'Onderhandelingen lopen: PL-transfer voor Batshuayi'

door
'Onderhandelingen lopen: PL-transfer voor Batshuayi'

In de meeste Europese landen is zomermercato zijn laatste maand ingegaan. Het beloven dus nog spannende weken te worden voor heel wat spelers in binnen- en buitenland. En ook een aantal Rode Duivels is momenteel nog volop op zoek naar een nieuwe werkgever.


Terwijl de Jupiler Pro League al op volle toeren draait, trekt komend weekend ook een groot deel van de andere Europese competities zich op gang. Desondanks loopt nog een aantal kandidaten voor een WK-selectie rond zonder club. Denk bijvoorbeeld aan Dries Mertens, maar -+ook Jason Denayer en Adnan Januzaj zijn momenteel nog transfervrij. Daarnaast is er ook een aantal Duivels dat een andere ploeg zoekt om voldoende minuten te kunnen maken. Michy Batshuayi bijvoorbeeld.

Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar toen de Duitser afgelopen weekend tegen Udinese voor zijn verwachte 'type-ploeg' koos, was er voor Batshuayi zelfs geen invalbeurt meer voorzien. Hij lijkt dan ook geen hoofdrol te spelen in de plannen van Tuchel en zou zelfs goed op weg naar uitgang zijn op Stamford Bridge.

HERSTART IN GOODISON PARK
Zo zou Batshuayi een transfer binnen de Premier League kunnen maken. Volgens Football.London is Everton FC immers geïnteresseerd in de aanvaller. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet, zo zouden de Toffee's inmiddels al de onderhandelingen hebben opgestart. De ploeg van coach Frank Lampard is op zoek naar een vervanger voor de naar Tottenham vertrokken Richarlison en Batshuayi zou voldoen aan het gezochte profiel. Na vijf uitleenbeurten zou het dit keer om een definitieve overgang gaan. Over de eventuele transfersom en contractvoorwaarden is voorlopig niets bekend.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Wie zou u momenteel meepakken naar het WK?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

13
13
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

35
35
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

88
88
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

113
113
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

103
103
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

269
269
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

291
291
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

245
245
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

262
262
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

213
213
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

252
252
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

73
73
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

206
206
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

110
110
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

594
594
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

495
495
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

295
295

Meer sportnieuws