'Standard haalt talent op in eerste nationale'

159 stemmen
'Standard haalt talent op in eerste nationale'

Het is nog steeds bijzonder rustig qua transfers bij Standard. Er werden grote veranderingen verwacht bij de Rouches, maar die haalden tot dusver met Noah Ohio en Jacob Barrett Laursen amper twee nieuwkomers. Ronny Deila moet het verder doen met de overblijvers van vorig seizoen en spelers die opgevist werden na uitleenbeurten, uit de B-kern of uit de jeugd.


Het uitblijven van transfers heeft alles te maken met het feit dat Standard al die tijd zonder sportief directeur zat. Nochtans werd de aanstelling van Fergal Harkin in mei al aangekondigd, maar de Ier moest eerst nog zijn opzegperiode uitdoen bij de City Football Group. Zaterdag treedt hij eindelijk officieel in dienst en dan lijkt de Luikse mercato eindelijk te kunnen losbarsten.

In afwachting daarvan heeft Standard wel alweer een jong talent weten te strikken. La Dernière Heure weet dat ze Anisse Brrou weggeplukt hebben bij Visé. De 23-jarige offensieve middenvelder was in het verleden actief in de jeugd van AA Gent en Roda JC, maar kon daar niet doorbreken. Bij Visé was hij de voorbije twee seizoenen actief in eerste nationale en nu kreeg hij een contract voor één seizoen bij Standard.

SL16 FC
Brrou zal aan de slag gaan bij SL16 FC, het elftal van de U23 die komend seizoen in 1B uitkomen. Daar is hij al de derde aanwinst van de zomer. Eerder haalde Standard ook al de transfervrije Frédéric Duplus binnen om de jonkies wat ervaring bij te brengen, terwijl middenvelder Sacha Banse weggehaald werd bij de beloften van AA Gent.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'
145

Zal Standard zich deze zomer nog voldoende versterken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

63
63
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

11
11
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

52
52
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

33
33
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

85
85
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

163
163
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

64
64
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

255
255
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

630
630
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

406
406
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

290
290
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

470
470
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

138
138
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

159
159
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

205
205
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

439
439
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

550
550
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

208
208
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

391
391
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

308
308
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

79
79
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

323
323
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

139
139
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

163
163
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

635
635

Meer sportnieuws