Gent mercato op: "Met hem alleen kan je Europa niet in"

255 stemmen
Gent mercato op:

AA Gent heeft een behoorlijk tegenvallend weekend achter de rug. Na het puntenverlies tegen STVV zagen de Buffalo's namelijk Tarik Tissoudali uitvallen met een kruisbandletsel en zijn hun smaakmaker voor enkele maanden kwijt. Het heeft er alle schijn van dat de club daardoor opnieuw de transfermarkt wordt op gedwongen.


Het wegvallen van de Marokkaanse international is een flinke streep door de rekening, Tissoudali geldt namelijk als één van de belangrijkste krachten in de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck. Een extra aanvaller aantrekken is dus geen overbodige luxe, zeker gezien de blessuregevoeligheid van Laurent Depoitre. Volgens Tom Boudeweel moet Gent dan ook de transfermarkt op.

Want sowieso is er volgens de radiocommentator versterking nodig om op meerdere fronten te kunnen strijden. "Zeker met het oog op Europees voetbal is de Gentse kern veel te smal", stelt Boudeweel in zijn analyse bij Sporza. "Je moet maar eens kijken wie er zaterdag op de bank zat tegen STVV... En dan is er nu nog die zware kruisbandblessure van Tissoudali."

EXTRA DOELMAN
Daarnaast vindt Boudeweel dat ook een extra keeper nodig is. Iemand die Davy Roef het vuur aan de schenen kan leggen of hem zelfs vervangen. "Met alleen Roef kan je onmogelijk Europa in. Fortin en De Schrevel mogen dan wel twee jonge keepers met potentieel zijn, maar op internationaal niveau wegen ze nog te licht. En dat moet voor onze clubs toch de standaard zijn?"

LEES OOK: Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Waar heeft Gent het meeste nood aan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
Kerkhofs onthult waar het fout liep tussen Courtois en Hasselt

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

0
0
Verrassing: Anderlecht-speler duikt plots op bij Marokko

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

18
18
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

30
30
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

66
66
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

55
55
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

255
255
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

161
161
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

208
208
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

56
56
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

266
266
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

157
157
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

487
487
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

118
118
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

98
98
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

380
380
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

140
140
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

798
798
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

236
236
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

135
135
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

219
219
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

253
253
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1734
1734
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

832
832

Meer sportnieuws