OHL bovenaan klassement: "Dat is onze visie"

59 stemmen
OHL bovenaan klassement:

Een aantal ploegen is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen en daar mag Oud-Heverlee Leuven zeker bijgerekend worden. De Vlaams-Brabanders staan na twee speeldagen zelfs mee aan de leiding in het klassement. Zo pakten de mannen van coach Marc Brys een knappe zes op zes.


De Leuvenaars gingen tijdens de openingsspeeldag met de volle buit aan de haal op het veld van KV Kortrijk en bevestigde zaterdagavond voor eigen volk. Zo haalde OHL het met 2-0 van promovendus KVC Westerlo. Bij momenten hadden de Vlaams-Brabanders het weliswaar lastig, maar de mannen van Brys lieten regelmatig ook goed voetbal zien. Over het algemeen viel dan ook niets aan te merken op de overwinning.

Aanwinst Ewoud Pletinckx was achteraf dus behoorlijk tevreden met de prestatie van zijn ploeg. "Het ging niet altijd even gemakkelijk, maar iedereen heeft zijn job gedaan, zowel op offensief als defensief vlak", klonk het op de clubwebstek. "Zelfs als we onder druk stonden, probeerden we te voetballen van achteruit. We hebben een visie dat we altijd mooi en opbouwend voetbal willen brengen, zelfs als het wat minder gaat."

LASTIG PROGRAMMA
OHL heeft zijn start dus niet gemist, maar in de komende weken moet wel bevestigd worden tegen op papier veel zwaardere tegenstanders. "We wisten op voorhand dat die eerste twee wedstrijden heel belangrijk waren. We winnen beide wedstrijden, dus nu kunnen we met vertrouwen naar het volgende drieluik. Soms is het zelfs makkelijker voetballen tegen de grote ploegen. We moeten onze visie blijven doortrekken en wie weet volgen er nog meer mooie wedstrijden", besluit Pletinckx.

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

OHL kan dit seizoen wel eens de revelatie worden ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

203
203
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

313
313
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws