'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

door
'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

Antwerp schakelde deze zomer weer een versnelling hoger om zijn tomeloze ambities waar te maken, met de komst van Vincent Janssen en Toby Alderweireld als strafste deals tot dusver. Verzadigd is de Great Old echter nog lang niet. Met de Kosovaarse winger Arbnor Muja van Europese tegenstander FC Drita is er nog een versterking op komst, maar dat verbleekt bij wat ze nog van plan zouden zijn.


Het heeft er immers alle schijn van dat Manuel Benson de Bosuil nog zal verlaten en de flankaanvaller was zondag al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Er zal dus wellicht nog een vervanger gehaald worden die er meteen kan staan en daarvoor zouden ze in Deurne-Noord aan een zeer straffe naam denken.

Volgens journalist Sacha Tavolieri is niemand minder dan Adnan Januzaj in beeld op de Bosuil. De 27-jarige offensieve middenvelder zit momenteel zonder club nadat hij ervoor koos om zijn contract bij Real Sociedad niet te verlengen. Eerder deze zomer werd ook Dries Mertens al genoemd bij Antwerp, maar dat werd vanuit de club meermaals ontkend. De interesse in Januzaj is echter wél reëel, zo verzekert Tavolieri.

WEINIG INTERESSE
Januzaj had gehoopt om als vrije speler zijn goede laatste seizoen bij Sociedad te kunnen verzilveren, maar dat lijkt voorlopig dik tegen te vallen. Er lijkt ondanks een aantal geruchten weinig interesse te zijn, want volgens Tavolieri hebben momenteel enkel een paar Qatarese clubs gepolst, zonder meer. Dat is echter niet de stap die Januzaj wil zetten met het oog op een selectie voor het WK en dus zou Antwerp weleens echt kans kunnen maken op zijn komst.


LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Zou Antwerp een goede keuze zijn voor Januzaj?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

104
104
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

149
149
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

189
189
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

145
145
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

90
90
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

97
97
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

189
189
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

268
268
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

197
197
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

178
178
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

496
496
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

324
324
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

239
239
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

419
419
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

454
454
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

290
290
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

230
230

Meer sportnieuws