'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

741 stemmen
'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

Nu de overstap van Charles De Ketelaere naar AC Milan eindelijk stilaan in de afrondende fase zit, kan ook Club Brugge zelf een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een vervanger diep in de punt. De voorbije weken werden reeds tal van spitsen gelinkt aan Blauw-Zwart, dat onder meer de piste van Maxi Gomez zopas mocht schrappen. Al was hij wellicht niet de eerste optie.


Hét toptarget van de landskampioen lijkt namelijk toch Rasmus Höjlund, een 19-jarige Deen die momenteel het mooie weer maakt bij Sturm Graz in Oostenrijk. Daar was hij al goed voor negen doelpunten en drie assists in 15 optredens. Hier en daar wordt de sterke linkspoot zelfs al vergeleken met niemand minder dan Erling Braut Haaland. Zijn prijskaartje zou dan ook maar liefst een negental miljoen bedragen, goed voor een evenaring van het Brugse clubrecord.

Als het van sportief directeur Andreas Schicker afhangt gaat Höjlund deze zomer evenwel nog nergens heen. "Natuurlijk merk ik dat er interesse is, maar er ligt niets concreets op tafel. De ontwikkeling van Rasmus is nog niet voltooid, Graz is momenteel de ideale plek voor hem. Mijn taak is om het moment voor een transfer te herkennen. Dat is hier nog niet het geval. Een transfer is deze zomer dus niet aan de orde", klinkt het namelijk stellig in gesprek met Kicker.

GEDULD
Afwachten echter of het goudhaantje zelf, nog tot medio 2026 onder contract bij de Oostenrijkse vicekampioen, daar hetzelfde over denkt. "Het is altijd fijn als een grote ploeg als Club Brugge aan je denkt", lijkt hij in gesprek met Bold.dk een verhuis naar Jan Breydel wel te overwegen. "Het is een interessante optie, maar ik denk er niet teveel over na. Ik ben blij om in Graz te zijn, voel me hier goed en heb geen haast om te vertrekken. We zien wel wat er nog gebeurt aan het eind van de mercato", vertelde hij verder nog aan het Deense medium. Benieuwd of Vincent Mannaert en co dat geduld kunnen opbrengen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

Club moet all-in gaan voor Höjlund

Meest recent

‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

94
94
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

244
244
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

107
107
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

35
35
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

167
167
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

68
68
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

71
71
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

99
99
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

137
137
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

31
31
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

143
143
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

208
208
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

61
61
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

315
315
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

225
225
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

750
750
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

209
209
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

85
85
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

77
77
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

368
368
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

728
728
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

61
61
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

563
563
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

148
148

Meer sportnieuws