'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

533
'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

De boekhouders van Club Brugge beleven momenteel een mooie periode. Terwijl de miljoenen uit de Champions League nog op komst zijn, haalde de landskampioen ook op de transfermarkt al hoge bedragen op. En de Brugse kassa blijft voorlopig maar rinkelen op de zomermercato.


Dinsdag werd zoals verwacht het vertrek van Charles De Ketelaere naar AC Milan afgerond. Blauw-Zwart ziet zo één van zijn grootste smaakmakers vertrekker, maar daar staat wel een smak geld tegenover. De totale transfersom zou zo'n 35 miljoen euro, bonussen inclusief, bedragen. Daarmee staat het record van duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League vanaf heden op naam van de landskampioen.

En De Ketelaere is nog maar net weg, of de volgende uitgaande miljoenentransfer staat al klaar. Zo is ook Stanley Nsoki op weg naar de uitgang. De Franse verdediger staat op punt om bij TSG Hoffenheim aan de slag te gaan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri legde hij dinsdag al een deel van zijn medische en fysieke proeven af, woensdag zouden die voltooid worden. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract.

12 MILJOEN ÉN BONUSSEN
Ondertussen werden met Club de laatste details uitgewerkt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Blauw-Zwart een vast bedrag van zo'n 12 miljoen euro vangen. Daar komen echter ook bonussen én een percentage op de latere doorverkoopsom bovenop. De landskampioen, die eerder ook al zo'n 10 miljoen euro ving voor Loïs Openda, rekent zich dus rijk. En dan moet Noa Lang in principe ook nog een aardig bedrag gaan opbrengen. Al blijft het voorlopig opvallend stil rond de Nederlander.

LEES OOK: UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Denkt u dat Lang deze zomer nog vertrekt?

Meest recent

Rodri ziet één gigantisch verschil tussen Guardiola en Flick

Rodri had zich zijn start bij FC Barcelona anders voorgesteld. De Spaanse middenvelder maakte ...

0
0
Marc Coucke vloert Sam Baro: "Voor eens en altijd..."

Marc Coucke stond woensdagavond even helemaal in de schijnwerpers in het Gentse Wintercircus. De ...

10
10
Antwerp wint tegen Beveren, RSCA verwelkomt Leoni

Deze te lange interlandbreak zorgt ervoor dat de Belgische eersteklassers oefenmatchen moeten spelen ...

18
18
KRC Genk maakt stadionplannen bekend

KRC Genk maakt werk van een ambitieuze toekomst. De Limburgse club wil in totaal 60 miljoen euro ...

74
74
Albert kiest Duivelse elf: grote verrassingen op flanken

Mark van Bommel staat vrijdagavond om 20u45 voor zijn vuurdoop als bondscoach van de Rode Duivels. ...

34
34
'Man Utd hakt knoop door: derde Rode Duivel in 2027'

Manchester United gaat dezer dagen weer een beetje de Belgische toer op. Een jaar geleden streek ...

23
23
Club zit op goud: meer dan 200 miljoen voor kwartet?

Geen Belgische club die de voorbije jaren meer centen ophaalde op de transfermarkt dan Club Brugge. ...

81
81
Reedijk heeft na vertrek bij Beveren nieuwe club beet

SK Beveren keerde dit seizoen na vijf jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro League, maar dat ...

22
22
'Club klopt voor vierde keer op rij aan bij Luzern'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een opvallend sterke connectie met Zwitserland. Met Yann ...

87
87
Union houdt hart vast: weer blessure bij sterkhouder?

Union is alweer zeer sterk aan het seizoen begonnen. Het prijkt na zeven speeldagen aan de leiding ...

53
53
'Nations League weer op schop: belangrijk gevolg Duivels'

Vrijdagavond om 20u45 komen de Rode Duivels voor de eerste keer sinds het WK weer in actie. Dat ...

133
133
Anderlecht kijkt straks een oude chouchou in de ogen

We krijgen voor de eerste keer een extra lange interlandbreak, want de gebruikelijke ...

158
158
Club Brugge verrast fans fraai voor eerste CL-uitmatch

Bij Club Brugge zal het de komende weken zeer rustig zijn. Het vaardigt tijdens de extra lange ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Bayern richt vizier op PL, Club aast op Spanjaard'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

131
131
Juventus kruist vingers: toekomst Openda al beslist?

Loïs Openda kende een rampjaar bij Juventus en ging afgelopen zomer op huurbasis naar Olympique ...

38
38
Rik De Mil gekortwiekt: opgestoken duim spreekt boekdelen

Het is duidelijk dat er momenteel weinig reden is voor stress bij AA Gent. De Buffalo's zijn ...

118
118
Domper van Bommel: twee Duivels niet mee naar Italië

De Rode Duivels zullen nog een laatste keer trainen in Tubeke voor de reis naar Italië. In het ...

391
391
Oorlog in Nederland: Van Dijk compleet afgemaakt na ruzie

Xavi werd aangesteld als de nieuwe bondscoach van Oranje. Het zit er echter al meteen zwaar tegen ...

91
91
Opmerkelijke situatie Lommel: "Geen gesprek over contract"

De interlandbreak zal voor veel clubs het moment zijn om een eerste balans op te maken. Bij Lommel ...

52
52
Nieuwe Duivelse gouden generatie? "Voorzichtig zijn"

De Rode Duivels zitten momenteel in een soort tussenperiode. Met Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku ...

145
145
Wisdom Mike verklaart waarom hij Club boven Bayern koos

Club Brugge kende een zeer drukke zomermercato, waarin het verschillende smaakmakers zag vertrekken. ...

262
262
'Perez zet alles op alles: Real klopt Barça voor wonderkind'

Hoewel de transfermarkt momenteel gesloten is, is er toch een absolute titanenstrijd aan de gang. De ...

119
119
Hoefkens onthult: "Daarover grote discussie met Verhaeghe"

De Rode Duivels beginnen vrijdagavond aan hun campagne in de Nations League met een clash in en ...

204
204
Duivels hoeven volgende Franse sterkhouder niet te vrezen

De Rode Duivels krijgen in de komende twee weken meteen enkele zware opdrachten voorgeschoteld in de ...

99
99
Kane hakt knoop door én onthult volgende uitdaging na Bayern

Harry Kane lijkt voorlopig nog lang niet klaar in Europa. De Engelse spits staat op het punt zijn ...

87
87

Meer sportnieuws