'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

door
'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

Club Brugge is matig begonnen aan het seizoen. Thuis werd er wel nog gewonnen van KRC Genk, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Op speeldag 2 werd er dan weer verloren op het veld van KAS Eupen. Met 3 op 6 oogt de balans en vooral het spelpeil mager.

Dat doet de alarmbellen afgaan op Jan Breydel. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook niet overbodig. Voorin mag er nog iets bijkomen, ondanks de komst van Ferran Jutgla en Cyle Larin. Club toonde in het verleden interesse in targets als Benik Afobe en Vedat Muriqi, maar die transfers gingen in extremis niet door. Blauw-Zwart veranderde het geweer dan maar van schouder.

Zo werd het vizier naar verluidt gericht op Maxi Gomez (25). De Uruguayaanse spits van Valencia maakte in 2019 de overstap van Celta de Vigo, waar hij goed was voor een zak goals. Met die transfer was destijds 14,5 miljoen euro gemoeid. De landskampioen zou dan weer 12 miljoen euro veil hebben voor Gomez. Daarmee zou Club zijn eigen transferrecord aan diggelen slaan. De concurrentie voorin zou ook meteen stevig aangescherpt worden, iets wat altijd goed is bij een topclub die meestrijdt op meerdere fronten.

CLUB HAAKT AF

Club zou nu echter afhaken in de strijd om Gomez. Dat meldt journalist Matteo Moretto op Twitter. Niet alleen de transfersom van Gomez zou gepeperd zijn, maar ook zijn loon. Hij zou bij Valencia namelijk 2,5 miljoen euro per jaar verdienen. Valencia wil een bod ontvangen. Als Gomez vertrekt dan zou het met Arthur Melo een nieuwe buitenlander op de loonlijst kunnen  zetten, of de transfervrije Andrea Belotti een voorstel kunnen doen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

Had Club hem moeten halen?

Meest recent

Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

76
76
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

64
64
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

124
124
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

46
46
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

297
297
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

95
95
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

330
330
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

146
146
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

240
240
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

496
496
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

191
191
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

322
322
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

150
150
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

393
393
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

795
795
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

112
112
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

243
243
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

815
815
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

305
305
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

108
108

Meer sportnieuws