Ronaldo: "De Ketelaere? Ken hem eigenlijk niet zo"

307 stemmen
Ronaldo:

Maandag is het naar alle waarschijnlijkheid zover, dan wordt de toptransfer van Charles De Ketelaere volledig afgerond. Na weken van onderhandelen zijn Club Brugge en AC Milan dan toch tot een akkoord gekomen over zijn transfer. En dus gaat de Rode Duivel al op zijn 21ste aan de slag bij één van bekendste clubs ter wereld.


In de voorbije jaren heeft Milan weliswaar heel wat van haar pluimen verloren, maar de wederopbouw is nu toch al een tijdje ingezet. Met succes: vorig jaar legden de Rossoneri beslag op hun 19de landstitel, de eerste Scudetto sinds 2011. En komend seizoen willen de Milanezen die opmars ook doortrekken op het Europese toneel. Voor De Ketelaere zal het dus wel een enorme aanpassing worden. Bovendien zal hij ook nog naam moeten maken bij het grote publiek.

Want hoewel hij de voorbije jaren ook in de Champions League al mooie dingen liet zien, blijkt CDK lang niet bij iedereen zo bekend. Bij La Gazzetta dello Sport werd de Braziliaanse ex-spits Ronaldo bijvoorbeeld naar zijn mening gepolst over de transfer. En zijn antwoord was veelzeggend. "Ik ken hem eerlijk gezegd niet zo goed", reageerde Ronaldo. "En als je een speler goed wil bedoordelen, moet je hem volgens mij voldoende aan het werk hebben gezien."

WOENSDAG EERSTE TRAINING
Aan De Ketelaere dus om zijn kwaliteiten zo snel mogelijk aan het grote publiek te tonen. Als alles goed verloopt sluit hij woensdag aan op training en speelt hij komend al een eerste oefenwedstrijd om zich klaar te stomen voor de start van de Serie A. Overigens denkt Ronaldo, op basis van wat hij tot dusver hoorde en zag, wel dat CDK over de juiste kwaliteiten beschikt. "Hij kan de speler zijn die het team nodig heeft. Al heeft de ploeg al bewezen dat ze solide is."

LEES OOK: Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Ketelaere gaat meteen maken bij Milan ...

Meest recent

'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

20
20
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

36
36
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

99
99
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

317
317
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

87
87
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

154
154
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

327
327
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

72
72
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

510
510
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

45
45
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

210
210
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

225
225
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

390
390
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

880
880
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

162
162
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

482
482
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

268
268
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

745
745
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

693
693
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

136
136
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

262
262

Meer sportnieuws