Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

door
Sterkhouder gebeten hond bij pover Anderlecht

De Jupiler Pro League is nog maar een twee speeldagen ver, of de eerste nederlaag van RSC Anderlecht is alweer een feit. Zo ging Paars-Wit zaterdagnamiddag met de billen bloot op het veld van Cercle Brugge: 1-0. En een aantal spelers liet daarbij een erg povere indruk achter.


De defensie stond bij momenten bijvoorbeeld te slapen en stapelde de foutjes op, enkel de jonge Zeno Debast hield zich nog ietwat staande. Nieuwkomer Ishaq Abdulrazak zag een zwak optreden dan weer eindigen met een rode kaart. Maar ook zijn collega op de andere flank beleefde een erg povere namiddag. Francis Amuzu had zich nochtans tot grote held kunnen kronen, maar werkte een grote kans onbeholpen tegen de lat. En voor de rest maakte hij zelden de goede keuze.

Daags nadien krijgt hij er dan ook flink van langs in de media. "Zijn ongelofelijke misser zorgde voor de nodige commotie op de sociale media. Maar ook in de eerste helft had zijn coach al geïrriteerd door naar het centrum te snijden in plaats van voor de flank te gaan", verklaart La Dernière Heure zijn 4 op 10. "Amuzu grossierde in foute keuzes, hij speelde meer achteruit dan vooruit", concludeert Het Laatste Nieuws.

GEBREK AAN EFFICIËNTIE
Bij Het Nieuwsblad stelde men vast dat een oud zeer opnieuw opdook bij de 22-jarige. " Na zijn 4 goals in Play-off 1 vorig seizoen dacht iedereen dat de dribbelaar vertrokken was, maar efficiëntie blijft toch een groot probleem." Het slotwoord is voor SudPresse. "Hij kon veel te weinig het verschil maken met zijn snelheid. Amuzu viel vooral op met zijn enorme misser."

LEES OOK: Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Anderlecht moet sowieso nog een extra flankspeler aantrekken ...

Meest recent

Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

7
7
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

32
32
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

25
25
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

143
143
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

87
87
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

48
48
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

124
124
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

65
65
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

284
284
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

195
195
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

53
53
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

184
184
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

54
54
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

158
158
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

101
101
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

571
571
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

454
454
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

58
58
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

403
403
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

145
145
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

66
66
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

130
130
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

111
111

Meer sportnieuws