'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

1461 stemmen
'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

Club Brugge is bezig aan een vrij historische transferperiode. Zo werd dinsdag het nationale record verbroken met de verkoop van Charles De Ketelaere en er zijn nog meer miljoenen op komst bij de landskampioen. Al wil men een aanzienlijk deel van die inkomsten zelf weer gaan spenderen aan een kwaliteitsinjectie.


De transfer van CDK is tot dusver de kers op de taart aan inkomende zijde, hij brengt Club Brugge zo'n 35 miljoen euro op. Eerder ving Blauw-Zwart ook al een slordige 10 miljoen euro voor Loïs Openda, terwijl Michael Krmencik en David Okereke eveneens nog een bepaald bedrag opleverden. Daar komt weldra nog eens 12 miljoen euro bij voor Stanley Nsoki. De verdediger staat op punt om bij het Duitse TSG Hoffenheim aan de slag te gaan.

De Bruggelingen zijn dus goed op weg naar een slordige 60 miljoen euro aan transferinkomsten. En in principe moet daar nog een aardig bedrag voor Noa Lang bij komen. Hoewel er momenteel niet zo veel lijkt te bewegen rond de Nederlander, is het nog altijd zijn intentie om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Vincent Mannaert en co kunnen de miljoenen dus blijven tellen, maar het is de bedoeling om een deel van dat geld meteen weer te laten rollen.

EXTRA VERSTERKING
Club Brugge wil zich voor het einde van de mercato immers nog verder versterken. Bovenaan de transferlijst staat nog steeds een nieuwe (target)spits. Daarnaast zoekt Blauw-Zwart ook naar een extra middenvelder (Sander Berge?). En nu Nsoki op vertrekken staat, is ook een nieuwe verdediger geen overbodige luxe. Zeker omdat Joel Ordoñez dinsdag dan toch werd aangekondigd als versterking voor Club Nxt. Er mogen dus minstens nog drie aanwinsten verwacht worden bij de landskampioen en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Club heeft momenteel een minder sterke selectie dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

42
42
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

85
85
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

139
139
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

131
131
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

121
121
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

208
208
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

186
186
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

269
269
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

416
416
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

586
586
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

231
231
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

313
313
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

589
589
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws