'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

door
'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

Club Brugge is bezig aan een vrij historische transferperiode. Zo werd dinsdag het nationale record verbroken met de verkoop van Charles De Ketelaere en er zijn nog meer miljoenen op komst bij de landskampioen. Al wil men een aanzienlijk deel van die inkomsten zelf weer gaan spenderen aan een kwaliteitsinjectie.


De transfer van CDK is tot dusver de kers op de taart aan inkomende zijde, hij brengt Club Brugge zo'n 35 miljoen euro op. Eerder ving Blauw-Zwart ook al een slordige 10 miljoen euro voor Loïs Openda, terwijl Michael Krmencik en David Okereke eveneens nog een bepaald bedrag opleverden. Daar komt weldra nog eens 12 miljoen euro bij voor Stanley Nsoki. De verdediger staat op punt om bij het Duitse TSG Hoffenheim aan de slag te gaan.

De Bruggelingen zijn dus goed op weg naar een slordige 60 miljoen euro aan transferinkomsten. En in principe moet daar nog een aardig bedrag voor Noa Lang bij komen. Hoewel er momenteel niet zo veel lijkt te bewegen rond de Nederlander, is het nog altijd zijn intentie om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Vincent Mannaert en co kunnen de miljoenen dus blijven tellen, maar het is de bedoeling om een deel van dat geld meteen weer te laten rollen.

EXTRA VERSTERKING
Club Brugge wil zich voor het einde van de mercato immers nog verder versterken. Bovenaan de transferlijst staat nog steeds een nieuwe (target)spits. Daarnaast zoekt Blauw-Zwart ook naar een extra middenvelder (Sander Berge?). En nu Nsoki op vertrekken staat, is ook een nieuwe verdediger geen overbodige luxe. Zeker omdat Joel Ordoñez dinsdag dan toch werd aangekondigd als versterking voor Club Nxt. Er mogen dus minstens nog drie aanwinsten verwacht worden bij de landskampioen en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Club heeft momenteel een minder sterke selectie dan vorig seizoen ...

Meest recent

‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

6
6
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

35
35
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

129
129
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

33
33
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

135
135
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

55
55
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

69
69
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

857
857
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

234
234
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

293
293
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

127
127
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

101
101
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

417
417
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

148
148
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

191
191
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

551
551
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

33
33
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

61
61
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

247
247
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

194
194
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

210
210
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

441
441
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34

Meer sportnieuws