'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

door
'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

Manchester United wil dit seizoen opnieuw aansluiting vinden bij de Engelse top. De Red Devils rekenen daarvoor op nieuwe coach Erik ten Hag. De Nederlander moet het goede voetbal van bij Ajax ook proberen te installeren op Old Trafford. Of dat met Cristiano Ronaldo zal gebeuren, is maar zeer de vraag.


De Portugese superster wil vertrekken bij United. In de laatste jaren van zijn carrière wil hij namelijk nog in de Champions League aantreden, en met de Mancunians zal dat niet lukken het komende seizoen. Volgens AS zijn er momenteel nog twee clubs in de running om Ronaldo een uitweg te bieden. Het zou gaan om SSC Napoli en Atlético Madrid. Bij die laatstgenoemde club lieten de fans al duidelijk hun afkeer merken over de komst van Ronaldo, maar coach Diego Simeone wil Ronaldo er wel bij.

Ondertussen lijken er ook achteraan enkele krachten te vertrekken bij United. Zo weet journalist Ekrem Konur dat Sevilla nog steeds onderhandelt over de transfers van Alex Telles en Eric Bailly. Nieuwbakken coach Ten Hag zou geen plaats hebben voor het duo in zijn toekomstplannen. Sevilla wil daarvan gebruikmaken. Het zou bij beide spelers gaan om een huurtransfer.

VILLARREAL

Voor Bailly zou een transfer naar Sevilla een terugkeer betekenen naar La Liga. De Ivoriaan van 28 was in het verleden namelijk al aan de slag bij Villarreal. Daar werd hij in 2016 weggeplukt door United voor 38 miljoen euro. De Braziliaan Telles kwam in 2020 over van FC Porto, voor 15 miljoen euro. Hij speelde nog nooit in Spanje, maar wel in Brazilië, Turkije en Italië.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Wie moeten ze houden, vind je?

Meest recent

UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

40
40
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

23
23
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

93
93
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

207
207
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

118
118
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

416
416
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

187
187
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

380
380
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

172
172
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

250
250
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

248
248
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

74
74
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

506
506
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

104
104
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

125
125
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws