"FC Barcelona had ook interesse in De Ketelaere"

203 stemmen

Club Brugge verkocht Charles De Ketelaere voor 32 miljoen euro aan AC Milan. Een bedrag dat nog kan oplopen tot 35 miljoen euro. Tom De Mul, ex-speler en makelaar van De Ketelaere, verklapte de interesse van andere ploegen.


De Mul laat in Het Laatste Nieuws weten dat Leeds United financieel de beste optie was voor alle partijen. De club uit de Premier League bood 40 miljoen euro en Club Brugge was dolgraag ingegaan op die aanbieding, maar De Ketelaere had zijn zinnen gezet op AC Milan. Na zeer zware onderhandelingen werd er een akkoord gevonden en De Ketelaere had zijn droomtransfer richting AC Milan beet.

NIET DE JUISTE STAP

De jonge Rode Duivel werd aan tientallen clubs gelinkt de afgelopen maanden, maar enkel Leeds United en AC Milan drukten door, al waren er een aantal anderen die wel hun interesse kenbaar maakten. "West Ham United, Newcastle, Arsenal. Maar zij drukten nooit door. Zelfs FC Barcelona heeft hem lang gevolgd. Maar dat vond ik niet de juiste stap", zegt De Mul in de krant.

De Ketelaere zal bij AC Milan als 'centrocampista' worden uitgespeeld, een rol die in Italië heel belangrijk is. In het verleden schitterden spelers als Francesco Totti en Alessandro Del Piero in de Serie A in dergelijke positie. Een rol net achter de diepe spits is de beste positie voor CDK. André Cruz (ex-AC Milan) en Vital Borkelmans gaven aan onze redactie aan waarom de overstap van De Ketelaere naar AC Milan een goede stap is. Dat kan je hier terugvinden.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Zal Barça ooit weer aankloppen?

Meest recent

Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

16
16
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

5
5
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

80
80
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

164
164
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

318
318
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

100
100
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

529
529
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

589
589
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

77
77
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

292
292
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

111
111
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

981
981
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

905
905
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

158
158
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

333
333
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

143
143
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

642
642
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

143
143
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

945
945
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

809
809

Meer sportnieuws