'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

door
'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

Club Brugge is matig begonnen aan het seizoen. Thuis werd er wel nog gewonnen van KRC Genk, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Op speeldag 2 werd er dan weer verloren op het veld van KAS Eupen. Met 3 op 6 oogt de balans en vooral het spelpeil mager.

Dat doet de alarmbellen afgaan op Jan Breydel. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook niet overbodig. Voorin mag er nog iets bijkomen, ondanks de komst van Ferran Jutgla en Cyle Larin. Club toonde in het verleden interesse in targets als Benik Afobe en Vedat Muriqi, maar die transfers gingen in extremis niet door. Blauw-Zwart veranderde het geweer dan maar van schouder.

Zo werd het vizier naar verluidt gericht op Maxi Gomez (25). De Uruguayaanse spits van Valencia maakte in 2019 de overstap van Celta de Vigo, waar hij goed was voor een zak goals. Met die transfer was destijds 14,5 miljoen euro gemoeid. De landskampioen zou dan weer 12 miljoen euro veil hebben voor Gomez. Daarmee zou Club zijn eigen transferrecord aan diggelen slaan. De concurrentie voorin zou ook meteen stevig aangescherpt worden, iets wat altijd goed is bij een topclub die meestrijdt op meerdere fronten.

CLUB HAAKT AF

Club zou nu echter afhaken in de strijd om Gomez. Dat meldt journalist Matteo Moretto op Twitter. Niet alleen de transfersom van Gomez zou gepeperd zijn, maar ook zijn loon. Hij zou bij Valencia namelijk 2,5 miljoen euro per jaar verdienen. Valencia wil een bod ontvangen. Als Gomez vertrekt dan zou het met Arthur Melo een nieuwe buitenlander op de loonlijst kunnen  zetten, of de transfervrije Andrea Belotti een voorstel kunnen doen.

LEES OOK: Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Had Club hem moeten halen?

Meest recent

Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

20
20
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

10
10
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

38
38
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

50
50
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

64
64
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

202
202
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

568
568
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

337
337
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

252
252
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

661
661
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

143
143
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

593
593
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

437
437
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

135
135
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

920
920
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

42
42
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

382
382
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

838
838
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

903
903
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

326
326
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

517
517
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

217
217
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

381
381
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

874
874

Meer sportnieuws