'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

door
'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

Club Brugge is bezig aan een vrij historische transferperiode. Zo werd dinsdag het nationale record verbroken met de verkoop van Charles De Ketelaere en er zijn nog meer miljoenen op komst bij de landskampioen. Al wil men een aanzienlijk deel van die inkomsten zelf weer gaan spenderen aan een kwaliteitsinjectie.


De transfer van CDK is tot dusver de kers op de taart aan inkomende zijde, hij brengt Club Brugge zo'n 35 miljoen euro op. Eerder ving Blauw-Zwart ook al een slordige 10 miljoen euro voor Loïs Openda, terwijl Michael Krmencik en David Okereke eveneens nog een bepaald bedrag opleverden. Daar komt weldra nog eens 12 miljoen euro bij voor Stanley Nsoki. De verdediger staat op punt om bij het Duitse TSG Hoffenheim aan de slag te gaan.

De Bruggelingen zijn dus goed op weg naar een slordige 60 miljoen euro aan transferinkomsten. En in principe moet daar nog een aardig bedrag voor Noa Lang bij komen. Hoewel er momenteel niet zo veel lijkt te bewegen rond de Nederlander, is het nog altijd zijn intentie om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Vincent Mannaert en co kunnen de miljoenen dus blijven tellen, maar het is de bedoeling om een deel van dat geld meteen weer te laten rollen.

EXTRA VERSTERKING
Club Brugge wil zich voor het einde van de mercato immers nog verder versterken. Bovenaan de transferlijst staat nog steeds een nieuwe (target)spits. Daarnaast zoekt Blauw-Zwart ook naar een extra middenvelder (Sander Berge?). En nu Nsoki op vertrekken staat, is ook een nieuwe verdediger geen overbodige luxe. Zeker omdat Joel Ordoñez dinsdag dan toch werd aangekondigd als versterking voor Club Nxt. Er mogen dus minstens nog drie aanwinsten verwacht worden bij de landskampioen en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Club heeft momenteel een minder sterke selectie dan vorig seizoen ...

Meest recent

Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

6
6
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

20
20
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

97
97
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

44
44
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

292
292
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

44
44
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

203
203
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

534
534
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

173
173
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

808
808
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

465
465
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

396
396
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

554
554
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

516
516
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

390
390
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

281
281
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

321
321
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

731
731
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

279
279
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

545
545
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

782
782
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

221
221

Meer sportnieuws