Vrancken reageert op vertrek Dessers, vervanger staat klaar

door
Vrancken reageert op vertrek Dessers, vervanger staat klaar

KRC Genk nam donderdag afscheid van Iké Ugbo, die niet paste in de plannen van Wouter Vrancken. Veel belangrijker voor de Limburgers is dan ook wat er met de overige spitsen te gebeuren staat. Zo lijkt Cyriel Dessers, voortvarend aan zijn herkansing in de Cegeka Arena begonnen, alsnog op weg naar de uitgang.


Per slot van rekening trekt Cremonese serieus aan de mouw van de 27-jarige aanvaller, die zelf wel oren heeft naar een overstap richting Italië. Eerder werd Dessers ook al gespot in Kopenhagen. Hoewel hij een verlengd verblijf bij Genk niet uitsluit, ziet het er zo naar uit dat de drievoudig Nigeriaans international toch elders een nieuwe uitdaging verkiest. In afwachting van een doorbraak blijft Vrancken wel op hem rekenen. Zo zit Dessers gewoon weer in de selectie voor de match van zaterdag tegen Eupen.

Op zijn persbabbel in aanloop naar die partij liet de coach alvast zijn licht schijnen op het dossier. "Op training merk je alleszins niks van de geruchten", wordt Vrancken, die Dessers naar eigen zeggen zelf niet zal smeken om te blijven, geciteerd door Het Laatste Nieuws. "Iemand proberen te overtuigen heeft geen zin. Ik houd niet van praatjes aansmeren en beloftes maken. Cyriel en ik hebben een paar keer gepraat. Hij weet perfect waar hij staat en wat er van hem verwacht wordt. Iedereen maakt zijn eigen keuzes."

ONUACHU
Tussen de lijnen lijken we toch verstaan dat Dessers zijn zinnen na een uitstekend seizoen op huur bij Feyenoord wel degelijk op een definitieve transfer heeft gezet. Gelukkig voor Genk blijft hij in de tussentijd zijn professionele plichten vervullen, want concurrent Paul Onuachu is nog steeds niet volledig fit. Voor het duel tegen Eupen zit de Gouden Schoen wel voor het eerst weer bij de wedstrijdkern. Mocht het afscheid van Dessers plots in een stroomversnelling geraken, staat zijn vervanger dus stilaan klaar.

LEES OOK: Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Denkt u dat Dessers zal scoren tegen Eupen?

Meest recent

Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

30
30
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

91
91
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

8
8
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

196
196
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

32
32
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

53
53
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

64
64
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

151
151
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

86
86
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

53
53
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

64
64
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

153
153
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

148
148
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

30
30
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

132
132
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

229
229
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

69
69
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

324
324
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

200
200
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

191
191
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

130
130
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

91
91
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

123
123
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

48
48

Meer sportnieuws