'Union heeft weer beet: smaakmaker JPL al in tribune'

door
'Union heeft weer beet: smaakmaker JPL al in tribune'

Bij Union lijkt the sky echt wel the limit te zijn dezer dagen. Nadat ze vorig seizoen bij hun terugkeer op het hoogste niveau meteen ei zo na de titel pakten, hebben ze nu bij hun rentree in Europa meteen de scalp gepakt van Rangers, vorig seizoen nochtans finalist in de Europa League. De Brusselaars haalden het in de heenmatch met 2-0 en lonken zo naar een confrontatie met AS Monaco of PSV voor een plaats in de groepsfase van de Champions League.


Het vertrek van smaakmakers als Deniz Undav, Kaoru Mitoma en trainer Felice Mazzu lijkt Union voorlopig niet echt te deren. Met vier op zes namen ze ook al een goede start in de competitie en nu is dus ook de eerste Europese stunt een feit. Desondanks blijft Union zich gewoon verder versterken. Met Gustaf Nilsson en Victor Boniface strikten ze de voorbije dagen nog twee spitsen en er is nog meer versterking op komst.

Volgens MSV Foot wil Union immers ook nog Dino Hotic binnenhalen. De smaakmaker van Cercle Brugge zat dinsdagavond alvast in de tribunes van Den Dreef op uitnodiging van de club. De offensieve middenvelder zou alvast mee kunnen helpen om het vertrek van Casper Nielsen naar Club Brugge mee op te vangen, al is hij een heel ander type.

LAATSTE JAAR
Het is niet duidelijk hoeveel Union nog zal moeten betalen voor Hotic. De 27-jarige Bosniër heeft volgens Transfermarkt wel een waarde van 2 miljoen euro, maar gaat ook zijn laatste contractjaar in bij Cercle. Dat haalde hem in januari 2020 voor iets meer dan een miljoen weg bij Maribor en sindsdien groeide Hotic uit tot de draaischijf van het elftal. In 77 wedstrijden liet de nummer tien dertien goals en veertien assists optekenen.


LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zou hij een aanwinst zijn voor Union?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

38
38
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

58
58
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

58
58
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

61
61
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

265
265
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

350
350
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

296
296
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

106
106
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

83
83
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

72
72
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

118
118
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

23
23
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1150
1150
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

72
72
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

173
173
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

293
293
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

74
74
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

393
393
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

84
84
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

351
351
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

342
342

Meer sportnieuws