'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

door
'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

De bankrekening van Club Brugge werd in de voorbije dagen stevig gespijsd. Zo haalde de landskampioen een pak miljoenen op met de verkoop van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki. Maar het lijkt wel de bedoeling om een aanzienlijk deel van die opbrengsten meteen weer te investeren in extra spelersmateriaal.


AC Milan legde een slordige 35 miljoen euro neer voor De Ketelaere, TSG Hoffenheim deed daar nog zo'n 12 miljoen euro bovenop voor Nsoki. Eerder passeerde Blauw-Zwart ook al naast de kassa voor Loïs Openda, Michael Krmencik en David Okereke. En ondertussen zit Noa Lang nog in de wachtkamer. De kans is dus reëel dat Club dit jaar zijn meest lucratieve transferzomer ooit gaat afronden.

Al zijn die inkomsten relatief, want Blauw-Zwart liet zelf ook al miljoenen rollen voor de komst van onder meer Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joël Ordoñez. Bovendien is de landskampioen nog lang niet klaar met het aantrekken van versterking. Op de verlanglijst staan onder meer een nieuwe targetspits en een extra middenvelder. Na het vertrek van Nsoki komt er achterin allicht ook nog wat bij. En daarnaast blijft men niet blind voor andere interessante opportuniteiten.

EERSTE BOD OP TAFEL
Zo zou Club wel eens kunnen toeslaan in Brazilië. Het medium Torcedores meldt namelijk dat de West-Vlamingen een bod hebben neergelegd bij Corinthians voor de diensten van Mateus Vital. Deze 24-jarige Braziliaan is een aanvallende middenvelder die eventueel ook op de flanken uit de voeten kan. Hij deed eerder al ervaring op in Europa op huurbasis bij het Griekse Panathinaikos.

Blauw-Zwart zou volgens bovengenoemde bron een bod hebben neergelegd van 2.5 miljoen euro, met daarbij een percentage van 15% op de mogelijke doorverkoopsom. De aanbieding zou bestudeerd worden, maar ligt nog wat aan de lage kant. Er zouden ook verschillende Braziliaanse ploegen interesse tonen. Zij mikken evenwel op een huurbeurt, terwijl Corinthians een definitieve transfer verkiest. Wat dat betreft hebben de Bruggelingen dus een streepje voor.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club moet een extra spelmaker halen ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

15
15
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

18
18
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

35
35
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

19
19
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

107
107
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

50
50
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

28
28
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

155
155
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

541
541
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

231
231
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

189
189
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

91
91
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

103
103
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

694
694
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

183
183
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

321
321
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

673
673
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws