'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

1461 stemmen
'Club laat miljoenen rollen: drie aanwinsten op komst'

Club Brugge is bezig aan een vrij historische transferperiode. Zo werd dinsdag het nationale record verbroken met de verkoop van Charles De Ketelaere en er zijn nog meer miljoenen op komst bij de landskampioen. Al wil men een aanzienlijk deel van die inkomsten zelf weer gaan spenderen aan een kwaliteitsinjectie.


De transfer van CDK is tot dusver de kers op de taart aan inkomende zijde, hij brengt Club Brugge zo'n 35 miljoen euro op. Eerder ving Blauw-Zwart ook al een slordige 10 miljoen euro voor Loïs Openda, terwijl Michael Krmencik en David Okereke eveneens nog een bepaald bedrag opleverden. Daar komt weldra nog eens 12 miljoen euro bij voor Stanley Nsoki. De verdediger staat op punt om bij het Duitse TSG Hoffenheim aan de slag te gaan.

De Bruggelingen zijn dus goed op weg naar een slordige 60 miljoen euro aan transferinkomsten. En in principe moet daar nog een aardig bedrag voor Noa Lang bij komen. Hoewel er momenteel niet zo veel lijkt te bewegen rond de Nederlander, is het nog altijd zijn intentie om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Vincent Mannaert en co kunnen de miljoenen dus blijven tellen, maar het is de bedoeling om een deel van dat geld meteen weer te laten rollen.

EXTRA VERSTERKING
Club Brugge wil zich voor het einde van de mercato immers nog verder versterken. Bovenaan de transferlijst staat nog steeds een nieuwe (target)spits. Daarnaast zoekt Blauw-Zwart ook naar een extra middenvelder (Sander Berge?). En nu Nsoki op vertrekken staat, is ook een nieuwe verdediger geen overbodige luxe. Zeker omdat Joel Ordoñez dinsdag dan toch werd aangekondigd als versterking voor Club Nxt. Er mogen dus minstens nog drie aanwinsten verwacht worden bij de landskampioen en dat lijkt zelfs het absolute minimum.

LEES OOK: 'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Club heeft momenteel een minder sterke selectie dan vorig seizoen ...

Meest recent

Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

6
6
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

96
96
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

12
12
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

267
267
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

391
391
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

110
110
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

239
239
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

714
714
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

423
423
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

133
133
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

758
758
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

222
222
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

150
150
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

253
253
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

166
166
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

83
83
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

132
132
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

580
580
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

108
108
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

196
196
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

385
385
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73

Meer sportnieuws