"FC Barcelona had ook interesse in De Ketelaere"

door

Club Brugge verkocht Charles De Ketelaere voor 32 miljoen euro aan AC Milan. Een bedrag dat nog kan oplopen tot 35 miljoen euro. Tom De Mul, ex-speler en makelaar van De Ketelaere, verklapte de interesse van andere ploegen.


De Mul laat in Het Laatste Nieuws weten dat Leeds United financieel de beste optie was voor alle partijen. De club uit de Premier League bood 40 miljoen euro en Club Brugge was dolgraag ingegaan op die aanbieding, maar De Ketelaere had zijn zinnen gezet op AC Milan. Na zeer zware onderhandelingen werd er een akkoord gevonden en De Ketelaere had zijn droomtransfer richting AC Milan beet.

NIET DE JUISTE STAP

De jonge Rode Duivel werd aan tientallen clubs gelinkt de afgelopen maanden, maar enkel Leeds United en AC Milan drukten door, al waren er een aantal anderen die wel hun interesse kenbaar maakten. "West Ham United, Newcastle, Arsenal. Maar zij drukten nooit door. Zelfs FC Barcelona heeft hem lang gevolgd. Maar dat vond ik niet de juiste stap", zegt De Mul in de krant.

De Ketelaere zal bij AC Milan als 'centrocampista' worden uitgespeeld, een rol die in Italië heel belangrijk is. In het verleden schitterden spelers als Francesco Totti en Alessandro Del Piero in de Serie A in dergelijke positie. Een rol net achter de diepe spits is de beste positie voor CDK. André Cruz (ex-AC Milan) en Vital Borkelmans gaven aan onze redactie aan waarom de overstap van De Ketelaere naar AC Milan een goede stap is. Dat kan je hier terugvinden.

LEES OOK: 'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Zal Barça ooit weer aankloppen?

Meest recent

'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

10
10
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

111
111
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

98
98
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

222
222
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

127
127
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

447
447
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

289
289
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

164
164
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

271
271
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

98
98
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

111
111
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

276
276
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

261
261
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

96
96
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

615
615
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

257
257
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

115
115
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

218
218
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

261
261
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

410
410
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

630
630
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

282
282
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

581
581
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

113
113
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

413
413

Meer sportnieuws