'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

door
'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

Manchester United wil dit seizoen opnieuw aansluiting vinden bij de Engelse top. De Red Devils rekenen daarvoor op nieuwe coach Erik ten Hag. De Nederlander moet het goede voetbal van bij Ajax ook proberen te installeren op Old Trafford. Of dat met Cristiano Ronaldo zal gebeuren, is maar zeer de vraag.


De Portugese superster wil vertrekken bij United. In de laatste jaren van zijn carrière wil hij namelijk nog in de Champions League aantreden, en met de Mancunians zal dat niet lukken het komende seizoen. Volgens AS zijn er momenteel nog twee clubs in de running om Ronaldo een uitweg te bieden. Het zou gaan om SSC Napoli en Atlético Madrid. Bij die laatstgenoemde club lieten de fans al duidelijk hun afkeer merken over de komst van Ronaldo, maar coach Diego Simeone wil Ronaldo er wel bij.

Ondertussen lijken er ook achteraan enkele krachten te vertrekken bij United. Zo weet journalist Ekrem Konur dat Sevilla nog steeds onderhandelt over de transfers van Alex Telles en Eric Bailly. Nieuwbakken coach Ten Hag zou geen plaats hebben voor het duo in zijn toekomstplannen. Sevilla wil daarvan gebruikmaken. Het zou bij beide spelers gaan om een huurtransfer.

VILLARREAL

Voor Bailly zou een transfer naar Sevilla een terugkeer betekenen naar La Liga. De Ivoriaan van 28 was in het verleden namelijk al aan de slag bij Villarreal. Daar werd hij in 2016 weggeplukt door United voor 38 miljoen euro. De Braziliaan Telles kwam in 2020 over van FC Porto, voor 15 miljoen euro. Hij speelde nog nooit in Spanje, maar wel in Brazilië, Turkije en Italië.

LEES OOK: Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Wie moeten ze houden, vind je?

Meest recent

STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

9
9
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

49
49
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

42
42
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

31
31
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

10
10
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

38
38
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

12
12
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

148
148
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

115
115
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

71
71
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

133
133
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

261
261
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

241
241
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

56
56
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

115
115
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

210
210
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

123
123
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

190
190
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

189
189
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

421
421
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

363
363
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

172
172
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

139
139

Meer sportnieuws