'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

door
'Genk pakt uit met dubbelslag: Argentijn én Belgisch talent'

Het bleef bij KRC Genk lange tijd rustig wat transfers betreft, maar vlak na de start van de competitie brak toch alle hel los in de Cegeka Arena. In eerste instantie leidt dat tot een pak vertrekkers, want Kristian Thorstvedt en Junya Ito zijn al weg en ook Cyriel Dessers, Jhon Lucumi en Daniel Muñoz en/of Angelo Preciado zullen of kunnen nog snel volgen. Maar zij zullen uiteraard ook allemaal vervangen worden.


Zo zouden de Limburgers op het punt staan om met de jonge Deen Rasmus Carstensen al een nieuwe rechtsachter binnen te halen, maar daar zal het niet bij blijven. Ook op het middenveld was Genk nog op zoek naar versterking, waarvoor het in Argentinië speurde. Uiteindelijk grepen ze echter naast Fausto Vera, die voor Corinthians koos. Volgens Het Laatste Nieuws zou één van zijn ex-ploegmaats echter naar Genk kunnen komen.

Ze zouden nu immers hun zinnen gezet hebben op Matias Galarza, een 20-jarige Argentijn die bij Argentinos Juniors aan de zijde van Vera speelde. Die lijkt met een marktwaarde van 800.000 euro een goedkopere optie te zijn dan zijn gewezen ploegmakker, maar hij kan ook minder ervaring voorleggen. Tot dusver kwam hij 26 keer in actie voor zijn ploeg, waarin hij één keer scoorde en twee assists leverde.

TERUGKEER
Er zou ook nog een oude bekende op de terugweg zijn naar de Cegeka Arena. Genk zou immers ook op het punt staan om jeugdproduct Daan Dierckx terug te halen. De 19-jarige verdediger was in januari 2021 naar Parma verhuisd en brak daar verrassend meteen door. Hij speelde in zijn eerste halfjaar meteen zeven matchen en werd zo de eerste speler geboren in 2003 die minuten maakte in de Serie A. Parma degradeerde echter en vorig seizoen kwam hij door aanhoudend blessureleed geen enkele keer in actie. Hij zou nu op huurbasis met aankoopoptie terugkeren naar de heimat, al zou hij vooralsnog aansluiten bij Jong Genk in 1B.

LEES OOK: Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

Goede transfers van Genk?

Meest recent

Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

5
5
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

23
23
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

164
164
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

173
173
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

91
91
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

183
183
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

213
213
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

74
74
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

77
77
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

67
67
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

106
106
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

156
156
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

156
156
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

156
156
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

399
399
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

105
105
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

64
64
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

213
213
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

238
238
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

330
330
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

169
169

Meer sportnieuws