'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

741
'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

Nu de overstap van Charles De Ketelaere naar AC Milan eindelijk stilaan in de afrondende fase zit, kan ook Club Brugge zelf een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een vervanger diep in de punt. De voorbije weken werden reeds tal van spitsen gelinkt aan Blauw-Zwart, dat onder meer de piste van Maxi Gomez zopas mocht schrappen. Al was hij wellicht niet de eerste optie.


Hét toptarget van de landskampioen lijkt namelijk toch Rasmus Höjlund, een 19-jarige Deen die momenteel het mooie weer maakt bij Sturm Graz in Oostenrijk. Daar was hij al goed voor negen doelpunten en drie assists in 15 optredens. Hier en daar wordt de sterke linkspoot zelfs al vergeleken met niemand minder dan Erling Braut Haaland. Zijn prijskaartje zou dan ook maar liefst een negental miljoen bedragen, goed voor een evenaring van het Brugse clubrecord.

Als het van sportief directeur Andreas Schicker afhangt gaat Höjlund deze zomer evenwel nog nergens heen. "Natuurlijk merk ik dat er interesse is, maar er ligt niets concreets op tafel. De ontwikkeling van Rasmus is nog niet voltooid, Graz is momenteel de ideale plek voor hem. Mijn taak is om het moment voor een transfer te herkennen. Dat is hier nog niet het geval. Een transfer is deze zomer dus niet aan de orde", klinkt het namelijk stellig in gesprek met Kicker.

GEDULD
Afwachten echter of het goudhaantje zelf, nog tot medio 2026 onder contract bij de Oostenrijkse vicekampioen, daar hetzelfde over denkt. "Het is altijd fijn als een grote ploeg als Club Brugge aan je denkt", lijkt hij in gesprek met Bold.dk een verhuis naar Jan Breydel wel te overwegen. "Het is een interessante optie, maar ik denk er niet teveel over na. Ik ben blij om in Graz te zijn, voel me hier goed en heb geen haast om te vertrekken. We zien wel wat er nog gebeurt aan het eind van de mercato", vertelde hij verder nog aan het Deense medium. Benieuwd of Vincent Mannaert en co dat geduld kunnen opbrengen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Club moet all-in gaan voor Höjlund

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

6
6
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

25
25
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

66
66
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

273
273
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

110
110
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

142
142
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

409
409
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

566
566
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

773
773
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws