'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

271
'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

Komend weekend gaat de Premier League weer van start en daarbij wordt het onder meer uitkijken naar wat Manchester United vermag. Na de teleurstellende zesde plaats van vorig seizoen maakte de club deze zomer tabula rasa met onder meer het afscheid van Paul Pogba en met Erik ten Hag als nieuwe trainer. De Nederlander wil de discipline in zijn spelersgroep aanscherpen en spaart daarbij niets of niemand.


In de soap rond de afwezigheid van Cristiano Ronaldo hield Ten Hag zich de voorbije weken wel opvallend rustig. De Portugese ster werd bij zijn terugkeer ook meteen weer in de armen gesloten en kwam in de oefenwedstrijd tegen Rayo Vallecano afgelopen weekend meteen aan de aftrap. Maar daar liep het uiteindelijk toch fout.

Ronaldo werd bij de rust vervangen en verliet nog voor het einde van de match het stadion, net als enkele andere spelers overigens. Dat schoot bij Ten Hag in het verkeerde keelgat. "Dit zie ik zeker niet door de vingers. Dit is onacceptabel. Voor iedereen", maakte hij zich boos bij Viaplay. "We zijn een team en dan hoor je tot het einde toe te blijven."

NAAR UITGANG GEDUWD
Dat is opmerkelijk, want eerder had Sky Sports nog gemeld dat ze bij Man Utd geen graten zagen in de vroegtijdige exit van Ronaldo. Er gaan daardoor stemmen op dat de uithaal van Ten Hag vooral tot doel zou hebben om de 37-jarige richting de uitgang te duwen. Officieel is het standpunt van United nog steeds dat Ronaldo niet te koop is, maar achter de schermen zouden ze inmiddels toch van hem af willen.


LEES OOK: Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Zal Ronaldo in september nog bij United spelen?

Meest recent

Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

3
3
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

8
8
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

19
19
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

49
49
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

246
246
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

156
156
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

267
267
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

303
303
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

364
364
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

345
345
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

109
109
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

50
50
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

132
132
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

156
156
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

43
43
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

94
94
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

120
120
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

132
132
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

77
77
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

272
272
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

272
272

Meer sportnieuws