Mertens krijgt fraai eerbetoon van Napels

door
Mertens krijgt fraai eerbetoon van Napels

Na negen jaar is het sprookje van Dries Mertens bij Napoli voorbij, want de Rode Duivel vond geen akkoord over een nieuw contract. De club nam een tijdje geleden vrij koeltjes afscheid van zijn topschutter aller tijden, maar Mertens volgde dat voorbeeld niet. Hij kwam enkele dagen geleden met een emotionele afscheidsboodschap voor de fans.


De video werd inmiddels meer dan 1 miljoen keer bekeken en heeft Napels duidelijk niet onberoerd gelaten. Het mag duidelijk zijn dat Mertens tot de laatste snik de lieveling was van de fans en dat zorgt er nu zelfs voor dat de stad Mertens een zeer mooie eer gaat bewijzen. Burgemeester Gaetano Manfredi kondigt immers aan dat Mertens tot ereburger benoemd zal worden.

"Ik heb veel verzoeken gekregen, zowel in de gemeenteraad als van burgers. Iedereen was geraakt door de band die Mertens met de stad heeft, getuige ook zijn wens om zijn huis hier te houden", legde Manfredi uit. "We zullen het proces opstarten om hem het ereburgerschap toe te kennen. Dat lijkt mij niet alleen passend, maar ook een erkenning voor één van onze medeburgers die zoveel gegeven heeft, zowel op sportief vlak als aan de stad. Ik hoop dat hij dat ook zal blijven doen."

GEEN JUVENTUS
Zijn liefde voor Napoli speelt ook een rol in de clubkeuze van Mertens. De 35-jarige zou immers nog een fraai voorstel gekregen hebben van Juventus, waar hij voor twee jaar aan een stevig salaris kon tekenen. Hij wees die aanbieding echter af omdat hij zijn geliefde stad geen pijn wou doen.


LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Verdient Mertens dat eerbetoon?

Meest recent

'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

17
17
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

114
114
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

12
12
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

27
27
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

40
40
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

204
204
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

218
218
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

91
91
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

449
449
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

276
276
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

360
360
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

273
273
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

298
298
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

237
237
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1186
1186
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

267
267
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

192
192
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1237
1237
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

475
475
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

192
192
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

293
293
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1148
1148

Meer sportnieuws