'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

741 stemmen
'Vervanger CDK: toptarget flirt met Club Brugge'

Nu de overstap van Charles De Ketelaere naar AC Milan eindelijk stilaan in de afrondende fase zit, kan ook Club Brugge zelf een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een vervanger diep in de punt. De voorbije weken werden reeds tal van spitsen gelinkt aan Blauw-Zwart, dat onder meer de piste van Maxi Gomez zopas mocht schrappen. Al was hij wellicht niet de eerste optie.


Hét toptarget van de landskampioen lijkt namelijk toch Rasmus Höjlund, een 19-jarige Deen die momenteel het mooie weer maakt bij Sturm Graz in Oostenrijk. Daar was hij al goed voor negen doelpunten en drie assists in 15 optredens. Hier en daar wordt de sterke linkspoot zelfs al vergeleken met niemand minder dan Erling Braut Haaland. Zijn prijskaartje zou dan ook maar liefst een negental miljoen bedragen, goed voor een evenaring van het Brugse clubrecord.

Als het van sportief directeur Andreas Schicker afhangt gaat Höjlund deze zomer evenwel nog nergens heen. "Natuurlijk merk ik dat er interesse is, maar er ligt niets concreets op tafel. De ontwikkeling van Rasmus is nog niet voltooid, Graz is momenteel de ideale plek voor hem. Mijn taak is om het moment voor een transfer te herkennen. Dat is hier nog niet het geval. Een transfer is deze zomer dus niet aan de orde", klinkt het namelijk stellig in gesprek met Kicker.

GEDULD
Afwachten echter of het goudhaantje zelf, nog tot medio 2026 onder contract bij de Oostenrijkse vicekampioen, daar hetzelfde over denkt. "Het is altijd fijn als een grote ploeg als Club Brugge aan je denkt", lijkt hij in gesprek met Bold.dk een verhuis naar Jan Breydel wel te overwegen. "Het is een interessante optie, maar ik denk er niet teveel over na. Ik ben blij om in Graz te zijn, voel me hier goed en heb geen haast om te vertrekken. We zien wel wat er nog gebeurt aan het eind van de mercato", vertelde hij verder nog aan het Deense medium. Benieuwd of Vincent Mannaert en co dat geduld kunnen opbrengen.

LEES OOK: Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club moet all-in gaan voor Höjlund

Meest recent

Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

82
82
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

112
112
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

56
56
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

14
14
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

190
190
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

228
228
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

212
212
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

219
219
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

254
254
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

38
38
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

155
155
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

421
421
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

218
218
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

98
98
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

292
292
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

96
96
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

377
377
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

127
127
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

51
51
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

579
579
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

115
115
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

94
94

Meer sportnieuws