Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

242
Koulibaly geeft oorzaak voor falen Lukaku

Binnen een week trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang en de schijnwerpers zullen dan onder meer op Romelu Lukaku gericht zijn. De spits keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Daar zal hij zichzelf opnieuw moeten bewijzen na een uiterst tegenvallend seizoen bij Chelsea FC.


Een jaartje geleden betaalde de Engelse topclub nog ruim 100 miljoen euro om de spits over te nemen van Inter. Zijn start op Stamford Bridge was ook veelbelovend, maar daarna liep het helemaal fout. Mede door blessureleed geraakte Lukaku op een zijspoor terecht. Bovendien boterde het niet bepaald goed tussen hem en coach Thomas Tuchel, die zelf ook geen manier vond om de aanvaller optimaal te laten renderen.

Wederom dus een mislukte passage van Lukaku in de Premier League. Nochtans heeft hij op papier alle kwaliteiten om het daar te maken. Chelsea-aanwinst Kalidou Koulibaly, die de Rode Duivel goed kent van onder meer hun gemeenschappelijke periode in de Serie A, werd op zijn persbabbel dan ook gevraagd naar een mogelijke oorzaak voor het falen van Lukaku. En de Senegalese verdediger wees vooral naar extra-sportieve oorzaken.

PRIVÉLEVEN
Want ook volgens Koulibaly lag het niet aan zijn intrinsieke kwaliteiten. "Romelu is een goeie en getalenteerde speler", werd de verdediger geciteerd bij The Daily Mail. "Vorig jaar denk ik dat hij niet het vertrouwen had dat hij nodig heeft om te spelen zoals hij wil. Misschien speelden er ook andere zaken, dat weet ik niet. Maar voetbal draait niet alleen om wat er op het veld gebeurt. Ook je privéleven en andere zaken spelen een rol. Misschien was er zoiets dat niet werkte voor hem."

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Lukaku gaat het helemaal maken bij Inter ...

Meest recent

Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

6
6
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

57
57
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

95
95
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

53
53
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

29
29
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

100
100
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

66
66
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

24
24
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

407
407
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

94
94
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

63
63
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

166
166
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

302
302
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

101
101
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

340
340
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

159
159
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56

Meer sportnieuws