2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

653
2 op 10: kranten snoeihard voor zondebok Club Brugge

Club Brugge heeft zondagnamiddag een flinke wake up-call geïncasseerd. Op het veld van KAS Eupen werd de landskampioen bij momenten helemaal weggespeeld en verloor Blauw-Zwart uiteindelijk terecht met 2-1. Een pak spelers in de ploeg van coach Carl Hoefkens liet het dan ook helemaal afweten, al steek er eentje nog bovenuit in negatieve zin.


Na amper één minuut stond Club al op achterstand. Zo profiteerde Gary Magnée optimaal van een onoplettendheid bij Stanley Nsoki om de openingstreffer binnen te werken. En het zou niet de enige keer zijn dat de Franse verdediger het liet afweten. Naarmate de wedstrijd vorderde stapelde hij de onzorgvuldigheden op en bracht hij zijn ploegmaats meermaals in gevaar. En het is niet de eerste keer dat Nsoki totaal niet op de afspraak is, terwijl de intrinsieke kwaliteiten bij hem zeker aanwezig zijn. Op maandagochtend zijn de commentaren in de kranten dan ook hard.

Bij La Dernière Heure bijvoorbeeld, krijgt Nsoki amper een 2 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Hij vergat Magnée al na 50 seconden, wat de 1-0 kostte. En bij de 2-1 leverde hij slechte communicatie. Na een uurtje werd hij vervangen gezien zijn slechte prestatie." Bij Het Nieuwsblad zag men hoe de Fransman zijn match hypothekeerde na zijn vroege fout. "Hij was nog niet wakker want de schuldige bij de 1-0: liet Magnée vrij koppen. Kon zich nooit echt herpakken."

MENTAAL NIET KLAAR
In Het Laatste Nieuws toont columnist/analist Marc Degryse zich dan weer scherp. Vooral omdat de verdediger volgens hem wel over de nodige technische kwaliteiten beschikt. "Nsoki stond gewoon te slapen. Liet zijn man in zijn rug scoren. Hoe hij er ook bij liep... Hij stond stil! Bewoog niet. Kijk, Nsoki is gewoonweg een verdediger die niet graag verdedigt. Velen hebben minder goeie voeten dan hij, maar Nsoki kan het mentaal niet opbrengen."

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

12
12
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

28
28
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

21
21
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

91
91
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

206
206
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

105
105
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

322
322
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

67
67
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

235
235
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws