'Genk telt miljoenen neer voor nieuwe Maehle'

305 stemmen
'Genk telt miljoenen neer voor nieuwe Maehle'

KRC Genk lijkt de komende weken nog heel wat belangrijke spelers te zien vertrekken. Kristian Thorstvedt (Sassuolo) en Junya Ito (Stade Reims) zijn al weg en ook Cyriel Dessers (Cremonese of FC Kopenhagen) en Jhon Lucumi (Bologna of Marseille) zouden snel in hun voetsporen kunnen volgen. Daarnaast zouden ook een paar andere sterkhouders de komende maand nog een transfer kunnen versieren.


Zo lijkt men in Genk ook rekening te houden met een vertrek van Daniel Muñoz, die nog een overeenkomst tot 2024 heeft. De Colombiaanse rechtsachter speelde zich de voorbije jaren wel in de kijker, ook bij de nationale ploeg. Daar versierde hij na zijn debuut in 2021 snel een basisplaats en heeft hij inmiddels al dertien caps verzameld.

Zijn opvolger lijkt uit Denemarken te gaan komen, want volgens Bold heeft Genk al een akkoord bereikt met Silkeborg over de komst van Rasmus Carstensen. De Limburgers zouden een bod van 3 miljoen euro neergelegd hebben voor de 21-jarige en dat zou de nummer drie van het vorige Deense seizoen ook aanvaard hebben. Over een akkoord met de speler wordt echter nog niet gerept.

MAEHLE
Carstensen maakt al sinds 2019 deel uit van de A-kern van Silkeborg en was er sindsdien goed voor twee goals en maar liefst 24 assists in 89 wedstrijden. De belofteninternational is dus een rechtsback die offensief uitstekend uit de verf komt. Zijn profiel doet dan ook denken aan dat van zijn landgenoot Joakim Maehle, aan wie ze in Genk nog uitstekende herinneringen hebben.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Goede transfer van Genk?

Meest recent

'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

19
19
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

269
269
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

36
36
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

69
69
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

103
103
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

554
554
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

42
42
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

404
404
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

304
304
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

636
636
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

603
603
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

114
114
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

375
375
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

660
660
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

325
325
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

183
183
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

201
201
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

353
353
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

846
846
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

132
132
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

501
501
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

71
71
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

399
399

Meer sportnieuws