'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

door
'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

Antwerp FC leek eindelijk een oplossing te hebben gevonden voor Didier Lamkel Zé. De Great Old kondigde afgelopen weekend aan dat het een transferrecord had gevonden met Omonia Nicosia over de aanvaller. Maar het Kameroense woelwater zorgde maandag zelf voor een bizarre wending.


Antwerp vond een akkoord met de Cyprioten over een transfersom van zo'n 600.000 euro. Lamkel Zé moest er enkel nog zijn medische en fysieke afleggen alvorens de deal helemaal beklonken kon worden. Dat leek louter een verplicht nummer te gaan worden. Maar dat was buiten de speler zelf gerekend. Volgens verschillende bronnen weigerde hij op het laatste moment om de medische en fysieke proeven af te leggen.

In extremis was er immers nog een bod binnen gekomen van Ferencvaros. En daarop zette Lamkel Zé zelf zijn zinnen op een overgang naar de Hongaarse topclub. Voor Antwerp zou dat op zich niet zoveel uitmaken, volgens Het Nieuwsblad wil Ferencvaros ongeveer hetzelfde bedrag betalen. Maar toch dreigt de soap nog een vervelend staartje te krijgen.

FIFA-ONDERZOEK
Omonia Nicosia kan immers niet lachen met de gang van zaken. De Cyprioten overwegen zelfs om een klacht neer te leggen bij de FIFA. Volgens Voetbal International beweert Omonia dat het over contracten beschikt die getekend zijn door de speler en de twee clubs. Afwachten dus of dit ook gevolgen kan hebben voor de Great Old, al lijkt die kans klein. En het is nog maar de vraag of Ferencvaros de transfer doorzet, in dat geval zou het zelf immers het vizier van het FIFA-onderzoek kunnen komen.

LEES OOK: Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp had het contract van Lamkel Zé al lang moeten verscheuren ...

Meest recent

Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

3
3
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

59
59
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

20
20
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

38
38
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

128
128
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

253
253
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

68
68
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

62
62
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

114
114
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

213
213
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

863
863
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

167
167
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

274
274
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

151
151
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

175
175
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

480
480
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

228
228
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

301
301
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

663
663
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

150
150
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

977
977
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

352
352
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

259
259
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

614
614

Meer sportnieuws