'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

door
'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

De boekhouders van Club Brugge beleven momenteel een mooie periode. Terwijl de miljoenen uit de Champions League nog op komst zijn, haalde de landskampioen ook op de transfermarkt al hoge bedragen op. En de Brugse kassa blijft voorlopig maar rinkelen op de zomermercato.


Dinsdag werd zoals verwacht het vertrek van Charles De Ketelaere naar AC Milan afgerond. Blauw-Zwart ziet zo één van zijn grootste smaakmakers vertrekker, maar daar staat wel een smak geld tegenover. De totale transfersom zou zo'n 35 miljoen euro, bonussen inclusief, bedragen. Daarmee staat het record van duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League vanaf heden op naam van de landskampioen.

En De Ketelaere is nog maar net weg, of de volgende uitgaande miljoenentransfer staat al klaar. Zo is ook Stanley Nsoki op weg naar de uitgang. De Franse verdediger staat op punt om bij TSG Hoffenheim aan de slag te gaan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri legde hij dinsdag al een deel van zijn medische en fysieke proeven af, woensdag zouden die voltooid worden. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract.

12 MILJOEN ÉN BONUSSEN
Ondertussen werden met Club de laatste details uitgewerkt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Blauw-Zwart een vast bedrag van zo'n 12 miljoen euro vangen. Daar komen echter ook bonussen én een percentage op de latere doorverkoopsom bovenop. De landskampioen, die eerder ook al zo'n 10 miljoen euro ving voor Loïs Openda, rekent zich dus rijk. En dan moet Noa Lang in principe ook nog een aardig bedrag gaan opbrengen. Al blijft het voorlopig opvallend stil rond de Nederlander.

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Denkt u dat Lang deze zomer nog vertrekt?

Meest recent

Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

67
67
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

56
56
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

22
22
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

150
150
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

501
501
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

232
232
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

192
192
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

50
50
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

114
114
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

301
301
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

298
298
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

190
190
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

27
27
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

193
193
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

329
329
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

350
350
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

107
107
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

331
331
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

255
255
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

213
213
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

256
256
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

234
234
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

402
402

Meer sportnieuws