'Anderlecht opnieuw transfermarkt op gedwongen'

door
'Anderlecht opnieuw transfermarkt op gedwongen'

RSC Anderlecht staat voor de start van zijn Europese campagne. In de voorrondes van de Conference League wacht aanstaande donderdag een bezoek aan het Estse Paide Linnameeskond. Maar de aanloop naar dat duel verliep niet bepaald naar wens en mogelijk wordt RSCA zelfs opnieuw de mercato opgedwongen.


Zaterdagnamiddag ging de recordkampioen met de billen bloot op het veld van Cercle Brugge (1-0) na een bijzonder pover optreden. Aanvallend gezien werd bijvoorbeeld veel te weinig gecreëerd en de zeldzame uitgespeelde kansen werden ook nog eens gemist. Dat laatste was een week eerder overigens ook al het geval tegen KV Oostende. De efficiëntie van de voorlinie zal dus gevoelig naar omhoog moeten. Maar ook in verdedigend opzicht is er behoorlijk wat werk aan de winkel.

De defensie stond bij momenten immers te slapen en stapelde de foutjes op, Hannes Delcroix mocht bijvoorbeeld van geluk spreken dat eerste tegentreffer werd afgekeurd. Wesley Hoedt was dan weer niet bij de les bij het uiteindelijke doelpunt van Groen-Zwart en liet zich betrappen op enkele fouten in het uitvoetballen. Desondanks hoeft het duo zich geen zorgen te maken naar de komende wedstrijden toe. Bij gebrek aan vervanging behouden zij naar alle waarschijnlijkheid gewoon hun basisplaats.

GELD IN SPAARPOT
Coach Felice Mazzu heeft weliswaar nog Killian Sardella, Marco Kana en Noah Sadiki achter de hand. Maar zij zijn niet alleen nog erg jong, ook missen ze de nodige lengte. Volgens La Dernière Heure ligt het dan ook voor de hand dat Anderlecht in de resterende weken van de zomerse transferperiode opnieuw de markt wordt op gedwongen. De Waalse krant meent dat er ook nog voldoende geld in de spaarpot zit om een extra verdediger aan te trekken. Zeker indien de Europese poulefases worden gehaald, zal dit een must worden voor CEO Peter Verbeke en zijn team.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Anderlecht móét nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

47
47
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

23
23
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

152
152
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

153
153
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

46
46
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

66
66
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

332
332
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

298
298
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

156
156
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

297
297
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

882
882
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

56
56
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

202
202
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

283
283
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

219
219
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

217
217
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

362
362
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

196
196
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

152
152
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

46
46
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

238
238
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

242
242

Meer sportnieuws