'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

door
'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

Club Brugge is bezig aan een vrij historische transferperiode. Zo werd dinsdag het nationale record verbroken met de verkoop van Charles De Ketelaere en er zijn nog meer miljoenen op komst bij de landskampioen. Al wil men een aanzienlijk deel van die inkomsten zelf weer gaan spenderen aan een kwaliteitsinjectie.


De transfer van CDK is tot dusver de kers op de taart aan inkomende zijde, hij brengt Club Brugge zo'n 35 miljoen euro op. Eerder ving Blauw-Zwart ook al een slordige 10 miljoen euro voor Loïs Openda, terwijl Michael Krmencik en David Okereke eveneens nog een bepaald bedrag opleverden. Daar komt weldra nog eens 12 miljoen euro bij voor Stanley Nsoki. De verdediger staat op punt om bij het Duitse TSG Hoffenheim aan de slag te gaan.

De Bruggelingen zijn dus goed op weg naar een slordige 60 miljoen euro aan transferinkomsten. En in principe moet daar nog een aardig bedrag voor Noa Lang bij komen. Hoewel er momenteel niet zo veel lijkt te bewegen rond de Nederlander, is het nog altijd zijn intentie om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Vincent Mannaert en co kunnen de miljoenen dus blijven tellen, maar het is de bedoeling om een deel van dat geld meteen weer te laten rollen.

EXTRA VERSTERKING
Club Brugge wil zich voor het einde van de mercato immers nog verder versterken. Bovenaan de transferlijst staat nog steeds een nieuwe (target)spits. Daarnaast zoekt Blauw-Zwart ook naar een extra middenvelder (Sander Berge?). En nu Nsoki op vertrekken staat, is ook een nieuwe verdediger geen overbodige luxe. Zeker omdat Joel Ordoñez dinsdag dan toch werd aangekondigd als versterking voor Club Nxt. Er mogen dus minstens nog drie aanwinsten verwacht worden bij de landskampioen en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: 'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Club heeft momenteel een minder sterke selectie dan vorig seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

36
36
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

11
11
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

109
109
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

329
329
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

54
54
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

101
101
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

125
125
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

138
138
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

262
262
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

800
800
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

238
238
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

407
407
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

314
314
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

404
404
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

515
515
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

326
326
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

742
742
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

335
335
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

498
498
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

163
163
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

333
333
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

87
87
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

96
96
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

743
743

Meer sportnieuws