'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

door
'Lamkel Zé-soap krijgt vervelend staartje'

Antwerp FC leek eindelijk een oplossing te hebben gevonden voor Didier Lamkel Zé. De Great Old kondigde afgelopen weekend aan dat het een transferrecord had gevonden met Omonia Nicosia over de aanvaller. Maar het Kameroense woelwater zorgde maandag zelf voor een bizarre wending.


Antwerp vond een akkoord met de Cyprioten over een transfersom van zo'n 600.000 euro. Lamkel Zé moest er enkel nog zijn medische en fysieke afleggen alvorens de deal helemaal beklonken kon worden. Dat leek louter een verplicht nummer te gaan worden. Maar dat was buiten de speler zelf gerekend. Volgens verschillende bronnen weigerde hij op het laatste moment om de medische en fysieke proeven af te leggen.

In extremis was er immers nog een bod binnen gekomen van Ferencvaros. En daarop zette Lamkel Zé zelf zijn zinnen op een overgang naar de Hongaarse topclub. Voor Antwerp zou dat op zich niet zoveel uitmaken, volgens Het Nieuwsblad wil Ferencvaros ongeveer hetzelfde bedrag betalen. Maar toch dreigt de soap nog een vervelend staartje te krijgen.

FIFA-ONDERZOEK
Omonia Nicosia kan immers niet lachen met de gang van zaken. De Cyprioten overwegen zelfs om een klacht neer te leggen bij de FIFA. Volgens Voetbal International beweert Omonia dat het over contracten beschikt die getekend zijn door de speler en de twee clubs. Afwachten dus of dit ook gevolgen kan hebben voor de Great Old, al lijkt die kans klein. En het is nog maar de vraag of Ferencvaros de transfer doorzet, in dat geval zou het zelf immers het vizier van het FIFA-onderzoek kunnen komen.

LEES OOK: Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Antwerp had het contract van Lamkel Zé al lang moeten verscheuren ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

30
30
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

14
14
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

33
33
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

138
138
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

53
53
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

44
44
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

131
131
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

309
309
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

193
193
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

250
250
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

85
85
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

89
89
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

327
327
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

272
272
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

652
652
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

114
114
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

527
527
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

164
164

Meer sportnieuws