Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

door
Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

Binnen een week trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang en de schijnwerpers zullen dan onder meer op Romelu Lukaku gericht zijn. De spits keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Daar zal hij zichzelf opnieuw moeten bewijzen na een uiterst tegenvallend seizoen bij Chelsea FC.


Een jaartje geleden betaalde de Engelse topclub nog ruim 100 miljoen euro om de spits over te nemen van Inter. Zijn start op Stamford Bridge was ook veelbelovend, maar daarna liep het helemaal fout. Mede door blessureleed geraakte Lukaku op een zijspoor terecht. Bovendien boterde het niet bepaald goed tussen hem en coach Thomas Tuchel, die zelf ook geen manier vond om de aanvaller optimaal te laten renderen.

Wederom dus een mislukte passage van Lukaku in de Premier League. Nochtans heeft hij op papier alle kwaliteiten om het daar te maken. Chelsea-aanwinst Kalidou Koulibaly, die de Rode Duivel goed kent van onder meer hun gemeenschappelijke periode in de Serie A, werd op zijn persbabbel dan ook gevraagd naar een mogelijke oorzaak voor het falen van Lukaku. En de Senegalese verdediger wees vooral naar extra-sportieve oorzaken.

PRIVÉLEVEN
Want ook volgens Koulibaly lag het niet aan zijn intrinsieke kwaliteiten. "Romelu is een goeie en getalenteerde speler", werd de verdediger geciteerd bij The Daily Mail. "Vorig jaar denk ik dat hij niet het vertrouwen had dat hij nodig heeft om te spelen zoals hij wil. Misschien speelden er ook andere zaken, dat weet ik niet. Maar voetbal draait niet alleen om wat er op het veld gebeurt. Ook je privéleven en andere zaken spelen een rol. Misschien was er zoiets dat niet werkte voor hem."

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Lukaku gaat het helemaal maken bij Inter ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

45
45
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

14
14
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

30
30
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

47
47
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

89
89
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

74
74
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

75
75
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

31
31
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

140
140
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

477
477
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

397
397
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

85
85
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

313
313
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1196
1196
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

163
163
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

256
256
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

725
725
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

382
382
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

88
88
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

102
102
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

77
77
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

106
106
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

243
243
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

109
109

Meer sportnieuws