Kompany haalt slag thuis bij Antwerp

door
Kompany haalt slag thuis bij Antwerp

Vincent Kompany wil er nog een vier à vijf nieuwe spelers bij. Burnley gaat de coach op zijn wenken bedienen en de komende dagen en weken zal er nog het nodige volk gaan bijkomen. Manuel Benson staat op een zucht van de Engelse tweedeklasser.


Antwerp en Burnley naderen een akkoord nadat onze redactie al eerder aangaf dat het Burnley menens was om Benson. Het bod van 4 miljoen euro inclusief bonussen voldoet grotendeels aan de eisen van de Great Old en volgens onze bronnen is een deal tussen de twee clubs heel dichtbij. De kans is bijzonder groot dat Benson komende week een speler van Burnley zal worden.

Het nakende vertrek van Benson is een grote aderlating voor de Great Old. Mark van Bommel was, net als Brian Priske, een grote fan van de flankaanvaller. Hij zorgde met zijn dribbels en goede traptechniek voor onvoorspelbaarheid en dreiging in de ploeg, waarvan Antwerp niet te over loopt in de aanval. Antwerp maakt wel winst op Benson, want hij werd voor 3 miljoen euro weggehaald bij KRC Genk.

PAST ALS GEGOTEN IN VISIE VAN KOMPANY

Benson heeft op zijn 25ste trek in een buitenlandse uitdaging en een samenwerking met Vincent Kompany klinkt hem als muziek in de oren. Kompany was bij Anderlecht al een fan van de kwaliteiten van Benson, maar een transfer naar RSCA was onmogelijk. De linkspoot past als gegoten in de 4-2-2-2 van de coach van Burnley en Benson gaat er wellicht de plaats innemen van de 19-jarige Dara Costelloe, die door Kompany vanuit de jeugd werd overgeheveld naar de A-kern. Hij startte tegen Huddersfield en deed het goed, maar het seizoen is zeer lang met 46 speeldagen en Benson is dus méér dan welkom.

CR

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Een groot verlies voor Antwerp?

Meest recent

Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

72
72
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

32
32
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

28
28
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

113
113
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

234
234
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

96
96
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

51
51
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

232
232
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

378
378
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

40
40
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

160
160
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

590
590
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

164
164
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

124
124
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

193
193
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

31
31
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

369
369
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

237
237
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

312
312
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

410
410
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

393
393
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48

Meer sportnieuws