'Onderhandelingen lopen: PL-transfer voor Batshuayi'

door
'Onderhandelingen lopen: PL-transfer voor Batshuayi'

In de meeste Europese landen is zomermercato zijn laatste maand ingegaan. Het beloven dus nog spannende weken te worden voor heel wat spelers in binnen- en buitenland. En ook een aantal Rode Duivels is momenteel nog volop op zoek naar een nieuwe werkgever.


Terwijl de Jupiler Pro League al op volle toeren draait, trekt komend weekend ook een groot deel van de andere Europese competities zich op gang. Desondanks loopt nog een aantal kandidaten voor een WK-selectie rond zonder club. Denk bijvoorbeeld aan Dries Mertens, maar -+ook Jason Denayer en Adnan Januzaj zijn momenteel nog transfervrij. Daarnaast is er ook een aantal Duivels dat een andere ploeg zoekt om voldoende minuten te kunnen maken. Michy Batshuayi bijvoorbeeld.

Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar toen de Duitser afgelopen weekend tegen Udinese voor zijn verwachte 'type-ploeg' koos, was er voor Batshuayi zelfs geen invalbeurt meer voorzien. Hij lijkt dan ook geen hoofdrol te spelen in de plannen van Tuchel en zou zelfs goed op weg naar uitgang zijn op Stamford Bridge.

HERSTART IN GOODISON PARK
Zo zou Batshuayi een transfer binnen de Premier League kunnen maken. Volgens Football.London is Everton FC immers geïnteresseerd in de aanvaller. En die belangstelling blijkt behoorlijk concreet, zo zouden de Toffee's inmiddels al de onderhandelingen hebben opgestart. De ploeg van coach Frank Lampard is op zoek naar een vervanger voor de naar Tottenham vertrokken Richarlison en Batshuayi zou voldoen aan het gezochte profiel. Na vijf uitleenbeurten zou het dit keer om een definitieve overgang gaan. Over de eventuele transfersom en contractvoorwaarden is voorlopig niets bekend.

LEES OOK: 'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Wie zou u momenteel meepakken naar het WK?

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

101
101
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

80
80
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

78
78
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

129
129
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

56
56
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

944
944
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

42
42
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

81
81
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

170
170
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

38
38
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

537
537
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

85
85
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

291
291
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

101
101
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

57
57
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

631
631
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

303
303
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

239
239
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

360
360
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

208
208
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

563
563
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

580
580
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

248
248
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

863
863

Meer sportnieuws