'Standard grijpt naast Noors international'

144 stemmen
'Standard grijpt naast Noors international'

Standard Luik heeft zich tot nu toe amper versterkt voor het nieuwe seizoen. Toch deden de Rouches het in hun eerste competitiewedstrijden meer dan behoorlijk, en waren ook de fanatieke supporters van de Luikenaars blij met de prestaties van hun club. Toch wil Ronny Deila graag nog wat extra ervaring aan de kern toevoegen.


Om die reden was Standard Luik uitgekomen bij Stefan Strandberg. De 32-jarige Noor was de voorbije jaren actief bij Salernitana, en groeide er uit tot één van de sterkhouders achterin. Strandberg is ook 27-voudig international, en paste dus perfect in het transferplan van Standard. Aangezien Strandberg een vrije speler is sinds 1 juli, werden de gesprekken enige tijd terug opgestart.

Ondanks het feit dat die gesprekken de goede weg uit gingen, besliste Standard volgens Le Soir om de stekker uit de onderhandelingen te trekken. Zo zou Strandberg zijn looneisen uit het niets hebben opgetrokken, wat de geloofwaardigheid van de Noor zou weggenomen hebben. De Luikenaars dienen nu op zoek te gaan naar iemand met een gelijkaardig profiel.

Harkin op komst

Om in de toekomst de transferonderhandelingen wat sneller te doen verlopen, besliste Standard in mei om Fergal Harkin aan te trekken als nieuwe sportief directeur. De Ier was tot op heden nog niet actief in zijn functie bij de Rouches omdat hij een opzegtermijn van drie maanden diende te doen bij Manchester City. Volgens Le Soir is die opzegperiode inmiddels bijna afgelopen. Aanstaande maandag zal Harkin zijn functie bij Standard starten.

LEES OOK: Standard komt met transfernieuws op de proppen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'
147

Heeft Standard nog nood aan versterking?

Meest recent

Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

2
2
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

21
21
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

190
190
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

78
78
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

96
96
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

44
44
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

136
136
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

223
223
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

76
76
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

294
294
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

727
727
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

435
435
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

328
328
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

518
518
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

155
155
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

165
165
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

214
214
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

459
459
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

559
559
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

214
214
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

396
396
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

315
315
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

82
82
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

329
329
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

145
145

Meer sportnieuws