Ex-Genkie kan RSCA helpen bij transfer van Gomez

door
Ex-Genkie kan RSCA helpen bij transfer van Gomez

The City Football Group wil Sergio Gomez weghalen bij RSC Anderlecht en hem dan onder contract leggen bij Manchester City om hem meteen te stallen bij Girona. Toch bestaat dat de kans dat er nog een andere aanvallend ingestelde linksachter naar Spanje trekt. Dat vernam onze redactie.


Girona heeft volgens onze bronnen de afgelopen maanden ook de verrichtingen gevolgd van Amine Khammas. De 23-jarige linksachter speelt momenteel voor Apollon Limassol in Cyprus, waar hij vorig seizoen goed was voor 1 goal en 5 assists in 35 wedstrijden. De speler staat ook op de radar van Rayo Vallecano, maar voorlopig deden beiden nog geen concreet voorstel.

Anderlecht hoopt dat Khammas naar Girona gaat, wat een vertrek van Gomez minder waarschijnlijk zou maken. Al lijkt de linksachter van RSCA de prioriteit te zijn van de club. Khammas kende al een woelig carrièreverloop. Hij kreeg als jonge gast speelkansen bij KRC Genk, waar hij zijn jeugdopleiding kende. Khammas kreeg er problemen met het bestuur en trok de deur achter zich dicht. Hij kende een goed jaar op huurbasis bij Lommel SK, waardoor hij een jaar later aan de slag ging bij Waasland-Beveren. Na één seizoen trok hij al naar Limassol in Cyrpus, waar hij het dus goed doet. De club pakte er de landstitel en speelt vanavond in de voorrondes van de Champions League tegen Maccabi Haifa. Als Khammas zich ook daar in de kijker weet te spelen, kan de interesse in hem de komende dagen en weken mogelijk nog gaan toenemen.

CR

Moeten Belgische clubs eens polsen bij Khammas?

Meest recent

Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

104
104
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

31
31
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

76
76
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

22
22
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

50
50
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

46
46
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

159
159
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

196
196
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

816
816
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

41
41
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

513
513
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

341
341
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

132
132
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

144
144
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

744
744
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

641
641
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

236
236
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

140
140
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

88
88
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

58
58
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

897
897
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

330
330
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

119
119
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

554
554
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

164
164

Meer sportnieuws