'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

702 stemmen
'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

De bankrekening van Club Brugge werd in de voorbije dagen stevig gespijsd. Zo haalde de landskampioen een pak miljoenen op met de verkoop van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki. Maar het lijkt wel de bedoeling om een aanzienlijk deel van die opbrengsten meteen weer te investeren in extra spelersmateriaal.


AC Milan legde een slordige 35 miljoen euro neer voor De Ketelaere, TSG Hoffenheim deed daar nog zo'n 12 miljoen euro bovenop voor Nsoki. Eerder passeerde Blauw-Zwart ook al naast de kassa voor Loïs Openda, Michael Krmencik en David Okereke. En ondertussen zit Noa Lang nog in de wachtkamer. De kans is dus reëel dat Club dit jaar zijn meest lucratieve transferzomer ooit gaat afronden.

Al zijn die inkomsten relatief, want Blauw-Zwart liet zelf ook al miljoenen rollen voor de komst van onder meer Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joël Ordoñez. Bovendien is de landskampioen nog lang niet klaar met het aantrekken van versterking. Op de verlanglijst staan onder meer een nieuwe targetspits en een extra middenvelder. Na het vertrek van Nsoki komt er achterin allicht ook nog wat bij. En daarnaast blijft men niet blind voor andere interessante opportuniteiten.

EERSTE BOD OP TAFEL
Zo zou Club wel eens kunnen toeslaan in Brazilië. Het medium Torcedores meldt namelijk dat de West-Vlamingen een bod hebben neergelegd bij Corinthians voor de diensten van Mateus Vital. Deze 24-jarige Braziliaan is een aanvallende middenvelder die eventueel ook op de flanken uit de voeten kan. Hij deed eerder al ervaring op in Europa op huurbasis bij het Griekse Panathinaikos.

Blauw-Zwart zou volgens bovengenoemde bron een bod hebben neergelegd van 2.5 miljoen euro, met daarbij een percentage van 15% op de mogelijke doorverkoopsom. De aanbieding zou bestudeerd worden, maar ligt nog wat aan de lage kant. Er zouden ook verschillende Braziliaanse ploegen interesse tonen. Zij mikken evenwel op een huurbeurt, terwijl Corinthians een definitieve transfer verkiest. Wat dat betreft hebben de Bruggelingen dus een streepje voor.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Club moet een extra spelmaker halen ...

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

5
5
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

2
2
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

5
5
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

31
31
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

158
158
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

126
126
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

167
167
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

117
117
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

224
224
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

138
138
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

122
122
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

330
330
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

203
203
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

185
185
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

227
227
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

366
366
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

514
514
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws