'Transfer Gomez zet mercato Anderlecht op zijn kop'

door
'Transfer Gomez zet mercato Anderlecht op zijn kop'

RSC Anderlecht leek na de huurdeal van Fabio Silva zo goed als rond met zijn huiswerk in de zomerse transferperiode. Maar daar kan weldra weer verandering in komen. Sergio Gomez zou wel eens naar Manchester City kunnen vertrekken en die transfer kan de paars-witte mercato volledig op zijn kop zetten.


Gomez was vorig seizoen de grote revelatie bij RSCA, maar door pubalgie kwam hij deze zomer nog geen minuut in actie. Het nieuws over de belangstelling van City deed dan ook de wenkbrauwen fronsen. Maar al snel werd de interesse door verschillende betrouwbare media bevestigd. De Engelse kampioen is dan ook op zoek naar een betaalbaar alternatief op de linksback-positie, liefst een jonge speler met het nodige potentieel. Al wordt hier en daar geopperd dat City hem mogelijk meteen zal uitlenen aan zusterclub Girona, waar Gomez dan verder zou kunnen rijpen.

In ieder geval wil Anderlecht pas meewerken indien een aardige som op tafel komt. Zo doen bedragen de ronde van 15 à 20 miljoen euro. Voor een club als City is dat natuurljk slechts een peulschil, maar op Belgisch niveau kan dat tellen. Volgens Het Laatste Nieuws zou een transfer van Gomez de mercato van RSCA dan ook helemaal op zijn kop kunnen zetten. Sowieso zal Anderlecht een directe vervanger gaan aantrekken. Daarnaast zou men ook denken aan een extra centrale verdediger en een controlerende middenvelder.

NOG MEER VERTREKKERS
Met het bedrag dat Gomez opbrengt, moet de recordkampioen ook in staat zijn om een drietal aanwinsten aan te trekken. Al zijn er nog meer spelers die geld in het laatje kunnen brengen. Een vertrek van Francis Amuzu en Kristoffer Olsson zou allerminst uitgesloten zijn. Daarnaast zoekt men ook nog een oplossing voor Mustapha Bundu en Timon Wellenreuther, die niet in de sportieve plannen voorkomen. Peter Verbeke en co gaan dus nog een drukke periode tegemoet.

LEES OOK: 'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Indien Gomez vertrekt, móét RSCA een directe vervanger halen ...

Meest recent

Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

0
0
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

6
6
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

110
110
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

79
79
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

88
88
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

145
145
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

171
171
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

402
402
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

349
349
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

24
24
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

55
55
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

853
853
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

259
259
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

154
154
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

128
128
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

191
191
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

710
710
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

226
226
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

166
166
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

920
920
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

210
210
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

318
318

Meer sportnieuws