelsea-aanwinst Kalidou Koulibaly, die de Rode Duivel goed kent van onder meer hun gemeenschappelijke periode in de Serie A, werd op zijn persbabbel dan ook gevraagd naar een mogelijke oorzaak voor het falen van Lukaku. En de Senegalese verdediger wees vooral naar extra-sportieve oorzaken.

PRIVÉLEVEN
Want ook volgens Koulibaly lag het niet aan zijn intrinsieke kwaliteiten. "Romelu is een goeie en getalenteerde speler", werd de verdediger geciteerd bij The Daily Mail. "Vorig jaar denk ik dat hij niet het vertrouwen had dat hij nodig heeft om te spelen zoals hij wil. Misschien speelden er ook andere zaken, dat weet ik niet. Maar voetbal draait niet alleen om wat er op het veld gebeurt. Ook je privéleven en andere zaken spelen een rol. Misschien was er zoiets dat niet werkte voor hem."

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Lukaku gaat het helemaal maken bij Inter ...

Meest recent

KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

20
20
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

86
86
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

101
101
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

143
143
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

226
226
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

96
96
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

423
423
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

226
226
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

407
407
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

348
348
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

371
371
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

60
60
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

94
94
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

225
225
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

340
340
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

211
211
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

94
94
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

169
169
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

226
226
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

82
82
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

156
156

Meer sportnieuws