'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

271 stemmen
'Ten Hag doet bom ontploffen bij Man Utd'

Komend weekend gaat de Premier League weer van start en daarbij wordt het onder meer uitkijken naar wat Manchester United vermag. Na de teleurstellende zesde plaats van vorig seizoen maakte de club deze zomer tabula rasa met onder meer het afscheid van Paul Pogba en met Erik ten Hag als nieuwe trainer. De Nederlander wil de discipline in zijn spelersgroep aanscherpen en spaart daarbij niets of niemand.


In de soap rond de afwezigheid van Cristiano Ronaldo hield Ten Hag zich de voorbije weken wel opvallend rustig. De Portugese ster werd bij zijn terugkeer ook meteen weer in de armen gesloten en kwam in de oefenwedstrijd tegen Rayo Vallecano afgelopen weekend meteen aan de aftrap. Maar daar liep het uiteindelijk toch fout.

Ronaldo werd bij de rust vervangen en verliet nog voor het einde van de match het stadion, net als enkele andere spelers overigens. Dat schoot bij Ten Hag in het verkeerde keelgat. "Dit zie ik zeker niet door de vingers. Dit is onacceptabel. Voor iedereen", maakte hij zich boos bij Viaplay. "We zijn een team en dan hoor je tot het einde toe te blijven."

NAAR UITGANG GEDUWD
Dat is opmerkelijk, want eerder had Sky Sports nog gemeld dat ze bij Man Utd geen graten zagen in de vroegtijdige exit van Ronaldo. Er gaan daardoor stemmen op dat de uithaal van Ten Hag vooral tot doel zou hebben om de 37-jarige richting de uitgang te duwen. Officieel is het standpunt van United nog steeds dat Ronaldo niet te koop is, maar achter de schermen zouden ze inmiddels toch van hem af willen.


LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Zal Ronaldo in september nog bij United spelen?

Meest recent

De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

14
14
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

34
34
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

113
113
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

138
138
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

114
114
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

110
110
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

183
183
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

176
176
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

59
59
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

44
44
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

382
382
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

191
191
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

297
297
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

152
152
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

108
108
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

412
412
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

179
179
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

320
320
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

230
230
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

158
158
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

117
117
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

876
876

Meer sportnieuws