Ronaldo: "De Ketelaere? Ken hem eigenlijk niet zo"

307 stemmen
Ronaldo:

Maandag is het naar alle waarschijnlijkheid zover, dan wordt de toptransfer van Charles De Ketelaere volledig afgerond. Na weken van onderhandelen zijn Club Brugge en AC Milan dan toch tot een akkoord gekomen over zijn transfer. En dus gaat de Rode Duivel al op zijn 21ste aan de slag bij één van bekendste clubs ter wereld.


In de voorbije jaren heeft Milan weliswaar heel wat van haar pluimen verloren, maar de wederopbouw is nu toch al een tijdje ingezet. Met succes: vorig jaar legden de Rossoneri beslag op hun 19de landstitel, de eerste Scudetto sinds 2011. En komend seizoen willen de Milanezen die opmars ook doortrekken op het Europese toneel. Voor De Ketelaere zal het dus wel een enorme aanpassing worden. Bovendien zal hij ook nog naam moeten maken bij het grote publiek.

Want hoewel hij de voorbije jaren ook in de Champions League al mooie dingen liet zien, blijkt CDK lang niet bij iedereen zo bekend. Bij La Gazzetta dello Sport werd de Braziliaanse ex-spits Ronaldo bijvoorbeeld naar zijn mening gepolst over de transfer. En zijn antwoord was veelzeggend. "Ik ken hem eerlijk gezegd niet zo goed", reageerde Ronaldo. "En als je een speler goed wil bedoordelen, moet je hem volgens mij voldoende aan het werk hebben gezien."

WOENSDAG EERSTE TRAINING
Aan De Ketelaere dus om zijn kwaliteiten zo snel mogelijk aan het grote publiek te tonen. Als alles goed verloopt sluit hij woensdag aan op training en speelt hij komend al een eerste oefenwedstrijd om zich klaar te stomen voor de start van de Serie A. Overigens denkt Ronaldo, op basis van wat hij tot dusver hoorde en zag, wel dat CDK over de juiste kwaliteiten beschikt. "Hij kan de speler zijn die het team nodig heeft. Al heeft de ploeg al bewezen dat ze solide is."

LEES OOK: 'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

De Ketelaere gaat meteen maken bij Milan ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

11
11
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

49
49
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

159
159
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

112
112
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

58
58
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

197
197
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

235
235
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

62
62
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

477
477
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

88
88
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

411
411
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws