'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

door
'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

Antwerp schakelde deze zomer weer een versnelling hoger om zijn tomeloze ambities waar te maken, met de komst van Vincent Janssen en Toby Alderweireld als strafste deals tot dusver. Verzadigd is de Great Old echter nog lang niet. Met de Kosovaarse winger Arbnor Muja van Europese tegenstander FC Drita is er nog een versterking op komst, maar dat verbleekt bij wat ze nog van plan zouden zijn.


Het heeft er immers alle schijn van dat Manuel Benson de Bosuil nog zal verlaten en de flankaanvaller was zondag al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Er zal dus wellicht nog een vervanger gehaald worden die er meteen kan staan en daarvoor zouden ze in Deurne-Noord aan een zeer straffe naam denken.

Volgens journalist Sacha Tavolieri is niemand minder dan Adnan Januzaj in beeld op de Bosuil. De 27-jarige offensieve middenvelder zit momenteel zonder club nadat hij ervoor koos om zijn contract bij Real Sociedad niet te verlengen. Eerder deze zomer werd ook Dries Mertens al genoemd bij Antwerp, maar dat werd vanuit de club meermaals ontkend. De interesse in Januzaj is echter wél reëel, zo verzekert Tavolieri.

WEINIG INTERESSE
Januzaj had gehoopt om als vrije speler zijn goede laatste seizoen bij Sociedad te kunnen verzilveren, maar dat lijkt voorlopig dik tegen te vallen. Er lijkt ondanks een aantal geruchten weinig interesse te zijn, want volgens Tavolieri hebben momenteel enkel een paar Qatarese clubs gepolst, zonder meer. Dat is echter niet de stap die Januzaj wil zetten met het oog op een selectie voor het WK en dus zou Antwerp weleens echt kans kunnen maken op zijn komst.


LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Zou Antwerp een goede keuze zijn voor Januzaj?

Meest recent

Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

106
106
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

296
296
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

83
83
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

259
259
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

718
718
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

336
336
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

401
401
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

71
71
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

47
47
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

313
313
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

108
108
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

92
92
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

19
19
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

86
86
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

453
453
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

60
60
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

930
930
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

124
124
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

432
432
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

207
207
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

754
754
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

80
80
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

63
63
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60

Meer sportnieuws