'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

door
'Antwerp gaat voor volgende transferstunt met Rode Duivel'

Antwerp schakelde deze zomer weer een versnelling hoger om zijn tomeloze ambities waar te maken, met de komst van Vincent Janssen en Toby Alderweireld als strafste deals tot dusver. Verzadigd is de Great Old echter nog lang niet. Met de Kosovaarse winger Arbnor Muja van Europese tegenstander FC Drita is er nog een versterking op komst, maar dat verbleekt bij wat ze nog van plan zouden zijn.


Het heeft er immers alle schijn van dat Manuel Benson de Bosuil nog zal verlaten en de flankaanvaller was zondag al een opvallende afwezige in de selectie voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Er zal dus wellicht nog een vervanger gehaald worden die er meteen kan staan en daarvoor zouden ze in Deurne-Noord aan een zeer straffe naam denken.

Volgens journalist Sacha Tavolieri is niemand minder dan Adnan Januzaj in beeld op de Bosuil. De 27-jarige offensieve middenvelder zit momenteel zonder club nadat hij ervoor koos om zijn contract bij Real Sociedad niet te verlengen. Eerder deze zomer werd ook Dries Mertens al genoemd bij Antwerp, maar dat werd vanuit de club meermaals ontkend. De interesse in Januzaj is echter wél reëel, zo verzekert Tavolieri.

WEINIG INTERESSE
Januzaj had gehoopt om als vrije speler zijn goede laatste seizoen bij Sociedad te kunnen verzilveren, maar dat lijkt voorlopig dik tegen te vallen. Er lijkt ondanks een aantal geruchten weinig interesse te zijn, want volgens Tavolieri hebben momenteel enkel een paar Qatarese clubs gepolst, zonder meer. Dat is echter niet de stap die Januzaj wil zetten met het oog op een selectie voor het WK en dus zou Antwerp weleens echt kans kunnen maken op zijn komst.


LEES OOK: Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Zou Antwerp een goede keuze zijn voor Januzaj?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

227
227
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

71
71
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

186
186
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

74
74
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

628
628
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

820
820
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

300
300
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

180
180
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

65
65
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

212
212
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

140
140
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

414
414
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

31
31
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

190
190
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

215
215
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

78
78
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

123
123
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

305
305
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

212
212
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

26
26
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

72
72
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

138
138
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

535
535
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

127
127
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

768
768

Meer sportnieuws