'Marseille klopt opnieuw aan in Genk'

door
'Marseille klopt opnieuw aan in Genk'

KRC Genk begon dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk. Niet alleen rekenen de Limburgers op Wouter Vrancken om het tij te keren, ook in de kleedkamer wordt grote kuis gehouden. Al maken daarbij ook wel een aantal (voormalige) sterkhouders hun kastjes leeg.


Zo nam Genk reeds afscheid van Junya Ito en Kristian Thorsvedt, Théo Bongonda mag dan weer beschikken uit de Cegeka Arena. Daar trekt ook Jhon Lucumi de deur straks achter zich dicht. Vorige zomer bleef de 24-jarige Colombiaan nog enigszins verrassend aan boord, dit keer lijkt een vertrek onvermijdelijk. De voorbije weken werd Lucumi al gelinkt aan diverse kandidaat-overnemers. De meest concrete gegadigde was tot dusver Bologna, maar een eerste bod van vijf miljoen werd naar de prullenbak verwezen.

Terecht, want de belangstelling neemt blijkbaar alsmaar toe. Volgens het Franse medium Foot Mercato heeft nu ook Olympique Marseille immers een oogje laten vallen op de gegeerde linkspoot, wiens marktwaarde momenteel op een negental miljoen wordt geschat. Hoewel het gezien de gemaakte afspraken en zijn aflopend contract wellicht genoegen neemt met iets minder, wrijft Genk zich alvast in de handen. Tenslotte komt het wie weet dan toch tot een opbod en vangt het alsnog de jackpot voor Lucumi.

MBEMBA & MAEHLE
Opvallend: Marseille ging deze zomer al stevig tekeer op de transfermarkt, waarbij het in de achterhoede onder andere reeds oude bekende Chancel Mbemba (ex-Anderlecht) verwelkomde en Samuel Gigot (ex-AA Gent) terug in de armen sloot. Toch heeft coach Igor Tudor zijn zinnen gezet op Lucumi. Twee jaar geleden trachtte de Franse topclub trouwens tevergeefs Joakim Maehle weg te plukken uit de Cegeka Arena. Afwachten of de moeizame onderhandelingen van toen geen sporen hebben nagelaten.

POLL: In welke competitie past Lucumi het best?

Meest recent

Dit gebaar van Van Bommel raakt fans tot in het hart

Een spannende titelstrijd zonder Play-Offs? Daar kennen ze in Nederland alles van. Niet voor het ...

15
15
'Schandaal' bij Liverpool: "Verbijsterend en gênant"

Kersvers kampioen Liverpool FC speelde zondagavond 2-2-gelijk tegen Arsenal FC na een vermakelijk ...

8
8
Degradatie niet zonder gevolgen: eerste kop rolt bij KVK

Het seizoen van KV Kortrijk zit erop, zaterdag nam de club afscheid van de Jupiler Pro League met ...

37
37
Krankzinnige remontada in amateurvoetbal: een mirakel?

In de Jupiler Pro League is de competitie nog volop bezig, in de amateurreeksen worden momenteel de ...

61
61
Union vs. Club Brugge: Vandenbempt duidt titelfavoriet aan

Nog twee speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs te gaan. Een kampioen is voorlopig nog niet ...

228
228
Pijn op het veld, geluk thuis: Rits verrast met intiem beeld

Anderlecht kende opnieuw een teleurstellend weekend, met de nieuwe nederlaag tegen de Brusselse ...

48
48
Antwerp start sloopwerken: deadline nieuwe tribune bepaald

Royal Antwerp FC zette zondag een grote stap richting Europees voetbal door met 0-3 te gaan winnen ...

120
120
Wat Noa Lang flikte tegen Feyenoord zorgt voor rel

De Nederlandse titelstrijd stevent af op een spectaculaire ontknoping. Ajax had zich zondag nochtans ...

67
67
Titelstrijd nadert climax: dít geeft doorslag bij gelijke punten

Nog twee speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. Met ...

484
484
Degryse pakt Anderlecht-trio aan: "Hij loopt er maar bij"

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om zich op gepaste wijze te herpakken na de verloren ...

366
366
4 op 10 - grote zondebok bij kwakkelend KRC Genk

KRC Genk is nu ook mathematisch uitgeteld voor de landstitel. De Limburgers verloren zondag ook op ...

276
276
'De Bruyne geeft groen licht: contractdetails al gelekt'

Kevin De Bruyne krijgt komend weekend in de finale van de FA Cup een uitgelezen kans om Manchester ...

563
563
"Cercle-onwaardig" - Groen-Zwart grijpt in voor barrageduels

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

248
248
Chery doet boekje open over bliksemvertrek bij Antwerp

Antwerp FC boekte zondagmiddag een cruciale overwinning en haalde het met 0-3 op het veld van AA ...

315
315
Dikke rentree Anderlecht: middenveld davert

Anderlecht toont interesse in Joseph Nonge, een 19-jarige middenvelder die zijn jeugdopleiding in ...

350
350
Zware klap Courtois: Spaanse pers geeft score na Clasico

De Spaanse titelstrijd lijkt in een beslissende plooi gevallen. Leider FC Barcelona won zondag ...

360
360
Hoogspanning bij AA Gent: "Herpakken of inpakken!"

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

399
399
Club Brugge of Union? Analisten duiden kampioen al aan

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs nadert zijn climax en blijft razend spannend. Leider Union ...

1047
1047
Union ontsnapt op Anderlecht: ex-ref velt messcherp verdict

Union SG boekte zaterdagavond een cruciale zege in de titelstrijd en won met 0-1 op het veld van RSC ...

1027
1027
Vanaken doet Club-fans watertanden met straffe uitspraak

Op twee speeldagen van het einde is de strijd om de titel officieel een duel geworden. KRC Genk werd ...

414
414

Meer sportnieuws