Van Bommel duidt wedstrijdheld Antwerp aan

310 stemmen
Van Bommel duidt wedstrijdheld Antwerp aan

Mark van Bommel heeft zijn start als hoofdcoach van Antwerp FC niet gemist. Nadat hij zijn ploeg naar de vierde voorronde van de Conference League leidde, werd onder zijn bewind ook een zes op zes geboekt in de Jupiler Pro League. Iets wat geen enkele andere topclub de Great Old nadeed.


Nadat tijdens de openingsspeeldag verdiend werd gewonnen op KV Mechelen, legde RAFC zondagavond ook Zulte Waregem over de knie in zijn eerste competitiematch voor eigen volk. Al bij al een verdiende overwinning. Maar bij momenten werd het vuur wel aan de Antwerpse schenen gelegd door de ploeg van coach Mbaye Leye. Zeker in de eerste helft.

De Great Old kon echter opnieuw rekenen op een sterk keepende Jean Butez. Van Bommel zwaaide achteraf dan ook met lof naar zijn sluitstuk. "Als je zo wint, nadat je het heel moeilijk hebt gehad, moet je erg blij zijn. Onze keeper - Jean Butez - hield ons in de wedstrijd in de eerste helft. Door hem hielden we de nul", werd de Nederlandse trainer geciteerd bij Voetbal International.

RUIMTE VOOR VERBETERING
Dat Butez zich tot de grote held kroonde, wil overigens veel zeggen over het geleverde spel. Van Bommel beseft dan ook dat er ruimte is voor verbetering. "Kijk, je hoort mij niet zeggen dat we goed spelen. Bij momenten laten we goede dingen zien. Maar we moeten het langere periodes in een wedstrijd gaan doen. Tegenstanders onze wil opleggen. Dit is het begin van een proces van vallen en opstaan."

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Dit Antwerp strijdt tot het einde mee voor de titel ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

18
18
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

14
14
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

119
119
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

95
95
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

28
28
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

293
293
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

123
123
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

392
392
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

48
48
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

101
101
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

41
41
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

300
300
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

645
645
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

476
476
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

140
140
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1043
1043
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

173
173
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

75
75
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

636
636
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

239
239
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

500
500
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

244
244
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

271
271
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1231
1231
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

626
626

Meer sportnieuws