'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

door
'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

Antwerp schakelde deze zomer weer een versnelling hoger om zijn tomeloze ambities waar te maken, met de komst van Vincent Janssen en Toby Alderweireld als strafste deals tot dusver. Verzadigd is de Great Old echter nog lang niet. Met de Kosovaarse winger Arbnor Muja van Europese tegenstander FC Drita is er nog een versterking op komst, maar dat verbleekt bij wat ze nog van plan zouden zijn.


Het heeft er immers alle schijn van dat Manuel Benson de Bosuil nog zal verlaten en de flankaanvaller was zondag al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Er zal dus wellicht nog een vervanger gehaald worden die er meteen kan staan en daarvoor zouden ze in Deurne-Noord aan een zeer straffe naam denken.

Volgens journalist Sacha Tavolieri is niemand minder dan Adnan Januzaj in beeld op de Bosuil. De 27-jarige offensieve middenvelder zit momenteel zonder club nadat hij ervoor koos om zijn contract bij Real Sociedad niet te verlengen. Eerder deze zomer werd ook Dries Mertens al genoemd bij Antwerp, maar dat werd vanuit de club meermaals ontkend. De interesse in Januzaj is echter wél reëel, zo verzekert Tavolieri.

WEINIG INTERESSE
Januzaj had gehoopt om als vrije speler zijn goede laatste seizoen bij Sociedad te kunnen verzilveren, maar dat lijkt voorlopig dik tegen te vallen. Er lijkt ondanks een aantal geruchten weinig interesse te zijn, want volgens Tavolieri hebben momenteel enkel een paar Qatarese clubs gepolst, zonder meer. Dat is echter niet de stap die Januzaj wil zetten met het oog op een selectie voor het WK en dus zou Antwerp weleens echt kans kunnen maken op zijn komst.


LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Zou Antwerp een goede keuze zijn voor Januzaj?

Meest recent

Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

32
32
Nieuw bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

128
128
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

316
316
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

241
241
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

307
307
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

357
357
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

45
45
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

370
370
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

65
65
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

64
64
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

68
68
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

215
215
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

246
246
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

401
401
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

89
89
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

178
178
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

298
298
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

179
179
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

73
73
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

165
165
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

164
164
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

362
362
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

177
177
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1288
1288
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

187
187

Meer sportnieuws