'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

door
'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

Het bleef bij KRC Genk lange tijd rustig wat transfers betreft, maar vlak na de start van de competitie brak toch alle hel los in de Cegeka Arena. In eerste instantie leidt dat tot een pak vertrekkers, want Kristian Thorstvedt en Junya Ito zijn al weg en ook Cyriel Dessers, Jhon Lucumi en Daniel Muñoz en/of Angelo Preciado zullen of kunnen nog snel volgen. Maar zij zullen uiteraard ook allemaal vervangen worden.


Zo zouden de Limburgers op het punt staan om met de jonge Deen Rasmus Carstensen al een nieuwe rechtsachter binnen te halen, maar daar zal het niet bij blijven. Ook op het middenveld was Genk nog op zoek naar versterking, waarvoor het in Argentinië speurde. Uiteindelijk grepen ze echter naast Fausto Vera, die voor Corinthians koos. Volgens Het Laatste Nieuws zou één van zijn ex-ploegmaats echter naar Genk kunnen komen.

Ze zouden nu immers hun zinnen gezet hebben op Matias Galarza, een 20-jarige Argentijn die bij Argentinos Juniors aan de zijde van Vera speelde. Die lijkt met een marktwaarde van 800.000 euro een goedkopere optie te zijn dan zijn gewezen ploegmakker, maar hij kan ook minder ervaring voorleggen. Tot dusver kwam hij 26 keer in actie voor zijn ploeg, waarin hij één keer scoorde en twee assists leverde.

TERUGKEER
Er zou ook nog een oude bekende op de terugweg zijn naar de Cegeka Arena. Genk zou immers ook op het punt staan om jeugdproduct Daan Dierckx terug te halen. De 19-jarige verdediger was in januari 2021 naar Parma verhuisd en brak daar verrassend meteen door. Hij speelde in zijn eerste halfjaar meteen zeven matchen en werd zo de eerste speler geboren in 2003 die minuten maakte in de Serie A. Parma degradeerde echter en vorig seizoen kwam hij door aanhoudend blessureleed geen enkele keer in actie. Hij zou nu op huurbasis met aankoopoptie terugkeren naar de heimat, al zou hij vooralsnog aansluiten bij Jong Genk in 1B.

LEES OOK: 'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

Goede transfers van Genk?

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

55
55
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

59
59
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

62
62
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

160
160
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

99
99
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

118
118
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

441
441
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

169
169
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

382
382
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

383
383
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

489
489
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

185
185
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

369
369
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

294
294
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

542
542
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

621
621
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

88
88
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

433
433
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

293
293
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

319
319
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

382
382
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

374
374
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws