"FC Barcelona had ook interesse in De Ketelaere"

door

Club Brugge verkocht Charles De Ketelaere voor 32 miljoen euro aan AC Milan. Een bedrag dat nog kan oplopen tot 35 miljoen euro. Tom De Mul, ex-speler en makelaar van De Ketelaere, verklapte de interesse van andere ploegen.


De Mul laat in Het Laatste Nieuws weten dat Leeds United financieel de beste optie was voor alle partijen. De club uit de Premier League bood 40 miljoen euro en Club Brugge was dolgraag ingegaan op die aanbieding, maar De Ketelaere had zijn zinnen gezet op AC Milan. Na zeer zware onderhandelingen werd er een akkoord gevonden en De Ketelaere had zijn droomtransfer richting AC Milan beet.

NIET DE JUISTE STAP

De jonge Rode Duivel werd aan tientallen clubs gelinkt de afgelopen maanden, maar enkel Leeds United en AC Milan drukten door, al waren er een aantal anderen die wel hun interesse kenbaar maakten. "West Ham United, Newcastle, Arsenal. Maar zij drukten nooit door. Zelfs FC Barcelona heeft hem lang gevolgd. Maar dat vond ik niet de juiste stap", zegt De Mul in de krant.

De Ketelaere zal bij AC Milan als 'centrocampista' worden uitgespeeld, een rol die in Italië heel belangrijk is. In het verleden schitterden spelers als Francesco Totti en Alessandro Del Piero in de Serie A in dergelijke positie. Een rol net achter de diepe spits is de beste positie voor CDK. André Cruz (ex-AC Milan) en Vital Borkelmans gaven aan onze redactie aan waarom de overstap van De Ketelaere naar AC Milan een goede stap is. Dat kan je hier terugvinden.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Zal Barça ooit weer aankloppen?

Meest recent

Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

8
8
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

165
165
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

153
153
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

89
89
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

262
262
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

101
101
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

195
195
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

149
149
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

99
99
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

81
81
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

106
106
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

63
63
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

246
246
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

83
83
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

143
143
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

142
142
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

463
463
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

361
361
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

495
495
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

440
440
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

366
366
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

397
397
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

107
107
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

237
237

Meer sportnieuws