'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

door
'Club Brugge blijft cashen: details Nsoki-deal bekend'

De boekhouders van Club Brugge beleven momenteel een mooie periode. Terwijl de miljoenen uit de Champions League nog op komst zijn, haalde de landskampioen ook op de transfermarkt al hoge bedragen op. En de Brugse kassa blijft voorlopig maar rinkelen op de zomermercato.


Dinsdag werd zoals verwacht het vertrek van Charles De Ketelaere naar AC Milan afgerond. Blauw-Zwart ziet zo één van zijn grootste smaakmakers vertrekker, maar daar staat wel een smak geld tegenover. De totale transfersom zou zo'n 35 miljoen euro, bonussen inclusief, bedragen. Daarmee staat het record van duurste uitgaande transfer ooit in de Jupiler Pro League vanaf heden op naam van de landskampioen.

En De Ketelaere is nog maar net weg, of de volgende uitgaande miljoenentransfer staat al klaar. Zo is ook Stanley Nsoki op weg naar de uitgang. De Franse verdediger staat op punt om bij TSG Hoffenheim aan de slag te gaan. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri legde hij dinsdag al een deel van zijn medische en fysieke proeven af, woensdag zouden die voltooid worden. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract.

12 MILJOEN ÉN BONUSSEN
Ondertussen werden met Club de laatste details uitgewerkt. Volgens Het Laatste Nieuws zal Blauw-Zwart een vast bedrag van zo'n 12 miljoen euro vangen. Daar komen echter ook bonussen én een percentage op de latere doorverkoopsom bovenop. De landskampioen, die eerder ook al zo'n 10 miljoen euro ving voor Loïs Openda, rekent zich dus rijk. En dan moet Noa Lang in principe ook nog een aardig bedrag gaan opbrengen. Al blijft het voorlopig opvallend stil rond de Nederlander.

LEES OOK: 'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Denkt u dat Lang deze zomer nog vertrekt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

81
81
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

0
0
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

21
21
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

63
63
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

48
48
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

34
34
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

101
101
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

261
261
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

45
45
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

249
249
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

67
67
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

58
58
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

406
406
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

96
96
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

179
179
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

145
145
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

707
707
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

445
445
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

539
539
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

258
258
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

230
230
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

249
249
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

242
242
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

67
67
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

82
82
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

444
444

Meer sportnieuws