2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

653 stemmen
2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

Club Brugge heeft zondagnamiddag een flinke wake up-call geïncasseerd. Op het veld van KAS Eupen werd de landskampioen bij momenten helemaal weggespeeld en verloor Blauw-Zwart uiteindelijk terecht met 2-1. Een pak spelers in de ploeg van coach Carl Hoefkens liet het dan ook helemaal afweten, al steek er eentje nog bovenuit in negatieve zin.


Na amper één minuut stond Club al op achterstand. Zo profiteerde Gary Magnée optimaal van een onoplettendheid bij Stanley Nsoki om de openingstreffer binnen te werken. En het zou niet de enige keer zijn dat de Franse verdediger het liet afweten. Naarmate de wedstrijd vorderde stapelde hij de onzorgvuldigheden op en bracht hij zijn ploegmaats meermaals in gevaar. En het is niet de eerste keer dat Nsoki totaal niet op de afspraak is, terwijl de intrinsieke kwaliteiten bij hem zeker aanwezig zijn. Op maandagochtend zijn de commentaren in de kranten dan ook hard.

Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt Nsoki amper een 2 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Hij vergat Magnée al na 50 seconden, wat de 1-0 kostte. En bij de 2-1 leverde hij slechte communicatie. Na een uurtje werd hij vervangen gezien zijn slechte prestatie." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe de Fransman zijn match hypothekeerde na zijn vroege fout. "Hij was nog niet wakker want de schuldige bij de 1-0: liet Magnée vrij koppen. Kon zich nooit echt herpakken."

MENTAAL NIET KLAAR
In Het Laatste Nieuws toont columnist/analist Marc Degryse zich dan weer scherp. Vooral omdat de verdediger volgens hem wel over de nodige technische kwaliteiten beschikt. "Nsoki stond gewoon te slapen. Liet zijn man in zijn rug scoren. Hoe hij er ook bij liep... Hij stond stil! Bewoog niet. Kijk, Nsoki is gewoonweg een verdediger die niet graag verdedigt. Velen hebben minder goeie voeten dan hij, maar Nsoki kan het mentaal niet opbrengen."

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

150
150
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

189
189
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

61
61
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

428
428
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

58
58
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

208
208
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

43
43
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

78
78
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

362
362
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

126
126
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

107
107
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

72
72
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

191
191
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

603
603
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

830
830
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

677
677
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

108
108
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

485
485
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

682
682
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

275
275
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

84
84
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

278
278
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

507
507
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

275
275
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

774
774

Meer sportnieuws