'Hazard krijgt veelbetekenend signaal bij Real Madrid'

door
'Hazard krijgt veelbetekenend signaal bij Real Madrid'

Binnen exact één week begint ook Real Madrid aan het nieuwe seizoen in de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt. En Eden Hazard lijkt er alvast klaar voor. De Rode Duivel maakte tijdens de voorbereiding al behoorlijk wat speelminuten en er zou intern heel wat vertrouwen heersen in onze landgenoot.


Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, vertoefden Los Blancos de voorbije dagen in de Verenigde Staten. Daar werden een aantal oefenwedstrijden afgewerkt: tegen FC Barcelona (1-0-nederlaag), het Mexicaanse CA America (2-2-gelijkspel) en Juventus (2-0-zege). Hazard stond enkel tegen Barça in de basis, maar kreeg over het algemeen wel de nodige minuten. En zijn prestaties gingen duidelijk in stijgende lijn. Zo liet hij steeds meer flitsen van de oude Hazard zien.

Volgens AS kon de aanvaller inmiddels ook coach Carlo Ancelotti en de rest van de sportieve leiding overtuigen. Zo zou Real definitief zijn afgestapt van het plan om een extra spits aan te trekken. Men zou voldoende vertrouwen hebben in Hazard die als 'valse 9' de doublure van Karim Benzema kan spelen. Pas als tegen eind augustus blijkt dat een nieuwe spits echt wel nodig is zou de Spaanse kampioen opnieuw de markt optrekken. Een veelbetekenend signaal richting de Rode Duivel.

EINDELIJK PIJNVRIJ
Een vaste basisstek zal er dus wel niet inzitten, maar omdat Hazard ook op andere positie kan spelen zal hij sowieso de nodige minuten maken. Zeker omdat Real komend seizoen weer een ongeziene wedstrijdmarathon afwerkt. In Spanje zijn de verwachtingen alvast hoog. "Hazard begint weer vanaf nul. Zonder pijn, zonder metalen plaatje, maar wel met een pak enthousiasme om de voorbije drie seizoenen van teleurstelling achter zich te laten", concludeert AS.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hazard staat voor zijn beste seizoen tot dusver bij Real ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

62
62
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

169
169
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

150
150
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

248
248
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

75
75
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

602
602
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

181
181
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

311
311
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

215
215
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

222
222
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

422
422
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

386
386
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

307
307
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws