'Marseille klopt opnieuw aan in Genk'

294 stemmen
'Marseille klopt opnieuw aan in Genk'

KRC Genk begon dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk. Niet alleen rekenen de Limburgers op Wouter Vrancken om het tij te keren, ook in de kleedkamer wordt grote kuis gehouden. Al maken daarbij ook wel een aantal (voormalige) sterkhouders hun kastjes leeg.


Zo nam Genk reeds afscheid van Junya Ito en Kristian Thorsvedt, Théo Bongonda mag dan weer beschikken uit de Cegeka Arena. Daar trekt ook Jhon Lucumi de deur straks achter zich dicht. Vorige zomer bleef de 24-jarige Colombiaan nog enigszins verrassend aan boord, dit keer lijkt een vertrek onvermijdelijk. De voorbije weken werd Lucumi al gelinkt aan diverse kandidaat-overnemers. De meest concrete gegadigde was tot dusver Bologna, maar een eerste bod van vijf miljoen werd naar de prullenbak verwezen.

Terecht, want de belangstelling neemt blijkbaar alsmaar toe. Volgens het Franse medium Foot Mercato heeft nu ook Olympique Marseille immers een oogje laten vallen op de gegeerde linkspoot, wiens marktwaarde momenteel op een negental miljoen wordt geschat. Hoewel het gezien de gemaakte afspraken en zijn aflopend contract wellicht genoegen neemt met iets minder, wrijft Genk zich alvast in de handen. Tenslotte komt het wie weet dan toch tot een opbod en vangt het alsnog de jackpot voor Lucumi.

MBEMBA & MAEHLE
Opvallend: Marseille ging deze zomer al stevig tekeer op de transfermarkt, waarbij het in de achterhoede onder andere reeds oude bekende Chancel Mbemba (ex-Anderlecht) verwelkomde en Samuel Gigot (ex-AA Gent) terug in de armen sloot. Toch heeft coach Igor Tudor zijn zinnen gezet op Lucumi. Twee jaar geleden trachtte de Franse topclub trouwens tevergeefs Joakim Maehle weg te plukken uit de Cegeka Arena. Afwachten of de moeizame onderhandelingen van toen geen sporen hebben nagelaten.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

In welke competitie past Lucumi het best?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

120
120
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

30
30
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

94
94
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

91
91
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

121
121
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

127
127
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

380
380
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

248
248
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

801
801
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

536
536
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

383
383
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

701
701
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

535
535
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2221
2221
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws