'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

door
'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

Club Brugge is matig begonnen aan het seizoen. Thuis werd er wel nog gewonnen van KRC Genk, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Op speeldag 2 werd er dan weer verloren op het veld van KAS Eupen. Met 3 op 6 oogt de balans en vooral het spelpeil mager.

Dat doet de alarmbellen afgaan op Jan Breydel. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook niet overbodig. Voorin mag er nog iets bijkomen, ondanks de komst van Ferran Jutgla en Cyle Larin. Club toonde in het verleden interesse in targets als Benik Afobe en Vedat Muriqi, maar die transfers gingen in extremis niet door. Blauw-Zwart veranderde het geweer dan maar van schouder.

Zo werd het vizier naar verluidt gericht op Maxi Gomez (25). De Uruguayaanse spits van Valencia maakte in 2019 de overstap van Celta de Vigo, waar hij goed was voor een zak goals. Met die transfer was destijds 14,5 miljoen euro gemoeid. De landskampioen zou dan weer 12 miljoen euro veil hebben voor Gomez. Daarmee zou Club zijn eigen transferrecord aan diggelen slaan. De concurrentie voorin zou ook meteen stevig aangescherpt worden, iets wat altijd goed is bij een topclub die meestrijdt op meerdere fronten.

CLUB HAAKT AF

Club zou nu echter afhaken in de strijd om Gomez. Dat meldt journalist Matteo Moretto op Twitter. Niet alleen de transfersom van Gomez zou gepeperd zijn, maar ook zijn loon. Hij zou bij Valencia namelijk 2,5 miljoen euro per jaar verdienen. Valencia wil een bod ontvangen. Als Gomez vertrekt dan zou het met Arthur Melo een nieuwe buitenlander op de loonlijst kunnen  zetten, of de transfervrije Andrea Belotti een voorstel kunnen doen.

LEES OOK: Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Had Club hem moeten halen?

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

74
74
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

70
70
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

70
70
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

119
119
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

53
53
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

862
862
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

40
40
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

79
79
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

168
168
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

36
36
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

526
526
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

85
85
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

288
288
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

101
101
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

56
56
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

624
624
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

300
300
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

238
238
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

355
355
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

206
206
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

551
551
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

578
578
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

246
246
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

850
850

Meer sportnieuws