'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

door
'Concurrentie Vanaken: Club biedt op spelmaker'

De bankrekening van Club Brugge werd in de voorbije dagen stevig gespijsd. Zo haalde de landskampioen een pak miljoenen op met de verkoop van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki. Maar het lijkt wel de bedoeling om een aanzienlijk deel van die opbrengsten meteen weer te investeren in extra spelersmateriaal.


AC Milan legde een slordige 35 miljoen euro neer voor De Ketelaere, TSG Hoffenheim deed daar nog zo'n 12 miljoen euro bovenop voor Nsoki. Eerder passeerde Blauw-Zwart ook al naast de kassa voor Loïs Openda, Michael Krmencik en David Okereke. En ondertussen zit Noa Lang nog in de wachtkamer. De kans is dus reëel dat Club dit jaar zijn meest lucratieve transferzomer ooit gaat afronden.

Al zijn die inkomsten relatief, want Blauw-Zwart liet zelf ook al miljoenen rollen voor de komst van onder meer Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joël Ordoñez. Bovendien is de landskampioen nog lang niet klaar met het aantrekken van versterking. Op de verlanglijst staan onder meer een nieuwe targetspits en een extra middenvelder. Na het vertrek van Nsoki komt er achterin allicht ook nog wat bij. En daarnaast blijft men niet blind voor andere interessante opportuniteiten.

EERSTE BOD OP TAFEL
Zo zou Club wel eens kunnen toeslaan in Brazilië. Het medium Torcedores meldt namelijk dat de West-Vlamingen een bod hebben neergelegd bij Corinthians voor de diensten van Mateus Vital. Deze 24-jarige Braziliaan is een aanvallende middenvelder die eventueel ook op de flanken uit de voeten kan. Hij deed eerder al ervaring op in Europa op huurbasis bij het Griekse Panathinaikos.

Blauw-Zwart zou volgens bovengenoemde bron een bod hebben neergelegd van 2.5 miljoen euro, met daarbij een percentage van 15% op de mogelijke doorverkoopsom. De aanbieding zou bestudeerd worden, maar ligt nog wat aan de lage kant. Er zouden ook verschillende Braziliaanse ploegen interesse tonen. Zij mikken evenwel op een huurbeurt, terwijl Corinthians een definitieve transfer verkiest. Wat dat betreft hebben de Bruggelingen dus een streepje voor.

LEES OOK: 'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club moet een extra spelmaker halen ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

37
37
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

42
42
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

52
52
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

266
266
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

282
282
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

416
416
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws