'Anderlecht opnieuw transfermarkt op gedwongen'

door
'Anderlecht opnieuw transfermarkt op gedwongen'

RSC Anderlecht staat voor de start van zijn Europese campagne. In de voorrondes van de Conference League wacht aanstaande donderdag een bezoek aan het Estse Paide Linnameeskond. Maar de aanloop naar dat duel verliep niet bepaald naar wens en mogelijk wordt RSCA zelfs opnieuw de mercato opgedwongen.


Zaterdagnamiddag ging de recordkampioen met de billen bloot op het veld van Cercle Brugge (1-0) na een bijzonder pover optreden. Aanvallend gezien werd bijvoorbeeld veel te weinig gecreëerd en de zeldzame uitgespeelde kansen werden ook nog eens gemist. Dat laatste was een week eerder overigens ook al het geval tegen KV Oostende. De efficiëntie van de voorlinie zal dus gevoelig naar omhoog moeten. Maar ook in verdedigend opzicht is er behoorlijk wat werk aan de winkel.

De defensie stond bij momenten immers te slapen en stapelde de foutjes op, Hannes Delcroix mocht bijvoorbeeld van geluk spreken dat eerste tegentreffer werd afgekeurd. Wesley Hoedt was dan weer niet bij de les bij het uiteindelijke doelpunt van Groen-Zwart en liet zich betrappen op enkele fouten in het uitvoetballen. Desondanks hoeft het duo zich geen zorgen te maken naar de komende wedstrijden toe. Bij gebrek aan vervanging behouden zij naar alle waarschijnlijkheid gewoon hun basisplaats.

GELD IN SPAARPOT
Coach Felice Mazzu heeft weliswaar nog Killian Sardella, Marco Kana en Noah Sadiki achter de hand. Maar zij zijn niet alleen nog erg jong, ook missen ze de nodige lengte. Volgens La Dernière Heure ligt het dan ook voor de hand dat Anderlecht in de resterende weken van de zomerse transferperiode opnieuw de markt wordt op gedwongen. De Waalse krant meent dat er ook nog voldoende geld in de spaarpot zit om een extra verdediger aan te trekken. Zeker indien de Europese poulefases worden gehaald, zal dit een must worden voor CEO Peter Verbeke en zijn team.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Anderlecht móét nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

268
268
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

107
107
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

69
69
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

59
59
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

74
74
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

288
288
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

431
431
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

366
366
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

29
29
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

71
71
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

124
124
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

462
462
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

342
342
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

247
247
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws