'Drama-weekend City eindigt met transferklap'

175
'Drama-weekend City eindigt met transferklap'

Voor Manchester City is het een behoorlijk dramatisch weekend geworden. In de Community Shield moest de Engelse kampioen meteen zijn meerdere erkennen in grote rivaal Liverpool FC: 3-1. En ook op de transfermarkt heeft City een flinke tegenvaller moeten incasseren.


Met Erling Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. En ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. In de Community Shield was hij alvast goed voor zijn eerste doelpunt. Daarnaast werd ook het middenveld versterkt. Zo werd Engels international Kalvin Philips overgenomen van Leeds United ter vervanging van de vertrokken Fernandinho. Maar er is nog meer versterking nodig in het Etihad Stadium.

Oleksandr Zinchenko is namelijk vertrokken naar Arsenal FC. En dus wil de Engelse kampioen een vervanger op de linksback-positie aantrekken. Daarvoor is het vizier gericht op Marc Cucurella. De ex-speler van FC Barcelona maakte vorig seizoen indruk bij Brighton and Hove Albion, waar hij zelfs verkozen werd tot 'Speler van het Jaar'. Maar volgens The Athletic hebben The Seagulls nu de stekker uit de onderhandelingen getrokken.

VRAAGPRIJS OF NIETS
Cucurella heeft zelf nochtans zijn zinnen gezet op een transfer. Maar voor Brighton is de situatie duidelijk: de club verlangt 50 miljoen pond en zal niet van die prijs wijken. Door de verkoop van Yves Bissouma aan Tottenham, staat Brighton volgens BBC ook voldoende sterk om vast te houden aan die vraagprijs. City zou dan ook al zijn begonnen met het onderzoeken van andere opties.

LEES OOK: Doku en De Cuyper bikkelen: bekerconfrontatie wordt thriller

Wie is momenteel de grootste titelfavoriet in Engeland?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

25
25
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

19
19
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

40
40
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

69
69
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

211
211
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

69
69
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

61
61
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

153
153
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

38
38
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

153
153
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

700
700
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

56
56
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

99
99
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

68
68
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

349
349
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

161
161
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

188
188
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

233
233
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

121
121
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

227
227
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

144
144

Meer sportnieuws