'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

door
'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

Komend weekend gaat de Premier League weer van start en daarbij wordt het onder meer uitkijken naar wat Manchester United vermag. Na de teleurstellende zesde plaats van vorig seizoen maakte de club deze zomer tabula rasa met onder meer het afscheid van Paul Pogba en met Erik ten Hag als nieuwe trainer. De Nederlander wil de discipline in zijn spelersgroep aanscherpen en spaart daarbij niets of niemand.


In de soap rond de afwezigheid van Cristiano Ronaldo hield Ten Hag zich de voorbije weken wel opvallend rustig. De Portugese ster werd bij zijn terugkeer ook meteen weer in de armen gesloten en kwam in de oefenwedstrijd tegen Rayo Vallecano afgelopen weekend meteen aan de aftrap. Maar daar liep het uiteindelijk toch fout.

Ronaldo werd bij de rust vervangen en verliet nog voor het einde van de match het stadion, net als enkele andere spelers overigens. Dat schoot bij Ten Hag in het verkeerde keelgat. "Dit zie ik zeker niet door de vingers. Dit is onacceptabel. Voor iedereen", maakte hij zich boos bij Viaplay. "We zijn een team en dan hoor je tot het einde toe te blijven."

NAAR UITGANG GEDUWD
Dat is opmerkelijk, want eerder had Sky Sports nog gemeld dat ze bij Man Utd geen graten zagen in de vroegtijdige exit van Ronaldo. Er gaan daardoor stemmen op dat de uithaal van Ten Hag vooral tot doel zou hebben om de 37-jarige richting de uitgang te duwen. Officieel is het standpunt van United nog steeds dat Ronaldo niet te koop is, maar achter de schermen zouden ze inmiddels toch van hem af willen.


LEES OOK: 'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Zal Ronaldo in september nog bij United spelen?

Meest recent

'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

13
13
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

42
42
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

122
122
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

47
47
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

293
293
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

86
86
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

347
347
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

151
151
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

272
272
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

448
448
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

188
188
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

141
141
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

243
243
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

53
53
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

378
378
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

347
347
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

361
361
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

175
175
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

189
189
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

106
106
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

264
264
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

108
108
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

203
203
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1508
1508

Meer sportnieuws