Ronaldo: "De Ketelaere? Ken hem eigenlijk niet zo"

door
Ronaldo:

Maandag is het naar alle waarschijnlijkheid zover, dan wordt de toptransfer van Charles De Ketelaere volledig afgerond. Na weken van onderhandelen zijn Club Brugge en AC Milan dan toch tot een akkoord gekomen over zijn transfer. En dus gaat de Rode Duivel al op zijn 21ste aan de slag bij één van bekendste clubs ter wereld.


In de voorbije jaren heeft Milan weliswaar heel wat van haar pluimen verloren, maar de wederopbouw is nu toch al een tijdje ingezet. Met succes: vorig jaar legden de Rossoneri beslag op hun 19de landstitel, de eerste Scudetto sinds 2011. En komend seizoen willen de Milanezen die opmars ook doortrekken op het Europese toneel. Voor De Ketelaere zal het dus wel een enorme aanpassing worden. Bovendien zal hij ook nog naam moeten maken bij het grote publiek.

Want hoewel hij de voorbije jaren ook in de Champions League al mooie dingen liet zien, blijkt CDK lang niet bij iedereen zo bekend. Bij La Gazzetta dello Sport werd de Braziliaanse ex-spits Ronaldo bijvoorbeeld naar zijn mening gepolst over de transfer. En zijn antwoord was veelzeggend. "Ik ken hem eerlijk gezegd niet zo goed", reageerde Ronaldo. "En als je een speler goed wil bedoordelen, moet je hem volgens mij voldoende aan het werk hebben gezien."

WOENSDAG EERSTE TRAINING
Aan De Ketelaere dus om zijn kwaliteiten zo snel mogelijk aan het grote publiek te tonen. Als alles goed verloopt sluit hij woensdag aan op training en speelt hij komend al een eerste oefenwedstrijd om zich klaar te stomen voor de start van de Serie A. Overigens denkt Ronaldo, op basis van wat hij tot dusver hoorde en zag, wel dat CDK over de juiste kwaliteiten beschikt. "Hij kan de speler zijn die het team nodig heeft. Al heeft de ploeg al bewezen dat ze solide is."

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

De Ketelaere gaat meteen maken bij Milan ...

Meest recent

Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

19
19
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

101
101
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

41
41
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

13
13
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

163
163
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

73
73
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

218
218
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

75
75
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

392
392
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

37
37
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

77
77
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

155
155
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

556
556
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

99
99
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

315
315
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

285
285
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1311
1311
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

526
526
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

151
151
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

621
621
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

340
340
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

403
403
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

239
239
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

332
332

Meer sportnieuws