'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

91 stemmen
'Ten Hag dumpt verdedigend tweetal in Spanje'

Manchester United wil dit seizoen opnieuw aansluiting vinden bij de Engelse top. De Red Devils rekenen daarvoor op nieuwe coach Erik ten Hag. De Nederlander moet het goede voetbal van bij Ajax ook proberen te installeren op Old Trafford. Of dat met Cristiano Ronaldo zal gebeuren, is maar zeer de vraag.


De Portugese superster wil vertrekken bij United. In de laatste jaren van zijn carrière wil hij namelijk nog in de Champions League aantreden, en met de Mancunians zal dat niet lukken het komende seizoen. Volgens AS zijn er momenteel nog twee clubs in de running om Ronaldo een uitweg te bieden. Het zou gaan om SSC Napoli en Atlético Madrid. Bij die laatstgenoemde club lieten de fans al duidelijk hun afkeer merken over de komst van Ronaldo, maar coach Diego Simeone wil Ronaldo er wel bij.

Ondertussen lijken er ook achteraan enkele krachten te vertrekken bij United. Zo weet journalist Ekrem Konur dat Sevilla nog steeds onderhandelt over de transfers van Alex Telles en Eric Bailly. Nieuwbakken coach Ten Hag zou geen plaats hebben voor het duo in zijn toekomstplannen. Sevilla wil daarvan gebruikmaken. Het zou bij beide spelers gaan om een huurtransfer.

VILLARREAL

Voor Bailly zou een transfer naar Sevilla een terugkeer betekenen naar La Liga. De Ivoriaan van 28 was in het verleden namelijk al aan de slag bij Villarreal. Daar werd hij in 2016 weggeplukt door United voor 38 miljoen euro. De Braziliaan Telles kwam in 2020 over van FC Porto, voor 15 miljoen euro. Hij speelde nog nooit in Spanje, maar wel in Brazilië, Turkije en Italië.

LEES OOK: Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Wie moeten ze houden, vind je?

Meest recent

Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

18
18
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

162
162
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

38
38
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

110
110
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

144
144
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

451
451
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

278
278
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

638
638
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

244
244
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

404
404
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

201
201
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

130
130
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

373
373
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

40
40
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

463
463
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

95
95
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

312
312
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

620
620
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

237
237
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

613
613
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

451
451
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

204
204

Meer sportnieuws