Club Brugge ziet sterretjes in Eupen: "Haal hem eraf!"

door
Club Brugge ziet sterretjes in Eupen:

Met thuisoverwinningen tegen AA Gent en KRC Genk was landskampioen Club Brugge goed aan het nieuwe seizoen begonnen. Blauw-Zwart zakte zondagnamiddag dan ook als favoriet af naar het veld van KAS Eupen. Maar daar werd de ploeg van coach Carl Hoefkens al snel bij de keel gegrepen.


Na amper één minuut spelen profiteerde Gary Magnée optimaal van een onoplettendheid bij Stanley Nsoki om de openingstreffer binnen te werken. Blauw-Zwart kon snel weer gelijk maken via Ferran Jutgla, maar zakte vervolgens weer al helemaal in mekaar. Op het middenveld werd Club van de mat gecombineerd en achterin kreeg men maar geen greep op de beweeglijke aanvallers van de Panda's. De 2-1 van Smail Prevljak viel dan ook allerminst uit de lucht.

De landskampioen had zelfs (wéér) een uitstekende Simon Mignolet nodig om de schade te beperkten. Op de sociale media waren de reacties op de povere prestatie van Club dan ook behoorlijk scherp. Vooral Nsoki, die andermaal niet bij de les was, kreeg er stevig van langs. Nadat Brandon Mechele een week eerder nog de gebeten hond was, werd duidelijk dat het defensieve probleem van Club veel dieper ligt.

LEES OOK: CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

Wie is volgens u de beste verdediger?

Meest recent

Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

11
11
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

15
15
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

31
31
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

136
136
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

59
59
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

67
67
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

104
104
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

79
79
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

262
262
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

101
101
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

415
415
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

72
72
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

43
43
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

466
466
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

199
199
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

29
29
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

122
122
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

72
72
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

659
659
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

57
57
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

268
268
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

386
386
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

326
326
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164

Meer sportnieuws