"FC Barcelona had ook interesse in De Ketelaere"

203 stemmen

Club Brugge verkocht Charles De Ketelaere voor 32 miljoen euro aan AC Milan. Een bedrag dat nog kan oplopen tot 35 miljoen euro. Tom De Mul, ex-speler en makelaar van De Ketelaere, verklapte de interesse van andere ploegen.


De Mul laat in Het Laatste Nieuws weten dat Leeds United financieel de beste optie was voor alle partijen. De club uit de Premier League bood 40 miljoen euro en Club Brugge was dolgraag ingegaan op die aanbieding, maar De Ketelaere had zijn zinnen gezet op AC Milan. Na zeer zware onderhandelingen werd er een akkoord gevonden en De Ketelaere had zijn droomtransfer richting AC Milan beet.

NIET DE JUISTE STAP

De jonge Rode Duivel werd aan tientallen clubs gelinkt de afgelopen maanden, maar enkel Leeds United en AC Milan drukten door, al waren er een aantal anderen die wel hun interesse kenbaar maakten. "West Ham United, Newcastle, Arsenal. Maar zij drukten nooit door. Zelfs FC Barcelona heeft hem lang gevolgd. Maar dat vond ik niet de juiste stap", zegt De Mul in de krant.

De Ketelaere zal bij AC Milan als 'centrocampista' worden uitgespeeld, een rol die in Italië heel belangrijk is. In het verleden schitterden spelers als Francesco Totti en Alessandro Del Piero in de Serie A in dergelijke positie. Een rol net achter de diepe spits is de beste positie voor CDK. André Cruz (ex-AC Milan) en Vital Borkelmans gaven aan onze redactie aan waarom de overstap van De Ketelaere naar AC Milan een goede stap is. Dat kan je hier terugvinden.

LEES OOK: Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Zal Barça ooit weer aankloppen?

Meest recent

Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

69
69
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

24
24
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

42
42
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

17
17
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

90
90
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

23
23
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

270
270
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

42
42
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

309
309
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

42
42
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

28
28
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

107
107
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

181
181
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

372
372
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1036
1036
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

171
171
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

456
456
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

468
468
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

488
488
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

180
180
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

182
182
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

349
349
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

209
209
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

445
445

Meer sportnieuws