'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

741 stemmen
'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

Nu de overstap van Charles De Ketelaere naar AC Milan eindelijk stilaan in de afrondende fase zit, kan ook Club Brugge zelf een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een vervanger diep in de punt. De voorbije weken werden reeds tal van spitsen gelinkt aan Blauw-Zwart, dat onder meer de piste van Maxi Gomez zopas mocht schrappen. Al was hij wellicht niet de eerste optie.


Hét toptarget van de landskampioen lijkt namelijk toch Rasmus Höjlund, een 19-jarige Deen die momenteel het mooie weer maakt bij Sturm Graz in Oostenrijk. Daar was hij al goed voor negen doelpunten en drie assists in 15 optredens. Hier en daar wordt de sterke linkspoot zelfs al vergeleken met niemand minder dan Erling Braut Haaland. Zijn prijskaartje zou dan ook maar liefst een negental miljoen bedragen, goed voor een evenaring van het Brugse clubrecord.

Als het van sportief directeur Andreas Schicker afhangt gaat Höjlund deze zomer evenwel nog nergens heen. "Natuurlijk merk ik dat er interesse is, maar er ligt niets concreets op tafel. De ontwikkeling van Rasmus is nog niet voltooid, Graz is momenteel de ideale plek voor hem. Mijn taak is om het moment voor een transfer te herkennen. Dat is hier nog niet het geval. Een transfer is deze zomer dus niet aan de orde", klinkt het namelijk stellig in gesprek met Kicker.

GEDULD
Afwachten echter of het goudhaantje zelf, nog tot medio 2026 onder contract bij de Oostenrijkse vicekampioen, daar hetzelfde over denkt. "Het is altijd fijn als een grote ploeg als Club Brugge aan je denkt", lijkt hij in gesprek met Bold.dk een verhuis naar Jan Breydel wel te overwegen. "Het is een interessante optie, maar ik denk er niet teveel over na. Ik ben blij om in Graz te zijn, voel me hier goed en heb geen haast om te vertrekken. We zien wel wat er nog gebeurt aan het eind van de mercato", vertelde hij verder nog aan het Deense medium. Benieuwd of Vincent Mannaert en co dat geduld kunnen opbrengen.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Club moet all-in gaan voor Höjlund

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

54
54
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

91
91
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

131
131
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

103
103
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

201
201
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

88
88
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

471
471
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

62
62
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

45
45
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

301
301
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

48
48
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

116
116
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

78
78
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

162
162
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

201
201
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

532
532
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

254
254
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

964
964
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

240
240
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

407
407

Meer sportnieuws