'Chelsea vindt akkoord met derde topaanwinst'

78
'Chelsea vindt akkoord met derde topaanwinst'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich laten gelden op de transfermarkt, al verliepen niet alle dossiers tot dusver op wieltjes.


Eerder werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover volgde ook al wat versterking. Raheem Sterling (Manchester City) werd alvast aangekondigd als eerste topaanwinst. Hij tekende een contract tot medio 2027. Daarnaast werd Kalidou Koulibaly voor de nodige miljoenen overgenomen van SSC Napoli.

Maar coach Thomas Tuchel wil zijn defensie nog verder versterkt zien worden en mikt daarnaast ook op een extra linkervleugelback, gezien Marcos Alonso mogelijk nog vertrekt. En wat die laatste positie betreft lijken de Londenaars nu prijs te hebben. Zo meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat de Blues een akkoord hebben gevonden met Marc Cucurella over de persoonlijke voorwaarden van zijn komst.

TE DUUR VOOR CITY
Het jeugdproduct van FC Barcelona is momenteel de regerende 'Speler van het Jaar' bij Brighton. Ook Manchester City trok hard aan zijn mouw, maar de Engelse kampioen haakte inmiddels af wegens de te hoge vraagprijs. Zo zou Brighton liefst 50 miljoen pond verlangen. Chelsea is echter wel bereid om die som te benaderen. De onderhandelingen op clubniveau lopen weliswaar nog, maar zouden de goede richting opgaan.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Chelsea hoort bij de drie grootste titelfavorieten in de PL ...

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

15
15
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

8
8
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

71
71
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

249
249
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

68
68
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

16
16
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

72
72
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

130
130
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

252
252
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

294
294
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws