Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

296
Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

De Jupiler Pro League is nog maar een twee speeldagen ver, of de eerste nederlaag van RSC Anderlecht is alweer een feit. Zo ging Paars-Wit zaterdagnamiddag met de billen bloot op het veld van Cercle Brugge: 1-0. En een aantal spelers liet daarbij een erg povere indruk achter.


De defensie stond bij momenten bijvoorbeeld te slapen en stapelde de foutjes op, enkel de jonge Zeno Debast hield zich nog ietwat staande. Nieuwkomer Ishaq Abdulrazak zag een zwak optreden dan weer eindigen met een rode kaart. Maar ook zijn collega op de andere flank beleefde een erg povere namiddag. Francis Amuzu had zich nochtans tot grote held kunnen kronen, maar werkte een grote kans onbeholpen tegen de lat. En voor de rest maakte hij zelden de goede keuze.

Daags nadien krijgt hij er dan ook flink van langs in de media. "Zijn ongelofelijke misser zorgde voor de nodige commotie op de sociale media. Maar ook in de eerste helft had zijn coach al geïrriteerd door naar het centrum te snijden in plaats van voor de flank te gaan", verklaart La Dernière Heure zijn 4 op 10. "Amuzu grossierde in foute keuzes, hij speelde meer achteruit dan vooruit", concludeert Het Laatste Nieuws.

GEBREK AAN EFFICIËNTIE
Bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat een oud zeer opnieuw opdook bij de 22-jarige. " Na zijn 4 goals in Play-off 1 vorig seizoen dacht iedereen dat de dribbelaar vertrokken was, maar efficiëntie blijft toch een groot probleem." Het slotwoord is voor SudPresse. "Hij kon veel te weinig het verschil maken met zijn snelheid. Amuzu viel vooral op met zijn enorme misser."

LEES OOK: Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Anderlecht moet sowieso nog een extra flankspeler aantrekken ...

Meest recent

Afwezigheid en terugkeer Courtois: Lammens geeft mening

In zijn eerste wedstrijden als bondscoach heeft Mark van Bommel meteen zijn stempel gedrukt op het ...

6
6
Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

121
121
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

23
23
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

35
35
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

91
91
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

48
48
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

90
90
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

96
96
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

53
53
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

105
105
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

151
151
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

226
226
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

111
111
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

188
188
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

238
238
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

300
300
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

101
101
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

151
151
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

235
235
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

286
286
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

152
152
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

270
270

Meer sportnieuws