'Standard haalt talent op in eerste nationale'

159 stemmen
'Standard haalt talent op in eerste nationale'

Het is nog steeds bijzonder rustig qua transfers bij Standard. Er werden grote veranderingen verwacht bij de Rouches, maar die haalden tot dusver met Noah Ohio en Jacob Barrett Laursen amper twee nieuwkomers. Ronny Deila moet het verder doen met de overblijvers van vorig seizoen en spelers die opgevist werden na uitleenbeurten, uit de B-kern of uit de jeugd.


Het uitblijven van transfers heeft alles te maken met het feit dat Standard al die tijd zonder sportief directeur zat. Nochtans werd de aanstelling van Fergal Harkin in mei al aangekondigd, maar de Ier moest eerst nog zijn opzegperiode uitdoen bij de City Football Group. Zaterdag treedt hij eindelijk officieel in dienst en dan lijkt de Luikse mercato eindelijk te kunnen losbarsten.

In afwachting daarvan heeft Standard wel alweer een jong talent weten te strikken. La Dernière Heure weet dat ze Anisse Brrou weggeplukt hebben bij Visé. De 23-jarige offensieve middenvelder was in het verleden actief in de jeugd van AA Gent en Roda JC, maar kon daar niet doorbreken. Bij Visé was hij de voorbije twee seizoenen actief in eerste nationale en nu kreeg hij een contract voor één seizoen bij Standard.

SL16 FC
Brrou zal aan de slag gaan bij SL16 FC, het elftal van de U23 die komend seizoen in 1B uitkomen. Daar is hij al de derde aanwinst van de zomer. Eerder haalde Standard ook al de transfervrije Frédéric Duplus binnen om de jonkies wat ervaring bij te brengen, terwijl middenvelder Sacha Banse weggehaald werd bij de beloften van AA Gent.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Zal Standard zich deze zomer nog voldoende versterken?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

0
0
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

4
4
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

53
53
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

10
10
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

22
22
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

35
35
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

72
72
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

60
60
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

149
149
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

194
194
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

434
434
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

186
186
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

293
293
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

29
29
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

165
165
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

196
196
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

483
483
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

185
185
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

43
43
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

30
30
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

124
124

Meer sportnieuws