'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

door
'Club Brugge haakt af voor dure aanvaller'

Club Brugge is matig begonnen aan het seizoen. Thuis werd er wel nog gewonnen van KRC Genk, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Op speeldag 2 werd er dan weer verloren op het veld van KAS Eupen. Met 3 op 6 oogt de balans en vooral het spelpeil mager.

Dat doet de alarmbellen afgaan op Jan Breydel. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook niet overbodig. Voorin mag er nog iets bijkomen, ondanks de komst van Ferran Jutgla en Cyle Larin. Club toonde in het verleden interesse in targets als Benik Afobe en Vedat Muriqi, maar die transfers gingen in extremis niet door. Blauw-Zwart veranderde het geweer dan maar van schouder.

Zo werd het vizier naar verluidt gericht op Maxi Gomez (25). De Uruguayaanse spits van Valencia maakte in 2019 de overstap van Celta de Vigo, waar hij goed was voor een zak goals. Met die transfer was destijds 14,5 miljoen euro gemoeid. De landskampioen zou dan weer 12 miljoen euro veil hebben voor Gomez. Daarmee zou Club zijn eigen transferrecord aan diggelen slaan. De concurrentie voorin zou ook meteen stevig aangescherpt worden, iets wat altijd goed is bij een topclub die meestrijdt op meerdere fronten.

CLUB HAAKT AF

Club zou nu echter afhaken in de strijd om Gomez. Dat meldt journalist Matteo Moretto op Twitter. Niet alleen de transfersom van Gomez zou gepeperd zijn, maar ook zijn loon. Hij zou bij Valencia namelijk 2,5 miljoen euro per jaar verdienen. Valencia wil een bod ontvangen. Als Gomez vertrekt dan zou het met Arthur Melo een nieuwe buitenlander op de loonlijst kunnen  zetten, of de transfervrije Andrea Belotti een voorstel kunnen doen.

LEES OOK: 'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Had Club hem moeten halen?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

24
24
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

51
51
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

15
15
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

110
110
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

161
161
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

186
186
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

422
422
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

87
87
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

432
432
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

474
474
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

157
157
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

58
58
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

168
168
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

68
68
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

82
82
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

232
232
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

664
664
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

113
113
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

192
192
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

289
289
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

251
251
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

148
148
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

121
121

Meer sportnieuws