'Drama-weekend City eindigt met transferklap'

door
'Drama-weekend City eindigt met transferklap'

Voor Manchester City is het een behoorlijk dramatisch weekend geworden. In de Community Shield moest de Engelse kampioen meteen zijn meerdere erkennen in grote rivaal Liverpool FC: 3-1. En ook op de transfermarkt heeft City een flinke tegenvaller moeten incasseren.


Met Erling Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. En ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. In de Community Shield was hij alvast goed voor zijn eerste doelpunt. Daarnaast werd ook het middenveld versterkt. Zo werd Engels international Kalvin Philips overgenomen van Leeds United ter vervanging van de vertrokken Fernandinho. Maar er is nog meer versterking nodig in het Etihad Stadium.

Oleksandr Zinchenko is namelijk vertrokken naar Arsenal FC. En dus wil de Engelse kampioen een vervanger op de linksback-positie aantrekken. Daarvoor is het vizier gericht op Marc Cucurella. De ex-speler van FC Barcelona maakte vorig seizoen indruk bij Brighton and Hove Albion, waar hij zelfs verkozen werd tot 'Speler van het Jaar'. Maar volgens The Athletic hebben The Seagulls nu de stekker uit de onderhandelingen getrokken.

VRAAGPRIJS OF NIETS
Cucurella heeft zelf nochtans zijn zinnen gezet op een transfer. Maar voor Brighton is de situatie duidelijk: de club verlangt 50 miljoen pond en zal niet van die prijs wijken. Door de verkoop van Yves Bissouma aan Tottenham, staat Brighton volgens BBC ook voldoende sterk om vast te houden aan die vraagprijs. City zou dan ook al zijn begonnen met het onderzoeken van andere opties.

LEES OOK: Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Wie is momenteel de grootste titelfavoriet in Engeland?

Meest recent

'Genk strijdt met AC Milan om nieuwe parel'

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

1
1
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

4
4
Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

68
68
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

81
81
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

46
46
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

58
58
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

223
223
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

341
341
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

150
150
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

94
94
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

352
352
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

442
442
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

75
75
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

270
270
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

530
530
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

243
243
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

427
427
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

227
227
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

171
171
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

239
239
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

435
435
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

660
660
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

242
242

Meer sportnieuws