2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

door
2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

Club Brugge heeft zondagnamiddag een flinke wake up-call geïncasseerd. Op het veld van KAS Eupen werd de landskampioen bij momenten helemaal weggespeeld en verloor Blauw-Zwart uiteindelijk terecht met 2-1. Een pak spelers in de ploeg van coach Carl Hoefkens liet het dan ook helemaal afweten, al steek er eentje nog bovenuit in negatieve zin.


Na amper één minuut stond Club al op achterstand. Zo profiteerde Gary Magnée optimaal van een onoplettendheid bij Stanley Nsoki om de openingstreffer binnen te werken. En het zou niet de enige keer zijn dat de Franse verdediger het liet afweten. Naarmate de wedstrijd vorderde stapelde hij de onzorgvuldigheden op en bracht hij zijn ploegmaats meermaals in gevaar. En het is niet de eerste keer dat Nsoki totaal niet op de afspraak is, terwijl de intrinsieke kwaliteiten bij hem zeker aanwezig zijn. Op maandagochtend zijn de commentaren in de kranten dan ook hard.

Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt Nsoki amper een 2 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Hij vergat Magnée al na 50 seconden, wat de 1-0 kostte. En bij de 2-1 leverde hij slechte communicatie. Na een uurtje werd hij vervangen gezien zijn slechte prestatie." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe de Fransman zijn match hypothekeerde na zijn vroege fout. "Hij was nog niet wakker want de schuldige bij de 1-0: liet Magnée vrij koppen. Kon zich nooit echt herpakken."

MENTAAL NIET KLAAR
In Het Laatste Nieuws toont columnist/analist Marc Degryse zich dan weer scherp. Vooral omdat de verdediger volgens hem wel over de nodige technische kwaliteiten beschikt. "Nsoki stond gewoon te slapen. Liet zijn man in zijn rug scoren. Hoe hij er ook bij liep... Hij stond stil! Bewoog niet. Kijk, Nsoki is gewoonweg een verdediger die niet graag verdedigt. Velen hebben minder goeie voeten dan hij, maar Nsoki kan het mentaal niet opbrengen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

20
20
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

105
105
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

77
77
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

54
54
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

162
162
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

116
116
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

358
358
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

264
264
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

80
80
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

428
428
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

118
118
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

437
437
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

209
209
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

363
363
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

555
555
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

266
266
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

285
285
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

59
59
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

433
433
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

370
370
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

397
397
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

192
192

Meer sportnieuws