'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

door
'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

Antwerp FC leek eindelijk een oplossing te hebben gevonden voor Didier Lamkel Zé. De Great Old kondigde afgelopen weekend aan dat het een transferrecord had gevonden met Omonia Nicosia over de aanvaller. Maar het Kameroense woelwater zorgde maandag zelf voor een bizarre wending.


Antwerp vond een akkoord met de Cyprioten over een transfersom van zo'n 600.000 euro. Lamkel Zé moest er enkel nog zijn medische en fysieke afleggen alvorens de deal helemaal beklonken kon worden. Dat leek louter een verplicht nummer te gaan worden. Maar dat was buiten de speler zelf gerekend. Volgens verschillende bronnen weigerde hij op het laatste moment om de medische en fysieke proeven af te leggen.

In extremis was er immers nog een bod binnen gekomen van Ferencvaros. En daarop zette Lamkel Zé zelf zijn zinnen op een overgang naar de Hongaarse topclub. Voor Antwerp zou dat op zich niet zoveel uitmaken, volgens Het Nieuwsblad wil Ferencvaros ongeveer hetzelfde bedrag betalen. Maar toch dreigt de soap nog een vervelend staartje te krijgen.

FIFA-ONDERZOEK
Omonia Nicosia kan immers niet lachen met de gang van zaken. De Cyprioten overwegen zelfs om een klacht neer te leggen bij de FIFA. Volgens Voetbal International beweert Omonia dat het over contracten beschikt die getekend zijn door de speler en de twee clubs. Afwachten dus of dit ook gevolgen kan hebben voor de Great Old, al lijkt die kans klein. En het is nog maar de vraag of Ferencvaros de transfer doorzet, in dat geval zou het zelf immers het vizier van het FIFA-onderzoek kunnen komen.

LEES OOK: 'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

Antwerp had het contract van Lamkel Zé al lang moeten verscheuren ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

13
13
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

70
70
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

41
41
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

189
189
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

242
242
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

36
36
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

513
513
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

236
236
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

457
457
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

40
40
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

275
275
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

110
110
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

518
518
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

186
186
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

165
165
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

144
144

Meer sportnieuws