'Italiaanse pers lijkt nieuwe club van Mertens te kennen'

door
'Italiaanse pers lijkt nieuwe club van Mertens te kennen'

Komend weekend gaan heel wat Europese topcompetities opnieuw van start, maar dat zal zonder Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is nog steeds clubloos nadat hij er met Napoli niet uit raakte over een contractverlenging. De 35-jarige aanvaller lijkt wel meer dan voldoende aanbiedingen binnen te krijgen om snel een keuze te kunnen maken, en één club lijkt de strijd te gaan winnen.


Verschillende Italiaanse media melden dat Mertens op weg is om voor een jaar met optie voor nog een jaar te tekenen bij Galatasaray. De Rode Duivel zou er 3,5 miljoen euro netto gaan verdienen. Galatasaray is op sportief vlak een vreemde keuze, want de club is al een aantal jaren op de dool. Het eindigde vorig jaar op een beschamende dertiende plaats en de club haalde met onder meer Sergio Oliveira, Fredrik Midtsjö, Léo Dubois en Haris Seferovic al de nodige nieuwe spelers.

VEEL INTERESSE

Mertens werd de afgelopen maanden aan tal van clubs gelinkt. Olympique Marseille werd genoemd, maar dat draaide op niets uit. Ajax werd geopperd, maar dat bleek 'fake news' te zijn en bij Royal Antwerp FC snuffelden ze ook aan de Belg. Juventus deed hem volgens Italiaanse bronnen een concreet voorstel, maar ondanks het feit dat het sportief en financieel een heel mooi aanbod was, besloot Mertens er niet op in te gaan. Daardoor zou hij de fans van Napoli te fel pijn doen. Met Galatasaray kiest Mertens mogelijk weer voor een club met vurige fans, maar wel een team dat al jaren op de dool is en Europees nog maar weinig voorstelt.



LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

Een goede keuze?

Meest recent

Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

20
20
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

101
101
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

55
55
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

53
53
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

288
288
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

115
115
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

76
76
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

559
559
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

160
160
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

359
359
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

316
316
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

213
213
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

195
195
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

537
537
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

162
162
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

255
255
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

127
127
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

84
84
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

190
190
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

600
600
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

282
282
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

850
850
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

117
117
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

508
508
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

955
955

Meer sportnieuws