Vrancken doet opvallende vaststelling over Standard

door
Vrancken doet opvallende vaststelling over Standard

Wouter Vrancken heeft KRC Genk snel op het juiste spoor gezet. Hij bracht duidelijk veel meer wilskracht in de ploeg en Genk is momenteel wellicht de best voetballende ploeg in België. Standard kreeg voetballes.


De Rouches mochten blij zijn met de 3-1, want het had gerust 5-1 of 6-1 kunnen zijn. Genk bracht aanvallend voetbal en de fans zien eindelijk weer een ploeg die voor mekaar door het vuur gaat. Nochtans zag Vrancken spelers als  Kristian Thorstvedt, Theo Bongonda, Junja Ito, Paul Onuachu en Luca Oyen om verschillende redenen wegvallen. Het is daarom des te indrukwekkender dat Vrancken Genk zo snel aan het swingen krijgt.

De coach was terecht tevreden over de sterke prestatie tegen Standard. "Ik ben heel trots op de jongens. Ik had hen ook gewaarschuwd voor Standard, want er zit meer lijn in die ploeg dan afgelopen seizoen. Als ik kijk naar onszelf hebben we gewoon de lijn doorgetrokken van vorige week. Eigenlijk verdienen we gewoon 6 op 6 te hebben, tegen twee goede ploegen. Het lag vandaag open in de transitie, maar ook in de opbouw zijn we zeer dominant geweest. Ik ben heel tevreden over de wedstrijd van vandaag", zei hij aan Sporza.

TOP VIER

Racing Genk gaat dit seizoen voluit voor een plaats in de top vier. De Limburgers gaan zich de komende weken ook nog roeren op de transfermarkt, al dreigt Vrancken met Cyriel Dessers nog een belangrijke kracht te gaan kwijtspelen. Genk hoopt dit seizoen weer mee te draaien en misschien wel te verrassen.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Straf werk van Vrancken?

Meest recent

'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

36
36
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

91
91
'Overmars aan zet: miljoenentransfer voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

48
48
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

235
235
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

228
228
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

198
198
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

373
373
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

469
469
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

232
232
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

199
199
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

262
262
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

137
137
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

278
278
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

72
72
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

202
202
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

362
362
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

284
284
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

308
308
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

305
305
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

359
359
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

62
62
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

299
299
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

605
605

Meer sportnieuws