'Club Brugge rondt meteen volgende transferklapper af'

door
'Club Brugge rondt meteen volgende transferklapper af'

Bij Club Brugge is dinsdag zoals verwacht het transferrecord gesneuveld, want de langverwachte transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan werd eindelijk helemaal afgerond. De Rode Duivel levert de landskampioen inclusief bonussen maar liefst 35 miljoen euro op. Dat is een smak geld voor een Belgische club, maar Club mag op nog meer centen hopen.


De kassa lijkt immers snel nogmaals te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion. De voorbije dagen werd al bekend dat Stanley Nsoki Club nog zou kunnen verlaten en de Italiaanse journalist Nicolo Schira meldt nu dat diens transfer naar Hoffenheim intussen in de afrondende fase zit. De Fransman zal in Duitsland een contract tot 20267 tekenen en Club nog eens 12 miljoen euro opleveren.

Daarmee boekt Blauw-Zwart een fraaie winst, want een jaar geleden betaalde het nog 6,5 miljoen euro om Nsoki bij OGC Nice weg te halen. De Franse verdediger was sindsdien wel een vaste waarde bij Club, maar helemaal onbesproken was hij toch niet. Nsoki ging regelmatig in de fout door een gebrek aan concentratie en kwam in de voorbereiding nog negatief in de kijker door in de oefenmatch tegen Beerschot rood te pakken na een kopstoot.

VERSTERKING OP KOMST
Desondanks is Hoffenheim dus bereid om diep in de buidel te tasten. Zij zullen wellicht afgaan op Nsoki's prestaties in de Champions League, want daar liet hij wel flitsen van zijn kwaliteiten zien. De kans lijkt groot dat Club na zijn vertrek nog op zoek gaat naar een extra verdediger. De jonge Ecuadoraan Joel Ordoñez streek dinsdag wel neer, maar hij werd gehaald voor Club NXT.


LEES OOK: 'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

Moet Club een vervanger voor Nsoki zoeken?

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

17
17
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

9
9
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

31
31
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

55
55
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

47
47
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

112
112
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

164
164
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

121
121
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

469
469
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

125
125
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

136
136
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

171
171
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

499
499
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

45
45
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

199
199
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

119
119
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

154
154
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

73
73
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

349
349
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

309
309
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

79
79
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

229
229
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

451
451
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

575
575
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1204
1204

Meer sportnieuws