'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

door
'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

Antwerp schakelde deze zomer weer een versnelling hoger om zijn tomeloze ambities waar te maken, met de komst van Vincent Janssen en Toby Alderweireld als strafste deals tot dusver. Verzadigd is de Great Old echter nog lang niet. Met de Kosovaarse winger Arbnor Muja van Europese tegenstander FC Drita is er nog een versterking op komst, maar dat verbleekt bij wat ze nog van plan zouden zijn.


Het heeft er immers alle schijn van dat Manuel Benson de Bosuil nog zal verlaten en de flankaanvaller was zondag al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Er zal dus wellicht nog een vervanger gehaald worden die er meteen kan staan en daarvoor zouden ze in Deurne-Noord aan een zeer straffe naam denken.

Volgens journalist Sacha Tavolieri is niemand minder dan Adnan Januzaj in beeld op de Bosuil. De 27-jarige offensieve middenvelder zit momenteel zonder club nadat hij ervoor koos om zijn contract bij Real Sociedad niet te verlengen. Eerder deze zomer werd ook Dries Mertens al genoemd bij Antwerp, maar dat werd vanuit de club meermaals ontkend. De interesse in Januzaj is echter wél reëel, zo verzekert Tavolieri.

WEINIG INTERESSE
Januzaj had gehoopt om als vrije speler zijn goede laatste seizoen bij Sociedad te kunnen verzilveren, maar dat lijkt voorlopig dik tegen te vallen. Er lijkt ondanks een aantal geruchten weinig interesse te zijn, want volgens Tavolieri hebben momenteel enkel een paar Qatarese clubs gepolst, zonder meer. Dat is echter niet de stap die Januzaj wil zetten met het oog op een selectie voor het WK en dus zou Antwerp weleens echt kans kunnen maken op zijn komst.


LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Zou Antwerp een goede keuze zijn voor Januzaj?

Meest recent

'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

55
55
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

11
11
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

75
75
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

363
363
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

179
179
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

108
108
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

74
74
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

171
171
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

215
215
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

26
26
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

339
339
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

120
120
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

76
76
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

122
122
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

131
131
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

99
99
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

92
92
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

143
143
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

206
206
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

277
277
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

111
111
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

368
368
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

206
206

Meer sportnieuws