Ex-Genkie kan RSCA helpen bij transfer van Gomez

door
Ex-Genkie kan RSCA helpen bij transfer van Gomez

The City Football Group wil Sergio Gomez weghalen bij RSC Anderlecht en hem dan onder contract leggen bij Manchester City om hem meteen te stallen bij Girona. Toch bestaat dat de kans dat er nog een andere aanvallend ingestelde linksachter naar Spanje trekt. Dat vernam onze redactie.


Girona heeft volgens onze bronnen de afgelopen maanden ook de verrichtingen gevolgd van Amine Khammas. De 23-jarige linksachter speelt momenteel voor Apollon Limassol in Cyprus, waar hij vorig seizoen goed was voor 1 goal en 5 assists in 35 wedstrijden. De speler staat ook op de radar van Rayo Vallecano, maar voorlopig deden beiden nog geen concreet voorstel.

Anderlecht hoopt dat Khammas naar Girona gaat, wat een vertrek van Gomez minder waarschijnlijk zou maken. Al lijkt de linksachter van RSCA de prioriteit te zijn van de club. Khammas kende al een woelig carrièreverloop. Hij kreeg als jonge gast speelkansen bij KRC Genk, waar hij zijn jeugdopleiding kende. Khammas kreeg er problemen met het bestuur en trok de deur achter zich dicht. Hij kende een goed jaar op huurbasis bij Lommel SK, waardoor hij een jaar later aan de slag ging bij Waasland-Beveren. Na één seizoen trok hij al naar Limassol in Cyrpus, waar hij het dus goed doet. De club pakte er de landstitel en speelt vanavond in de voorrondes van de Champions League tegen Maccabi Haifa. Als Khammas zich ook daar in de kijker weet te spelen, kan de interesse in hem de komende dagen en weken mogelijk nog gaan toenemen.

CR

Moeten Belgische clubs eens polsen bij Khammas?

Meest recent

'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

1
1
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

9
9
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

51
51
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

53
53
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

138
138
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

772
772
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

46
46
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

159
159
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

228
228
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

57
57
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

150
150
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

297
297
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

68
68
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

174
174
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

92
92
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

575
575
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

345
345
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

289
289
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

314
314
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

591
591
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

278
278
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

64
64
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

184
184
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

100
100
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

609
609

Meer sportnieuws