Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

296 stemmen
Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

De Jupiler Pro League is nog maar een twee speeldagen ver, of de eerste nederlaag van RSC Anderlecht is alweer een feit. Zo ging Paars-Wit zaterdagnamiddag met de billen bloot op het veld van Cercle Brugge: 1-0. En een aantal spelers liet daarbij een erg povere indruk achter.


De defensie stond bij momenten bijvoorbeeld te slapen en stapelde de foutjes op, enkel de jonge Zeno Debast hield zich nog ietwat staande. Nieuwkomer Ishaq Abdulrazak zag een zwak optreden dan weer eindigen met een rode kaart. Maar ook zijn collega op de andere flank beleefde een erg povere namiddag. Francis Amuzu had zich nochtans tot grote held kunnen kronen, maar werkte een grote kans onbeholpen tegen de lat. En voor de rest maakte hij zelden de goede keuze.

Daags nadien krijgt hij er dan ook flink van langs in de media. "Zijn ongelofelijke misser zorgde voor de nodige commotie op de sociale media. Maar ook in de eerste helft had zijn coach al geïrriteerd door naar het centrum te snijden in plaats van voor de flank te gaan", verklaart La Dernière Heure zijn 4 op 10. "Amuzu grossierde in foute keuzes, hij speelde meer achteruit dan vooruit", concludeert Het Laatste Nieuws.

GEBREK AAN EFFICIËNTIE
Bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat een oud zeer opnieuw opdook bij de 22-jarige. " Na zijn 4 goals in Play-off 1 vorig seizoen dacht iedereen dat de dribbelaar vertrokken was, maar efficiëntie blijft toch een groot probleem." Het slotwoord is voor SudPresse. "Hij kon veel te weinig het verschil maken met zijn snelheid. Amuzu viel vooral op met zijn enorme misser."

LEES OOK: ‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Anderlecht moet sowieso nog een extra flankspeler aantrekken ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

67
67
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

76
76
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

31
31
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

74
74
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

226
226
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

444
444
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

280
280
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

414
414
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

371
371
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

363
363
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

275
275
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

476
476
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

315
315
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

295
295
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

310
310
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

202
202
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

200
200
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

329
329
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

503
503

Meer sportnieuws