2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

door
2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

Club Brugge heeft zondagnamiddag een flinke wake up-call geïncasseerd. Op het veld van KAS Eupen werd de landskampioen bij momenten helemaal weggespeeld en verloor Blauw-Zwart uiteindelijk terecht met 2-1. Een pak spelers in de ploeg van coach Carl Hoefkens liet het dan ook helemaal afweten, al steek er eentje nog bovenuit in negatieve zin.


Na amper één minuut stond Club al op achterstand. Zo profiteerde Gary Magnée optimaal van een onoplettendheid bij Stanley Nsoki om de openingstreffer binnen te werken. En het zou niet de enige keer zijn dat de Franse verdediger het liet afweten. Naarmate de wedstrijd vorderde stapelde hij de onzorgvuldigheden op en bracht hij zijn ploegmaats meermaals in gevaar. En het is niet de eerste keer dat Nsoki totaal niet op de afspraak is, terwijl de intrinsieke kwaliteiten bij hem zeker aanwezig zijn. Op maandagochtend zijn de commentaren in de kranten dan ook hard.

Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt Nsoki amper een 2 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Hij vergat Magnée al na 50 seconden, wat de 1-0 kostte. En bij de 2-1 leverde hij slechte communicatie. Na een uurtje werd hij vervangen gezien zijn slechte prestatie." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe de Fransman zijn match hypothekeerde na zijn vroege fout. "Hij was nog niet wakker want de schuldige bij de 1-0: liet Magnée vrij koppen. Kon zich nooit echt herpakken."

MENTAAL NIET KLAAR
In Het Laatste Nieuws toont columnist/analist Marc Degryse zich dan weer scherp. Vooral omdat de verdediger volgens hem wel over de nodige technische kwaliteiten beschikt. "Nsoki stond gewoon te slapen. Liet zijn man in zijn rug scoren. Hoe hij er ook bij liep... Hij stond stil! Bewoog niet. Kijk, Nsoki is gewoonweg een verdediger die niet graag verdedigt. Velen hebben minder goeie voeten dan hij, maar Nsoki kan het mentaal niet opbrengen."

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

7
7
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

89
89
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

89
89
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

509
509
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

247
247
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

516
516
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

344
344
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

438
438
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

412
412
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

149
149
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

335
335
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

87
87
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

168
168
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

574
574
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

183
183
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

344
344
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

631
631
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

202
202
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

201
201
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

181
181
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

518
518
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

105
105
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

218
218

Meer sportnieuws