Ronaldo: "De Ketelaere? Ken hem eigenlijk niet zo"

door
Ronaldo:

Maandag is het naar alle waarschijnlijkheid zover, dan wordt de toptransfer van Charles De Ketelaere volledig afgerond. Na weken van onderhandelen zijn Club Brugge en AC Milan dan toch tot een akkoord gekomen over zijn transfer. En dus gaat de Rode Duivel al op zijn 21ste aan de slag bij één van bekendste clubs ter wereld.


In de voorbije jaren heeft Milan weliswaar heel wat van haar pluimen verloren, maar de wederopbouw is nu toch al een tijdje ingezet. Met succes: vorig jaar legden de Rossoneri beslag op hun 19de landstitel, de eerste Scudetto sinds 2011. En komend seizoen willen de Milanezen die opmars ook doortrekken op het Europese toneel. Voor De Ketelaere zal het dus wel een enorme aanpassing worden. Bovendien zal hij ook nog naam moeten maken bij het grote publiek.

Want hoewel hij de voorbije jaren ook in de Champions League al mooie dingen liet zien, blijkt CDK lang niet bij iedereen zo bekend. Bij La Gazzetta dello Sport werd de Braziliaanse ex-spits Ronaldo bijvoorbeeld naar zijn mening gepolst over de transfer. En zijn antwoord was veelzeggend. "Ik ken hem eerlijk gezegd niet zo goed", reageerde Ronaldo. "En als je een speler goed wil bedoordelen, moet je hem volgens mij voldoende aan het werk hebben gezien."

WOENSDAG EERSTE TRAINING
Aan De Ketelaere dus om zijn kwaliteiten zo snel mogelijk aan het grote publiek te tonen. Als alles goed verloopt sluit hij woensdag aan op training en speelt hij komend al een eerste oefenwedstrijd om zich klaar te stomen voor de start van de Serie A. Overigens denkt Ronaldo, op basis van wat hij tot dusver hoorde en zag, wel dat CDK over de juiste kwaliteiten beschikt. "Hij kan de speler zijn die het team nodig heeft. Al heeft de ploeg al bewezen dat ze solide is."

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

De Ketelaere gaat meteen maken bij Milan ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

151
151
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

208
208
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

37
37
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

89
89
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

44
44
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

60
60
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

47
47
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

653
653
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

279
279
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

515
515
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

154
154
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1185
1185

Meer sportnieuws