'Chelsea vindt akkoord met derde topaanwinst'

78
'Chelsea vindt akkoord met derde topaanwinst'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich laten gelden op de transfermarkt, al verliepen niet alle dossiers tot dusver op wieltjes.


Eerder werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover volgde ook al wat versterking. Raheem Sterling (Manchester City) werd alvast aangekondigd als eerste topaanwinst. Hij tekende een contract tot medio 2027. Daarnaast werd Kalidou Koulibaly voor de nodige miljoenen overgenomen van SSC Napoli.

Maar coach Thomas Tuchel wil zijn defensie nog verder versterkt zien worden en mikt daarnaast ook op een extra linkervleugelback, gezien Marcos Alonso mogelijk nog vertrekt. En wat die laatste positie betreft lijken de Londenaars nu prijs te hebben. Zo meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat de Blues een akkoord hebben gevonden met Marc Cucurella over de persoonlijke voorwaarden van zijn komst.

TE DUUR VOOR CITY
Het jeugdproduct van FC Barcelona is momenteel de regerende 'Speler van het Jaar' bij Brighton. Ook Manchester City trok hard aan zijn mouw, maar de Engelse kampioen haakte inmiddels af wegens de te hoge vraagprijs. Zo zou Brighton liefst 50 miljoen pond verlangen. Chelsea is echter wel bereid om die som te benaderen. De onderhandelingen op clubniveau lopen weliswaar nog, maar zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Chelsea hoort bij de drie grootste titelfavorieten in de PL ...

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

0
0
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

19
19
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

84
84
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

36
36
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

37
37
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

81
81
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

59
59
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

50
50
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

100
100
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

241
241
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

60
60
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

154
154
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

115
115
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

410
410
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

154
154
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

259
259
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

110
110
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

429
429
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

353
353
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

243
243
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

203
203
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

167
167

Meer sportnieuws